Beşiktaşlılar Derneği Kampanyası

Beşiktaşlılar'a Dijitalleşme Yolunda İndirimli Fiyatlar

Beşiktaşlılar için 2017 yılında piyasa sürülen ve bünyesinde 35’in üzerinde uygulamaya tek bir paket sayesinde sahip olmayı sağlayan Zoho One uygulamasını aylık ve yıllık satın alımlarda indirimli fiyatlar ile buluşturuyoruz.

Beşiktaşlı iş insanlarına, Zoho One ile şirketlerinin tüm iş süreçlerine dönük yazılımlar bütünleşik olarak sunuluyor. Bu paket içerisinde öne çıkan bazı uygulamalar; satış, pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi için Zoho CRM'i, pazarlama otomasyonu ve toplu e-posta için Zoho Campaigns'i, web sitesi ziyaretçi takibi ve sohbet için Zoho SalesIQ'yu ve satış sonrası destek ve servis masası için Zoho Desk'i bulabilirsiniz. Ayrıca kurumsal e-posta ve ofis uygulaması olarak Zoho Workplace'i ve İK işe alma, seçme yerleştirme ve İK süreçleriniz için Zoho Recruit ile Zoho People da Zoho One içerisinde sizleri bekliyor!


Ayrıca Beşiktaşlı iş insanları, CRM de dahil olmak üzere tüm ZOHO uygulamalarını hem Android hem de IOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarında kullanabilecekler. Beşiktaşlı iş insanları tüm uygulamaları hem kişisel bilgisayarlarında hem de mobil telefonlarında diledikleri gibi kullanacak, işlerine diledikleri yerden ulaşacaklar.

Kampanya Koşulları

Siz de Beşiktaş’a gönül vermiş bir iş insanıysanız, Zoho One Paketi satın alımlarında

· Yıllık üyelik işlemlerinizde %12 indirim,

· 3 aylık üyelik işlemlerinizde %8 indirime sahip olabilirsiniz.


Bu kampanyadan hemen yararlanmak ve daha kapsamlı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgi formunu hemen doldurun.