zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Blog categorized as ChatBot

Sektörünüze Uygun Chatbot Kullanımı
Dijital dünyada kullanıcılar talep ve sorularını daha sık biçimde size iletebilir. Chatbot, kullanıcılarla olan etkileşim düzeyinizi yüksek tutma işlevi görür.
Denizhan
17.01.22 03:32 PM - Comment(s)
Chatbot Marketing ile Kazanacağınız 5 Avantaj!

Günümüzde gelişen teknoloji her departmanın iş yapış biçimini değiştirmeye devam ediyor. Pazarlama departmanı söz konusu olduğunda ise birçok alternatifle karşılaşabiliyoruz. Rekabet ortamının gün geçtikçe daha zorlu hale gelmesiyle birlikte işletmeler pazarlama departmanlarına çok daha fazla yatırı...

Denizhan
26.07.21 01:02 PM - Comment(s)
Webinar Özeti - Zoho SalesIQ 2.0 Özellikleri ve Kodsuz Chatbot Yaratma Arayüzü

Zoho SalesIQ 2.0 üzerine gelen tüm yeni özellikleri ve kodsuz chatbot yaratma arayüzünü, canlı hesap üzerinden anlattığımız webinarımızın özetini aşağıdan tekrardan izleyebilirsiniz.

Zoho SalesIQ Uygulamasını detaylı incelemek için tıklayınız.

Zoho SalesIQ Uygulamasını ücretsiz denemek için tıklayınız...

Denizhan
13.07.21 10:29 AM - Comment(s)
SalesIQ İçerisindeki Yerleşik Bilgi Bankası Modülünüz: Kaynaklarla Tanışın!

Satış temsilcileri sıradan bir gün içerisinde, sohbet oturumları, sesli aramalar, ekran paylaşımı ve e-posta takibi gibi birçok görevi gerçekleştirirler. Sık kullanılan bu görevleri gerçekleştirmek için neden vakit kaybedesiniz?


Gerekli olan tüm verilere doğrudan Zoho SalesIQ içerisinde sahip olabil...

Denizhan
28.06.21 12:19 PM - Comment(s)
Chatbot Marketing Nedir?

Her geçen gün değişen trendler, kullanıcı deneyimi ve müşteri beklentisini yeniden şekillendiriyor. Özellikle geçtiğimiz iki yıl boyunca, dijitalleşmenin hızının artması ile birlikte artık kullanıcılar daha hızlı ve etkili bir deneyim arayışındalar. Fiziksel hizmet ve ürün alımının geçmişe nazaran ç...

Denizhan
07.06.21 08:12 AM - Comment(s)

Tags