Ürünlerimiz » Firmanıza Özel Mobil Uygulamalar

Mobil Teknolojilerin Karmaşasına Kapılmayın!

IOS, Objective C, Java, C++, Canvas, Android - size Çince gibi mi geliyor? Haklısınız. Teknolojiyi anlamaya değil "Mobil Uygulamaya" ihtiyacınız var. Zoho Creator ile siz mobil uygulamadan istediklerinizi belirtirsiniz biz de uygulamanızı geliştiririz hem de inanamayacağınız bir hızla!


 

 

Mobil Uygulamanızı Birkaç Dakika İçinde Geliştirin veya Geliştirelim


Zoho Creator'un "Sürükle-Bırak" tabanlı arayüzü ile uygulamanızın arayüzünü bir kaç dakika içerisinde tasarlayabilir ve anında test edebilirsiniz.  


 

 

Uygulamanız Android, IPhone ve Windows Platformlarında Anında Hazır

iOS, Android ve Windows platformları için ayrı ayrı geliştirme eforuna son. Zoho Creator platformunda geliştirdiğiniz uygulama her 3 platformda da otomatik çalışır!

 

 

Formlar ile Veri Girişini Kolaylaştırın Mobil formlar aracılığıyla sahadan her türlü veriyi toplayabilirsiniz hem de tüm mobil platformlarda!

 

 

Hızlı Raporlar ile Verinizi Görselleştirin 


Raporlama için ayrı bir uygulamaya ihtiyacınız yok. Uygulamanız ile ilgili raporlara mobil cihazınızdan ulaşın! 
  

Zoho CRM ve Diğer Zoho Uygulamaları ile Entegre


Zoho CRM'deki Müşteri bilginize ulaşın! Zoho Creator'da geliştirilen mobil uygulamalar CRM, Projects, Recruit gibi diğer Zoho uygulamaları ile bütünleşik çalışabilir.

 

 

Kendiniz Geliştirin veya Cloudyflex Uzmanları Geliştirsin


Zoho Creator ile bilgisayar ve yazılımdan çok az anlayan kişiler bile rahatlıkla mobil uygulama geliştirebilir. Uğraşmak istemiyorsanız veya hemen uygulamayı istiyorsanız Cloudyflex uzmanları sizin için mobil uygulamanızı hemen geliştirsin!  


  

Bulut Modeli ile Sıfır Yatırım Maliyeti


Yatırım yapmayın. Verim aldıkça, faydalandıkça, kullandıkça ödeyin. Bulutun maliyet avantajlarından faydalanın!