Gayrimenkul Firmalarına Özel CRM

Zoho'nun güçlü müşteri yönetim sistemi şimdi daha da güçlü. Gayrimenkul firmaları için özel olarak tasarlanmış bu dikey çözümde başka hiç bir CRM de bulamayacağınız imkanlar mevcut.

 

Gayrimenkul Portföy Yönetimi

Elinizde mevcut olan tüm gayrimenkul bilgisini CRM sistemine kaydedebilirsiniz. Bu gayrimenkuller, müşterileriz veya çalışanlarınız ile ilişkilendirilebilir ve bir gelişme olduğunda güncellenebilir.

 
 

İş Akışı Kurgusu

Elinizdeki onlarca gayrimenkulün yönetimi, müşterilere yollanan mailler ve tüm belge işleri sizin kıymetli zamanınızı çalıyor. Zoho CRM'in Gayrimenkul çözümünde müşterileriniz ile olan ilişkileriniz ve bir emlak firmasının ihtiyacı olan tüm kağıt işleri sizin belirlediğiniz kurallar altında otomatik olarak gerçekleşir.

 

Alış Satış ve Kiralama Tek Platformda

Zoho CRM'in gayrimenkul çözümü sayesinde tüm işlemlerinizi tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz. Bir müşteri veya bir gayrimenkul ile ilgili yaptığınız alış satış ve kiralama işlemlerini tek ekrandan görebilir ve raporlayabilirsiniz.

 
 

Haritada Görüntüleme

Gayrimenkullerinizin coğrafi konumunu haritada işaretleyebilirsiniz. bunlar hem raporlama için hem de müşterinize görsel sunum hazırlamak için kullanılabilir.

 

Sözleşme ve Kontrat Yönetimi

Dosyalarla, kağıtlarla uğraşmanıza gerek yok. Tüm sözleşme ve kontratlarınızı online ortama taşıyın ve ilgilenmesi zor kalın dosyalarla uğraşmaktan kurtulurken aynı zamanda daha çevreci bir şirket olma yolunda bir adım atmış olun.

 
 

Yer Gösterme

Yapacağınız tüm etkinlikler (yer gösterme gibi) Zoho CRM'in gayrimenkul çözümünde oluşturulabilir. Bu özellik sayesinde, etkinliğe katılacak insanlara uyarı gitmesi, etkinliğin notlarının tutulması ve bunların Google Calendar gibi uygulamalarla senkronlanarak günlük planınızın bir parçası haline gelmesi gibi avantajlar elde edin.