Ürünlerimiz » İş Zekası ve Büyük Veri ( Big Data ) - Zoho Reports

Zoho Reports

Big data yönetimi, online raporlama ve gelişmiş iş zekası.

 

 

Big Data dan yeni iş fikirlerine

 

Bir çok kaynaktan akan yoğun veriyi analiz edin. Veriniz çeşitli SQL veya NoSQL veritabanlarından, diğer bulut sistemlerinden, IOT cihaz ve sensörlerinden, çeşitli iş uygulamalarından ve elbette Zoho CRM‘den akabilir. Farklı  kaynaklardan gelen veriyi tek bir sistemde depolayabilir ve görsel olarak raporlayabilirsiniz.

 

 

Görsel Analiz ve Şemalandırma


Bu kadar çok veri arasından neyin nerede olduğunu görmek çok zor olabilir. Zoho Reports verilerinizi güçlü görsel şemalandırma yapısıyla olabilecek en okunur halde sunar. Ayrıca sürükle bırak yöntemi ile arayüzü kolayca yönetebilirsiniz.


 

 

 

Çok Yönlü Raporlama Seçenekleri


Zoho Reports zengin bir rapor çeşitliliği sunar. Raporlarınızda kullanacağınız yapıyı siz belirlersiniz. Dilerseniz farklı raporlar oluşturup bunları birleştirebilir, yada iç içe kullanabilirsiniz.


 

 

Raporlarınıza Her Yerden Ulaşın


Raporlarınıza her yerden ulaşabilirsiniz. Zoho Reports dinamik ve online’dır, dış kaynaklardan aldığınız verileri raporlama için kullanabileceğiniz gibi, raporlarınız da dış kaynaklarda, mesela web sitenizde, bloğunuzda yada uygulamanızda kullanılabilir. iPad, Android tablet ve laptopunuzdan raporlara ulaşabilirsiniz.

 
 

  

Bir tık ile raporlarınızı üst yönetim ile veya müşterilerinizle paylaşın


Raporları bir tık ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede üst düzey yöneticileriniz veya müşterileriniz raporlara bir tıklama ile ulaşabilirler. Üstelik aboneliğe, sisteme giriş yapmaya, kullanıcı/şifreye gerek duymadan!