Ürünlerimiz » Toplu Elektronik Posta

ZOHO Campaigns ile Pazarlama Süreçlerinizi Otomasyona Kavuşturun

 

 
Profesyonel E-Posta Bültenleri
Hazır şablonlardan seçebilir veya kendi bülten tasarımınızı kendiniz gerçekleştirebilirsiniz

 

 

Zahmetsiz Otomasyon

Müşterileriniz ile ilişkilerinizi derinleştirmeye odaklanın. E-posta iş akışları ve otomatik cevaplayıcılarla e-posta pazarlamanızı otomatik hale getirin.

 


Kampanya Takibi ve Raporlama

E-posta ve sosyal medya kampanyalarınızın performansını takip edin. Takipçilerizini daha iyi anlayın ve kampanya performansınızı sürekli iyileştirin.
 

 

Zoho CRM ile Tam Entegre


Müşteri listeleriniz Zoho CRM'de mi? Müşteri Adayları ve Kontaktları Zoho Campaigns ile senkronize edin. Kampanya sonuçlarını Zoho CRM içerisinden de takip edebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medya'da da Kampanya Yapın


E-posta göndermenin ötesine geçin. Kampanyalarınızı sosyal medyada da otomatik yayınlayın. Facebook'taki hayranlarınız için Facebook sayfalarınızı yönetin

 


Google Uygulamaları ile Entegre Çalışın


Kontaktlarınızı Google Adres Defteri'nden veya Google Sheet'ten aktarın. Google Drive'daki kampanya içeriğini kolaylıkla kullanın

Zoho Campaigns'i Neden Seçmelisiniz?

 

1- E-Postalarınız SPAM'e Düşmesin

E-postalarınızın hedeflediğiniz müşterilere ulaşması en önemli önceliğimiz ve mesajlarınızın direkt olarak müşterilerizin posta kutusuna ulaştırmak için çalışıyoruz

2- Ücretsiz olarak başlayın

2000 kontakta kadar 12,000 e-postayı ücretsiz olarak gönderin. Yalnızca gerçekten ihtiyacınız olduğunda daha üst planlara geçin.


3- E-Posta Pazarlamanın Ötesi

Bir Zoho hesabı açtığınızda Zoho'nun diğer çözümlerine de erişebilirsiniz. CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış Sonrası Servis, anket yönetimi, online yedekleme, proje yönetimi, yönetim raporlamaları ve ofis uygulamalarımız ile verimliliğinizi arttırın ,İş süreçlerinizi bütünleştirin .

 

4- Ekonomik Çözüm
Zoho Campaigns ile tüm pazarlama ekibiniz için ücretsiz kullanıcı açabilirsiniz. Kullanıcı bazında değil, veritabanınızdaki adres sayısı bazında ücret ödersiniz.

5- Donanım yatırımına, pahalı sunuculara gerek yok


Zoho Support ile, pahalı sunuculara, yazılımlara, yedekleme çözümlerine ihiyacınız yok. Sisteminizi biz sizin için ayakta tutuyoruz.

Dünyada binlerce firma tarafından kullanılan popüler Zoho çözümleri ile pazarlama süreçlerinizi otomasyona kavuşturmak ister misiniz?


Uzun dönemli yatırım yapmanıza gerek yok...
Ücretsiz olarak başlayın. 2000 kişiye ayda 12,000 e-postayı ücretsiz gönderin

Ücretsiz, Zoho Campaigns hesabınızı
hemen kullanmaya başlayın