Ürünlerimiz » Proje Yönetimi - Zoho Projects

Zoho Projects

Planla, yönet, takip et. Zoho Projects, görevlerinizi planlamanızı ve ilerleyişinizi yönetmenizi sağlayan online bir uygulamadır. Ayrıca projenizdeki insanlarla sürekli iletişim içinde olmanızı ve projedeki gelişmelerin herkes tarafından anında takip edilmesini sağlar. Kısa sürede en kaliteli proje sonuçları için Zoho Projects.

 

 

Detaylı Proje Planlama

 

Detaylı görevlendirme, son tarih ayarlama, iş bölümü, tekrar eden görevler, toplantılar, gelişmeler, notlar... Bir projenin ihtiyacı olabilecek her veriyi kullanıcı dostu bir şekilde düzenleyin ve kolayca tekrar ulaşın. Kalabalık görev listeleriyle, hangi tarihte alındığı belli olmayan notlarla uğraşmayın. 

 

 

Her Şeyin Bir Zamanı Var


Zoho Projects ile bir göreve veya bir probleme bitirme tarihi atayabilir, süreç boyunca ne kadar ilerleme kaydedildiği, gecikmenin sebebinin ne olduğu gibi pek çok detayı takip edebilirsiniz. Hangi işin ne zaman tamamlanacağına siz karar verin ve bunu herkese duyurun, böylece gecikmeleri minimuma insin. 

 

 

Sıradaki Adımı Önceden BelirleyinProjenizi tüm detaylarına kadar aşamalandırabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlar kurun ve bunların altyapısını oluşturmaya şimdiden başlayın. Ekibiniz bir iş üstünde çalışırken siz geleceği yönetin.  

 

 

Tüm Gelişmeyi Takip Edin ve KaydedinProjenin gelişimini detaylı ve kolay anlaşılır tablolar sayesinde dilediğiniz başlık altında düzenleyebilirsiniz. Proje ekibinin performanslarını görebilir, projenin tüm aksiyonlarını eş zamanlı olarak inceleyebilirsiniz.