Ürünlerimiz » Canlı Web Ziyaretçi ve Sohbet

Zoho SalesIQ

 
 

Zoho SalesIQ sayesinde web sitenizi ziyaret eden kişileri canlı olarak takip edebilir, belirlediğiniz kriterlere uyan ziyaretçiler ile online sohbet edebilirsiniz! Bu sayede ziyaretçilerinizi daha iyi anlayabilir, onlarla iletişim kurabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz!

 

 

Ziyaretçi Takibi

 Ziyaretçilerinizin konumunu, ne sıklıkla sitenizi ziyaret ettiklerini ve hangi sayfalarda vakit geçirdiklerini tespit edin. Sitenizde ne yaptıklarını ve sizden ne istediklerini öğrenerek onları daha iyi anlayın. Bu sayede ziyaretleri satışa çevirin!

 

Zoho CRM Entegrasyonu ile Gerçek Müşteri İstihbaratı!

SalesIQ'yu Zoho CRM hesabınızla bağlayabilirsiniz. Bu sayede web sitenizi ziyaret edenlerin ziyaret detayları CRM'e otomatik olarak aktarılır. SalesIQ sohbet penceresinden Zoho CRM'de yeni Müşteri Adayı, Satış Fırsatı ya da görev atayabilirsiniz. Bu sayede sıcak müşteri adayları web sitenizi ziyaret ettiği zaman haberdar olur ve hemen aksiyon alabilirsi"niz!

 ,

 Hızlıca Kurun ve Düzenleyin

Zoho SalesIQ'yu kurmak kopyala yapıştır kadar kolaydır. Bir kod parçasını web sitenizin kodlarına yapıştırın ve işte ziyaretçi takibi için hazırsınız. Ayrıca herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa Cloudyflex uzmanları sadece bir tık uzağınızda. 

 

 

Ziyaretçi Analizi ve Müşteri Adayı Skorlama

Tüm ziyaretçileriniz analiz edilir ve belirlediğiniz kurallar dahilinde puanlanır. Böylece ürün veya hizmetlerinizle gerçekten ilgilenen ve satışa en yakın ziyaretçileri ayırt edebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. 

  

Zeki Satışlar Hızlı Anlaşmalar

Satış döngülerini kısaltın, satış görüşmelerini arttırın. SalesIQ ile sizin belirlediğiniz koşullar gerçekleştiğinde ziyaretçilerinize otomatik olarak kişisel mesajlar yollanabilir. Bu sayede siz ve ekibiniz enerjinizi satışa ve potansiyel müşterilerinize yoğunlaştırabilirsiniz. 

  

İzleyin ve Yönetin

Gözlemleyemediğiniz şeyi iyileştiremezsiniz. Günlük ve aylık raporlar otomatik olarak e-postanıza gelsin. Takımınızın satış konuşmalarını takip ederek anında geri bildirim elde edin. Takımınızı yönlendirin ve satış cironuzu arttırın.

 
 

Uzun süredir beklenen Zoho SalesIQ mobil uygulaması artık App Store ve Google Play üzerinden tüm SalesIQ kullanıcıları için ücretsiz!

Uygulamayı hemen Google Play yada App Store üzerinden indirebilirsiniz.