zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

WhatsApp Mesajlaşma Yönetimi Programı : Sendbee

Sendbee sayesinde, işletmenizde WhatsApp üzerinden müşterilerinize destek verebilir ve konuşmalarınızı geçmişleri ile birlikte ve ayrıca kategorize edilmiş notları ile kayıt altında tutabilirsiniz. 


Sendbee sizlere WhatsApp Mesajlaşma Yönetiminizi yapabilmeniz için kendi platformunu sunuyor. Bu arayüz üzerinden, tüm ekibiniz, farklı numaralar ile konuşmalarını gerçekleştirebilir ve notlarını yine bu sistem üzerinde tutabilir.


*Bu entegrasyonu kullanabilmeniz için WhatsApp Business API hesabınızın olması zorunludur.

Detaylı Özellikler

Tek Numara veya Birden Fazla Numara ile Kullanım
Entegrasyonlar
Takımınız İçin Gelen Kutusu
Otomasyonlar
Rehber Yönetimi
Tek Numara veya Birden Fazla Numara ile Kullanım

Tüm Takımınız, İster Tek Bir GSM Numarası Veya Birden Fazla GSM Numarası ile Sendbee Portalını Kullanabilir

Sendbee platformu sayesinde, tüm takımınız tek bir WhatsApp numarası üzerinden müşterileriniz ile iletişime geçebilir ve bu sayede tüm mecralarınızda tek bir WhatsApp numarası duyurabilir ve karmaşıklığın önüne geçebilirsiniz.


Veya birden fazla olarak, dilediğiniz GSM Numaralarını da Sendbee üzerinden kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al
Entegrasyonlar

Sendbee, Zoho CRM ve Birçok Diğer Popüler Uygulama ile Entegre Çalışıyor

Sendbee, Zoho CRM ile entegre bir şekilde çalışabiliyor. Bu sayede; satış, pazarlama, satış sonrası destek ve diğer tüm takımlarınız ile WhatsApp Mesaj Yönetiminizi Zoho CRM üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al
Takımınız İçin Gelen Kutusu

Tüm Takımınız İçin Tek Bir Gelen Kutusu

Sendbee'nin platformu üzerinden tüm takımınız (agentlarınız), tek bir gelen kutusu üzerinden tüm konuşmaları görüntüleyebilir. Bu sayede tüm takımınız tek bir havuz üzerinden istediği konuşmaları seçerek diledikleri konuşmaları kendileri üstlenebilirler.

Detaylı Bilgi Al
Otomasyonlar

WhatsApp Konuşmalarınızda Otomasyonlardan Yararlanın

Sendbee üzerindeki Bot özelliği sayesinde, dilerseniz WhatsApp konuşmalarınızda hazır cevaplardan yararlanabilirsiniz. Eğer müşterileriniz, WhatsApp konuşmalarında, sizin daha önceden belirlediğiniz kelimeleri (keywords) geçirirler ise, Sendbee Botu tarafından kendilerine yine sizin her kelime için belirlediğiniz özel hazır cevaplar iletilir.

Detaylı Bilgi Al
Rehber Yönetimi

Tüm Kişilerinizi Tek Bir Platformda, Takımınızın Her Üyesinin Görebileceği Şekilde Tutun

Sendbee'nin Rehber Yönetimi modülü sayesinde, WhatsApp'tan ulaşmak istediğiniz veya kayıt etmek istediğiniz tüm kişilerinizi Sendbee üzerinde tutabilirsiniz. Bu sayede tüm takımınız, tek bir havuz listesinde ulaşacağı kişilere rahatca erişebilir. Ayrıca yine Sendbee üzerinden, kişilerinizi segmente edebilir ve pazarlama listeleri de yaratabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Sendbee | Zoho CRM-WhatsApp Entegrasyonu

Sendbee'nin WhatsApp Mesajlaşma Yönetimi Portalı sayesinde, WhatsApp konuşmalarınıza dair kritik notları, konuşma geçmişini, müşterilerin taleplerini ve şikayetlerini, Zoho CRM üzerinde anlık olarak takip edebilirsiniz.


Bu entegrasyon sayesinde, Zoho CRM üzerinden WhatsApp konuşmalarınıza dair detaylı raporlar alabilir ve konuşma sonuçlarınızı kategorize edilmiş bir halde takip edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Fiyatlar

20 Agenta Kadar - 250 USD / Ay
21-50 Agent - 500 USD / Ay​
​Sınırsız Agent - 1500 USD / Ay

*Limitsiz Mesaj

*Limitsiz Kontak

Entegrasyon Hakkında Bilgi Al ve Demo Hesabı Aç

Sendbee Türkiye Yetkili Satıcısı