Ürünlerimiz » Sosyal Medya Yönetimi - Zoho Social

Zoho Social


Büyüyen işletmeniz için çok yönlü sosyal medya yönetimi, tek platformda.


 

  

Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir platformda yönetin


Zoho Social ile Twitter, Facebook, Linkedin, Google+ ve Instagram hesaplarınızı aynı platformdan yönetebilirsiniz.


 

 

Sosyal medya ekibinizle sürekli iletişim içerisinde olun


Sosyal Medya takımınızla sürekli iletişim içinde olun. Stratejilerinizi beraber planlayın, farklı kanallarda uzman kişilerle eş zamanlı olarak çalışın ve bir postu yayınlamadan önce herkesin fikrini alın.

 

 

 

Sosyal medyada siz yada sektörünüz hakkında neler söyleniyor?


Marka takibi özelliği, belirlediğiniz markalar hakkında hangi sosyal medya kanalından nelerin yazıldığını size anında gösterir ve tek tıkla cevap vererek etkileşim başlatabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri hatta rakiplerinizin neler yaptığını anında takip edin.


 

 

Markanız hakkında değerli veriler toplayın ve analiz edin

  

Zoho Social sosyal medyada takip ettiğiniz her şeyi anlık olarak inceleyebilir ve esnek raporlama seçenekleri ile raporlayabilirsiniz. Doğru ve düzenli veri ile şirketinizin sosyal medyada ilerlediği yolu görün ve performansını ölçün.

 

Sosyal Medya Asistanı

Zoho Social sosyal medya hesaplarını yönetmenin yanısıra, sizin yerinize tahminde bulunarak hangi içeriği ne zaman yayınlamanız gerektiği hakkında size ipuçları verir. Doğru zamanda doğru kanaldan yayınlanan içeriklerle, kitlenizi genişletin, satışlarınızı arttırın.           

 
 


Zoho Social Artık Zoho CRM ile entegre çalışıyor.


Sosyal medya yönetimini, satış ve pazarlamayı tek bir büyük yapı haline getirmek için bir kaç tıklama yapmanız yeterli. Daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.