Ürünlerimiz » Video Konferans ve Online Etkileşim

Moxtra

Video Konferans ve Ortak Çalışma çözümü Moxtra ile çalışma anlayışınızı değiştirin, hız kazanın, toplantılarınızın verimini arttırın!


 


Sadece Mesajlaşmaktan Daha Fazlası


Projelerinizi takip edin, müşterilerinizle bağlantıda kalın, mobil cihazlarınız üzerinden birden fazla kişiyle ses ve video görüşmeleri yapın. Moxtra'da sohbet edebilir, resim, video veya herhangi bir dosyayı gönderebilir, zengin içerikli grafikler paylaşabilirsiniz; üstelik hepsi ortak bir platformda, siz ve takım arkadaşlarınızın en kolay ulaşabileceği şekilde.


 

Anında çoklu görüşme organize edin ve görüşmeye başlayın

Moxtra ile müşterileriniz ve ekip arkadaşlarınızla anında bir görüşme başlatabilirsiniz. Moxtra, görüşme içerisinde paylaşılan tüm bilgi ve belgeleri tüm katılımcıların paylaşımına açar.

 
 


Işık, Kamera, Motor


Bazen yazmak veya konuşmak yeterli gelmeyebilir. Katılımcılara sunum veya tanıtım yaparken, dosyalar arasında gezinirken ve sayfalar ile ilgili açıklama yaparken, anlattıklarınız ile ilgili bir video oluşturabilir, ekranı ve sesi kaydederek paylaşabilirsiniz. 
 


İnceleyin ve Geri Bildirim Yapın

Ofiste Olmanıza Gerek Yok


Modern ekiplerin gerçek zamanlı olarak birlikte çalışması gerekir. Hareket halindeyken bile, Moxtra'nın güçlü belge işleme yetenekleri ile ekibinize veya müşterilerinize anında geri bildirim ve onay verin. Belgeler üzerinde eskiz yapabilir, şekiller oluşturabilir, ses etiketleri ekleyebilir ve önemli belgeler için istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan geri bildirim yapıp onaylayabilirsiniz.


 
 
 


Beklentileri Karşılamaktan Daha Fazlası


Konuşmalarınızı tek bir tıklama ile ses, belge ve video konferanslarına aktarın. Yalnızca ana bilgisayarın Moxtra hesabı olsa bile herkes ekran paylaşabilir, belgeleri inceleyebilir ve kayıtlı toplantıları görebilir. Moxtra özelliklerini kendi yerli uygulamanıza dahil ederek, kullanıcılarınızın zamanında kararlar almasını ve sorunların aynı sayfada anında çözümlemesini sağlarsınız. 


Görevler ve Görevler

Mesajlaşma deneyimimizin kesintisiz bir parçası olan sezgisel görev yönetimi ile sorumlulukların takibi her zamankinden daha kolay. Gruplara veya bireysel üyelere yapılacak işleri ve son tarihlerini atayın, ilgili dosyaları ve ek bilgileri ekibinizle paylaşın.
 
 
 


Moxtra Diğer Uygulamalarınız ile Konuşur!

Kullandığınız diğer uygulamaları Moxtra'ya bağlayabilirsiniz.

Zoho CRM'de yeni bir Satış Fırsatı yaratıldığınızda Moxtra size haber verebilir ve bir sohbet başlatabilir. Box veya diğer bulut çözümlerde sakladığınız dosyaları anında Müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz.