Zoho Başvuru - Recruit - Teşekkürler

Değerli ziyaretçimiz,

Dünyanın önde gelen 'Seçme ve Yerleştirme' çözümlerinden Zoho Recruit'e ilginiz ve kayıt olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki adımda :

Adım 1- Size Zoho'dan bir e-posta gelecektir. Bu E-posta'daki bağlantıya tıklayarak başvurunuzu teyid etmenizi rica ediyoruz.

Adım 2- Teyid işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki adresten Zoho Recruit'e giriş yapabilirsiniz.

Zoho Recruit'e giriş adresi : recruit.zoho.com
Kullanıcı Kodu : [Bizimle formu doldururken paylaştığınız e-posta adresiniz]
Şifre : [Formu doldururken belirlediğiniz şifreniz]

Zoho Recruit'in "Ücretsiz" sürümünü arzu ettiğiniz süreyle kullanabilirsiniz. 

Diğer "Ücretli" sürümleri denemeyi arzu ederseniz Zoho Recruit menüsünde üstteki "Diğer Sürümleri Değerlendir" düğmesine tıklayarak "Standart" veya "Kurum" sürümlerimizi 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. 15 gün sonrasında beğendiğiniz takdirde lisans satın alabilir veya ücretsiz sürüme dönerek kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Farklı lisans tiplerinin fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız.

  Bu arada Zoho Recruit'in iOS ve Android akıllı telefon ve tabletler için mobil uygulamaları da vardır ve ücretsizdir! Yüklemek isterseniz lütfen burayı tıklayın. 

Soru işareti olan bir nokta olduğu takdirde destek@cloudyflex.com adresine bir mesaj göndererek bizimle temasa geçebilirsiniz.

Zoho sistemini verimli bir şekilde kullanmanızı dileriz. 

Saygılarımızla, 

Cloudyflex Zoho Recruit - Destek Ekibiniz


Bu arada aşağıdaki çözümleri de inceleyebilirsiniz :

 


Dünyanın en popüler iş uygulama çözümleri sunan firmalarından birisi olan ZOHO ile ilgili daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz ( İngilizce )
Dünyadaki en popüler satış sonrası servis/yardım masası sistemlerinden olan Zoho Support ile ilgili daha detaylı bilgi almayı arzu ederseniz burayı tıklayabilirsiniz