Zoho Başvuru - CRM - Teşekkürler

Değerli ziyaretçimiz,

Zoho CRM'e ilginiz ve kayıt olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki adımda :

Adım 1- Size Zoho'dan bir e-posta gelecektir. Bu E-posta'daki bağlantıya tıklayarak başvurunuzu teyid etmenizi rica ediyoruz.

Adım 2- Teyid işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki adresten Zoho CRM'e giriş yapabilirsiniz.

Zoho CRM'e giriş adresi : crm.zoho.com
Kullanıcı Kodu : [Bizimle formu doldururken paylaştığınız e-posta adresiniz]
Şifre : [Formu doldururken belirlediğiniz şifreniz]

Zoho CRM'in "Ücretsiz" sürümünü arzu ettiğiniz süreyle kullanabilirsiniz.

Diğer "Ücretli" sürümleri denemeyi arzu ederseniz Zoho CRM menüsünde sağ üstteki "Diğer Sürümleri Değerlendir" düğmesine tıklayarak "Standart", 'Profesyonel' veya "Kurumsal" sürümlerimizi 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. 15 gün sonrasında beğendiğiniz takdirde lisans satın alabilir veya ücretsiz sürüme dönerek kullanmaya devam edebilirsiniz. 


  Bu arada Zoho CRM'in iOS ve Android akıllı telefon ve tabletler için mobil uygulamaları da vardır ve ücretsizdir! Yüklemek isterseniz lütfen burayı tıklayın. Zoho'nun Fuar/Etkinlik Kartvizit Yöneticisi ile müşterilerinizin kartvizitlerini hızla resmini çekip Zoho CRM'e aktarabilirsiniz. Bu uygulama için tıklayın

Soru işareti olan bir nokta olduğu takdirde destek@cloudyflex.com adresine bir mesaj göndererek bizimle temasa geçebilirsiniz.

Zoho sistemini verimli bir şekilde kullanmanızı dileriz. 

Saygılarımızla, 

Cloudyflex Zoho CRM - Destek Ekibiniz


Bu arada aşağıdaki çözümleri de inceleyebilirsiniz :

 


Dünyanın en popüler iş uygulama çözümleri sunan firmalarından birisi olan ZOHO ile ilgili daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz ( İngilizce )
Dünyadaki en popüler satış sonrası servis/yardım masası sistemlerinden olan Zoho Support ile ilgili daha detaylı bilgi almayı arzu ederseniz burayı tıklayabilirsiniz