Zoho Başvuru - Social - Teşekkürler

Değerli ziyaretçimiz,

Zoho Social'a kayıt olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki adımda :

Adım 1- Size Zoho'dan bir e-posta gelecektir. Bu E-posta'daki bağlantıya tıklayarak başvurunuzu teyid etmenizi rica ediyoruz.

Adım 2- Teyid işlemi tamamlandıktan sonra  aşağıdaki adresten Zoho Social'a giriş yapabilirsiniz. 

Zoho Social'a giriş adresi : social.zoho.com
Kullanıcı Kodu : [Bizimle formu doldururken paylaştığınız e-posta adresiniz]
Şifre : [Formu doldururken belirlediğiniz şifreniz]

Zoho Social'ın "Ücretsiz" sürümünü arzu ettiğiniz süreyle kullanabilirsiniz. 

Diğer "Ücretli" sürümleri denemeyi arzu ederseniz Zoho Social menüsünden ücretli sürümleri 15 gün boyunca test edebilirsiniz. Sonrasında beğendiğiniz takdirde lisans satın alabilir veya ücretsiz sürüme dönerek kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Farklı lisans tiplerinin fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız.

  Bu arada Zoho Social'ın mobil uygulamaları da vardır ve ücretsizdir! Yüklemek isterseniz Android için burayı, iOS için burayı tıklayın

Soru işareti olan bir nokta olduğu takdirde destek@cloudyflex.com adresine bir mesaj göndererek bizimle temasa geçebilirsiniz.

Zoho sistemini verimli bir şekilde kullanmanızı dileriz. 

Saygılarımızla, 

Cloudyflex Zoho - Destek Ekibiniz


Bu arada aşağıdaki çözümleri de inceleyebilirsiniz :

 


Dünyanın en popüler iş uygulama çözümleri sunan firmalarından birisi olan ZOHO ile ilgili daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz ( İngilizce )
Yardım masası veya satış sonrası servis çözümüne mi ihtiyacınız var? Zoho Support çözümünü deneyin. Temel Ücretsiz sürümü ile e-posta kanalından destek vermeye başlayın. Hem de sınırsız kullanıcı ileDünyanın lider CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümü Zoho CRM'i keşfedin. Müşteri ilişkilerinizi yönetmek, saha satış ekibinizi kontrol altına almak için Zoho CRM'i 10 kullanıcıya kadar sonsuza kadar ücretsiz olarak kullanabilir ve test edebilirsiniz. 20,000,000 kullanıcının kullandığı Zoho CRM'i inceleyin.