Ürünlerimiz » Zoho Cliq - Kurumsal Chat

Zoho Cliq

Kurumsal Chat ve Kurum İçi İletişim Çözümü

Zoho Cliq ile nerede olursanız olun takımınızın durumunu güncel olarak takip edin. Sürekli iletişim içinde kalarak iş planınızı anında yapın. En kalabalık ekiplerde bile, istediğiniz kişiye anında ulaşın, her şeyden haberdar olun.


 
 

Kıymetli zamanınızı mail hazırlamakla kaybetmeyin


İster iş hakkında olsun ister dünkü maç hakkında, iş arkadaşlarınızda anında konuşabilir, sorulmayı bekleyen soruları hızlıca aradan çıkartabilirsiniz.

 

Limitsiz dosya paylaşımı, depolama ve sohbet geçmişi


Hiç bir sınır yok. Dosyaları paylaşmak için sürükleyip bırakmanız yeterli ve artık siz istediğiniz sürece orada kalacaklar. Dilediğiniz bilgiyi daha sonra tekrar bulmak için Cliq'in gelişmiş metin arama sistemini kullanabilirsiniz.

 
 
 

Her yerden görüntülü konuşma ve konferans hazırlayın


Nerede olursanız olun iş arkadaşlarınızla anında görüntülü konuşabilirsiniz. Eğer tartışılması gereken bir konu varsa Cliq üzerinden bir video konferans başlatmanız yeterli.

 

Canlı Sohbet sayesinde üretkenliği arttırın


Sohbet penceresinden anında karşılıklı konuşmak varken neden mail cevap gelmesi için bekleyesiniz ki? Zoho Cliq ile konuşmalarınızı canlı yapabilir ve dolup taşan gelen kutularına veda edebilirsiniz.

 
 
 

Nerede olursanız olun her zaman bağlantıda kalın


İş saatleri bitmiş bile olsa her zaman fazladan ilgi gerektiren bir müşteriniz vardır. Mobil uygulaması sayesinde Zoho Cliq nerede olursanız olun sizi müşterilerinize hızlıca bağlar.

 

Müşterilerinizi de sohbete davet edin


Müşterileriniz ve iş ortaklarınız için özel sohbet kanalları oluşturun ve iş konuşmalarınızı hızla yürütün. Farklı gruplar için farklı sohbet kanalları açabilir ve işiniz bittiği zaman da silebilirsiniz.