Hakkımızda » Cloudyflex - Eğitim » Kendi CRM'inizi Tasarlayın

Nereden Başlıyoruz...

 
 

Ayarlar Sekmesi


Zoho CRM sistemine giriş yapmanızla birlikte Zoho CRM anasayfasıyla karşılaşırsınız. Sağ üstteki menüde bulunan Ayarlar  sekmesi Zoho CRM'i şirketinizin ihtiyaçlarına göre düzenlemenizi sağlayacak neredeyse her şeyi barındırıyor. Burası başlamak için güzel bir nokta. 


Unutmayın, anlatım boyunca linklere ve resimlere tıklayarak anlatılanları hemen deneyebilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz noktada ise bize ulaşmaktan çekinmeyin. 

 

Yolunuzu Nasıl Bulursunuz ?


Zoho CRM arayüzünde kaybolmak çok zor. Aradığınız ayara erişmek için herzaman soldaki  ana menüyü kullanabilirsiniz. İstediğiniz menüyü seçtiğinizde ise yukarıdaki sekmelerden o başlıkla ilgili diğer konulara da ulaşabileceğinizi unutmayın. 

 
 
 

Kişisel ve Kurumsal Kimlik

Ayarlar menüsüne girdiğimize göre işe şirketinizin ve kullanıcınızın bilgilerini özelleştirerek başlayabilirsiniz. Kişisel ayarlar menüsünden lisan seçeneğini Türkçe yapmanızı tavsiye ederiz.

 
 
 

Sizin Modülleriniz, Sizin Alanlarınız...


Modülleri ve alanları şirketinizin amaçlarına uygun olmadıkça CRM kullanmanın hiç bir anlamı yoktur. Zoho CRM ile istediğiniz modülleri şekillendirebilir, silebilir, yeni modüller yaratabilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz modül için kendi alanınızı yaratabilir veya gereksiz gördüğünüz alanları kaldırabilirsiniz. Hepsi özelleştirme  menüsünün altında. Buradan modüller ve alanlar sekmesine de ulaşabilirsiniz.İlk Adımdan Sonrası...

Kendi ihtiyacınıza uygun alanları yaratmaya başladıktan sonra Zoho CRM'in sade ve basit arayüzünü gezerek keşfedebilir, burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız pek çok verimli özelliği test edebilirsiniz. Zoho CRM hakkında daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin.