Hakkımızda » Cloudyflex - Eğitim » zoho-crm-tanıtım-mobil-uygulama

 

                                       

 

Zoho CRM Mobil

Zoho CRM'i mobil cihazlarla gittiğiniz hevryerde yanınızda taşıyın. Müşteri bilgilerine ulaşın, satış bildirimleri alın ve iş başında değilken bile hiç bir satış fırsatını kaçırmayın. Zoho Mobil'i App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.


    

 

                                        

 

Müşteri Adayları

Fuar katılımcıları ile hemen iletişime geçin ve anında Zoho CRM'e kaydedin. Çok basit – sadece katılımcılara ait yaka kartındaki QR kodunu tarayın ya da kartvizitlerinin resmini çekin. Artık yeni bir müşteri adayınız var. Zoho Leads'i App Store ve Google Play üzerinden ücretiz olarak indirebilirsiniz.


    


 

                                       kartvizit okuyucu  

 

Kartvizit Tarayıcı

Cebinizdeki düzenlenmeyi bekleyen kartvizitlere veda edin. Gittiğiniz tüm toplantı, fuar ve konferanslarda tanıştığınız kişilerin bilgileri artık hiç zahmete girmeden CRM sisteminizde. Kartviziti telefonunuzla taratmanız yeterli, Zoho Kartvizit tarayızı sizin için yeni bir kişi oluşturacak. Zoho Card Scanner'ı App Store ve Google Play üzerinden ücretiz olarak indirebilirsiniz.


    

Zoho'nun, CRM ile entegre olarak çalışabilen bir çok çözümü var. Bütünleşik olarak 35+ uygulamayı içeren Zoho One çözümüne buradan ulaşabilirsiniz.