Ürünlerimiz » Zoho Workplace

ZOHO Workplace

Takımınız için haberleşmeyi, birlikte çalışmayı ve çeşitli ofis dökümanları üretmeyi tek bir pakette toplayan Zoho Workplace aynı zamanda bulut depolama sistemini kullanıyor. Üstelik tüm bu özelliklerle dolu Zoho Workplace paketine yalnızca bir e-posta sistemine ödeyeceğiniz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üyelik planları kullanıcı başına aylık yalnızca $2 dan başlıyor.
 
 
 

Masrafsız Takım ÇalışmasıTakımlar genelde en iyi işi üretirler ancak çalışanların birbirleriyle iyi koordine olamamaları takım çalışmalarında hep sorun olmuştur. Artık değil. Canlı sohbet, ortak sosyal ağ, e-posta ve aynı belgeler üzerinde canlı olarak ortak çalışabilme Zoho Workplace'in içindeki uygulamalardan yalnızca birkaçı. Bu sayede tüm takım üyeleri birbirinden haberdar olarak, kullanıcı dostu ortak çalışma ortamları üzerinde eş zamanlı olarak çalışıyorlar. 
 
 

Ulaşılabilir ama Ulaşılamaz...


Belgelerinizi tüm takımınızla paylaşın ve aynı zamanda da onu meraklı gözlerden uzak tutun. Bilgilerinizi paylaşmak için iyi tasarlanmış giriş izinlerini dilediğiniz gibi ayarlayın ve belgelerinize kimlerin ulaşabileceğine karar verin. 
 
 

İstisnasız Her Yerde, Bulut Üzerinden Belge Editörü


 Laptopta başladığınız bir işi telefonunuzda bitirin. Fikirler aklınıza her zaman ofiste gelmek zorunda değil. Ofis paketini kullanarak her yerde belge oluşturabilir, anında paylaşabilir ve geri bildirim alabilirsiniz.
Eğer hala okumadıysanız, daha fazla detay için Zoho Workplace blog yazısına buradan ulaşabilirsiniz.