CloudyFlex
Esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamaları

Ürünlerimiz » CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

ZOHO CRM - Güçlü, Esnek ve Ekonomik

 

Zia - Yapay zeka destekli satış asistanı


Zia şirkette işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenebilir. Satışa dönüşen aktivitelerinizi analiz eder, size ulaşabileceğiniz potansiyel hedefleri ve şuanda hangi noktada olduğunuzu karşılaştırmalı olarak gösterebilir. Eğer verimin düşüşe geçtiğini düşünürse sizi bu konuda uyarır.

Zia sizin ne yapmak istediğinizi bilir, günlük rutininizi zaman içinde anlar ve size işlerinizi otomatik olarak yapmak için tavsiyelerde bulunur.

 
 
 

Üretin Satın ve Tekrar Edin


Zoho, üretim hattındaki bir sonraki aşama ne olacak gibi soruları ortadan kaldıran bir çözüm ortaya atıyor. Blueprint özelliği sayesinde şirketinizin ilerleyişini görsel olarak tasarlayın ve aşama aşama ne zaman ne yapılması gerektiğini belirleyin. Bırakın tekrar eden günlük işleri  süreç sizin için otomatik olarak yapsın. Satış ekibiniz işlerini rayına oturturken, yeni çalışanlarınızın da sürece hemen adapte olmalarını sağlayın.

 


Office 365 Entegrasyonu

 

Zoho CRM artık Office 365 ile entegre bir şekilde çalışıyor. Zoho CRM'in Office 365 uygulamasını indirerek iki uygulamayı birbirine bağlayabilir ve tüm verilerinizi senkronize edebilirsiniz. Kullanıcılarınız, bağlantılarınız ve takviminiz tek bir yerde.

 
 
 

İnteraktif Alanlar


Zoho CRM'in interaktif alanlarıyla formları daha hızlı ve kolay doldurulur hale getirebilirsiniz. Sadece belirlediğiniz, ihtiyacınıza karşılık gelen alanlarla ilgilenecekleri için satış ekibinizi hızlandıracaksınız ve bilgi kalabalığından ötürü yaşanacak karışıklıkları önlemiş olacaksınız.

 

Müşteri Adayı Puanlama


Müşteri adayını puanlama özelliği sayesinde müşteri adaylarınızı çalışma düzeninize uygun olarak gruplandırabilirsiniz. Pozitif ve negatif puanları ihtiyacınıza göre özelleştirerek müşteri adaylarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Örneğin; potansiyeli yüksek bir müşterinize daha kararsız olana göre daha yüksek bir puan verebilirsiniz.

 
 


Otomasyona Kavuşun
İşinizi verimli yönetin


Günlük satış faaliyetlerinizi otomasyona kavuşturun, veriyi yönetmeye değil satmaya odaklanın!

 


Satış süreçlerinize hakim olun. Satış faaliyetlerinizi hedefinize odaklı olarak gerçekleştirin!

 


Mobil'e geçin.
CRM'i yanınıza alın
Ofisten uzakta mısınız? Satışla ilgili herşeye cep telefonunuzdan veya tabletinizden ulaşın. Üstelik Internete bağlanmanıza gerek yok! Sosyal Medya hesaplarınızı CRM'le ilişkilendirerek müşterilerinizle CRM içerisinden etkileşime geçin
 Müşterilerinizi harita üzerinde görüntüleyin, Coğrafi analizler yapın


Harita ve coğrafi analiz yetenekleri ile müşteri adaylarınızı ve müşterilerinizi harita üzerinde görebilir, coğrafi analizler yapabilirsiniz.

 CRM sisteminizi diğer uygulamalarınız, sistemleriniz ile bütünleştirin, firmanızın ihtiyacı olan özel süreçleri hayata geçirin.


Zoho'nun sihirli entegrasyon dünyasını ve yeteneklerini keşfedin!

 


Google Adwords Entegrasyonu

Zoho CRM, müşterilerinizin tüm satınalma yolculuğunu izleyebilmenizi sağlıyor. Google Adwords'de yaptığınız reklam kampanyalarının ne oranda satışa döndüğünü Zoho CRM içerisinden takip edin

 


CRM Görünümü

Yeni CRM görünümü ile görev yönetiminizi daha da etkinleştirin. Görevleri, "Müşteri Adayları", "Müşteriler", "Satış Fırsatları" bazında takip edin

 FEEDS - AKIŞLAR

Akışlar ile CRM içerisindeki tüm olan biteni takip edin. Ekibinizin üzerinde çalıştığı projeleri izleyin, yorumlar yapın. Önemli projeleri takip edin.

Ekibinizle iletişim kurarak fikirlerinizi paylaşın.

 

CRM Sistemini firmanıza göre kolaylıkla özelleştirin
Son derece kolay 'Sürükle-Bırak' tabanlı özelleştirme ve otomasyon araçları ile sistemi kendinize uyarlayın veya Cloudyflex danışmanlarından hizmet alın
 


Çağrı Merkezinizi CRM ile Entegre Kullanın


Zoho CRM çözümü önde gelen santral altyapıları ile entegre çalışır. Entegrasyon için büyük bedeller ödemek zorunda kalmazsınız. Önde gelen santral çözümlerinden olan ve Zoho CRM altyapısıyla entegre çalışabilen Tenfold'u incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 


Veriniz Zoho'ya emanet

Zoho hizmetlerini kullanan yaklaşık 7 milyon kullanıcı, binlerce kuruluş Zoho'nun güvenlik altyapısına ve veri koruma politikalarına güvenmektedir.


Zoho CRM'i Neden Seçmelisiniz?

 

1- Eksiksiz ve Ödüllü bir Çözüme Sahip Olun

Zoho CRM satış ve pazarlamanızı yönetilmeniz için gereken tüm modül ve araçları size sunar


2- Kullandıkça Ödeyin

Uzun dönemli taahhüde girmeyin. Büyük bir yatırım yapmanıza gerek yok. Kullandığınız, verim aldığınız sürece, Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya Yıllık olarak ödeyin


3- Kolaylıkla özelleştirerek firmanıza uyarlayın

Sürükle-bırak tabanlı pratik özelleştirme araçlarıyla Zoho CRM'i gereksinimlerinize göre değiştirerek iş süreçlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Pahalı danışmanlara, sistem mühendislerine ihtiyacınız yok

4- Kolay ve Yalın kullanıcı arayüzü

Zoho CRM'in kullanımı son derece kolaydır. Yalın ve pratik arayüzleri, gelişkin mobil uygulamaları ile satış ekibiniz CRM'i sevecek ve kolaylıkla adapte olacaktır.


 

5- En Uygun Maliyetler

10 kullanıcıya kadar sürekli ücretsiz olarak kullanın!

Standart sürümümüz ( Temel Satış Gücü Otomasyonu ) yalnızca $15/Kullanıcı/Ay.

Gizli maliyetler, beklenmedik faturalar yok...
Fiyatlama ile ilgili detaylar için tıklayınız

6- Donanım yatırımına, pahalı sunuculara gerek yok


Zoho CRM ile, pahalı sunuculara, yazılımlara, yedekleme çözümlerine ihiyacınız yok. Sisteminizi biz sizin için ayakta tutuyoruz.

Dünyada 50,000'in üzerinde firma tarafından kullanılan popüler Zoho CRM ile

İşinizi büyütmeye, satışlarınızı kontrol altına almaya hazır mısınız?


Uzun dönemli yatırım yapmanıza gerek yok...
Kullandıkça, başarılı oldukça ödeyin..

Ücretsiz, 10 Kullanıcılı Zoho CRM hesabınızı hemen
kullanmaya başlayın