CloudyFlex
Esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamaları

Hakkımızda » Zoho Hakkında

Zoho Kimdir?

Zoho.com, online iş, verimlilik ve etkileşim uygulamaları sunan küresel bir bilişim hizmetleri şirketidir. Müşteriler Zoho uygulamalarını kullanarak iş süreçlerini çalıştırmakta, bilgi ve verilerini yönetmekte ve ofiste veya dışarıda daha verimli çalışmaktadır. Bütün bunlar için pahalı ve modası geçmiş donanım veya yazılımlara gereksinim bulunmamaktadır.


Bugüne kadar Zoho, 25'in üzerinde online uygulamayı müşterilerine sunmuştur - CRM'den E-posta'ya, Proje Yönetiminden Faturalamaya, Satış Sonrası Servis'ten, Pazarlama ve Kampanya yönetimine, döküman yönetiminden canlı web ziyaretçi takibine kadar tüm iş uygulamaları biribirleriyle bütünleşik olarak çalışmaktadırlar.


Zoho bugüne kadar sayısız ödül almıştır. Bunlar arasında : Infoworld 2009'un 'Yılın Ürünü', 2008 PC World'ün '25 En İnnovatif Ürün Ödülü' ve 2007 Techcrunch'ın 'En İyi Kurumsal Start-Up' ödülleri sayılabilir.


Zoho.com, Zoho Corporation'in bir iş birimidir. Zoho Corporation, özel ve karlı bir firmadır. Zoho'nun Kaliforniya, Austin, Chennai, Yokohama ve Beijing'de ofisleri vardır. Zoho Corporation, dünya çapında 9 milyon müşterinin teknoloji ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.


Zoho hakkında daha detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz


Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM çözümüyle ilgili daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz