CloudyFlex
Esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamaları

Blog

By: Haluk Cavusoglu | July 27, 2017

Zoho One, şirketinizi etkin bir şekilde yönetmeniz için gereken tüm uygulamaları tek bir paket içerisinde sunuyor. Paket içerisinde 35'in üzerinde entegre web ve mobil uygulamaları mevcut; bu da Zoho One'ı gerçek bir işletim sistemi haline getiriyor.


Gelin, Zoho One'ın tek başına bir şirketi işletmenizi nasıl sağlayacağını kısaca inceleyelim.


Şirketler İçin İşletim Sistemi

Zoho One ile şirketinizin tüm iş süreçlerine dönük yazılımlar size bütünleşik olarak sunuluyor. Bunların arasında satış, pazarlama süreçleri ile ilgili olarak CRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi için Zoho CRM'i pazarlama otomasyonu ve toplu e-posta için Zoho Campaigns'i, ziyaretçi takibi ve sohbet için Zoho SalesIQ'yu ve satış sonrası destek için Zoho Desk'i bulacaksınız. İ...

By: Haluk Cavusoglu | June 22, 2017

  "Günümüzde hızla büyüyen sektörlerden biri e-ticaret sektörüdür ve bu sektörde hizmet veren firmaların rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri müşteri ilişkileridir. E-ticaret firmaları, müşterilerinin kişisel beklentilerini karşılayabilmelidir. Firma bu amaca hizmet eden, her müşteri ile özel olarak ilgilenmelerini sağlayacak yapılanmayı oturtmuş olmalıdır. Bu sebeple müşteri ilişkileri yönetiminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler; müşteri bilgilerini çeşitli kaynaklardan toparlayabilme ve sınıflandırabilme, bu bilgileri firmanın çalışma dinamiğine uygun olacak şekilde analiz etme ve firma yapısına uyum sağlayabilmedir.

  Piyasada e-ticaret firmalarına önemli katkılar sağlayacak çok ...

By: Haluk Cavusoglu | April 14, 2017

   2008’den beri dijital yayın hayatında olan Türkiye’nin ilk ve tek ERP Haberleri dijital platformu olaERP HABER, Nisan 2017 sayısına Zoho Türkiye Genel Müdürü, Cloudyflex'in kurucu ortağı Sn. Haluk Çavuşoğlu konuk oldu. Haluk Çavuşoğu verdiği röportajda CRM sektöründeki son gelişme ve yenilikleri anlattı. Röportajın tamamını görmek için tıklayınız...


ERP HABER mobil dijital dergisini,  Apple için App Store ve Android için Google Play‘den hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

By: Haluk Cavusoglu | April 13, 2017

     

     CRM deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracak Zoho CRM'in son yeniliklerine göz atmaya ne dersiniz?


İnfografik:

Category: Uncategorized 

Tags:

next>>