zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho türkiye premium partneri cloudyflex

Ekibimizi Yakından Tanıyın

Türkiye'de Zoho Markasına dair en tecrübeli ekibe sahip Cloudyflex'i daha yakından tanıyın. LinkedIn şirket sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Yönetim
Satış - Pazarlama
Proje Yönetimi
Müşteri İlişkileri
Yönetim
haluk çavuşoğlu

Haluk Çavuşoğlu - CEO

1980'lerde 'Basic' ile ilgili bir yazı dizisini okuyunca vücuduna 'Yazılım' virüsü nüfuz eden Haluk o zamandan bu yana iflah olmadı. Sinclair Spectrum bilgisayarı ile önce programcılıkla dünyayı değiştirmeyi hayal etti ama bir kaza ile Makine Mühendisliğine girince paralel bir yapılanma kurarak Bilgisayar Mühendisliği derslerine de devam ederek kendisini fahri bilgisayar mühendisi olarak ilan etti. Koç Holding'de başladığı bilişim kariyeri devam ederken hızlı bir kararla girişimci olmaya karar verdi ve ilk bilişim şirketini 25 yaşında sıfır satış tecrübesi ile kurarak daha 'CRM' kavramı bile yokken CRM projeleri yapmaya başladı. 2000'li yıllarda Koç, Siemens, Yıldız Holding gibi gruplarda bilişim, satış ve pazarlama konularında yöneticilik ve üst düzey yöneticilikler yaptıktan sonra önde gelen satış eğitimi firmaları ile tanışarak profesyonel satış, ticari müzakere ve satış koçluğu eğitimleri alarak satışın adrenalin dolu dünyasının farklı boyutlarını fark etti. 2000'li yılların başında Zoho'yu keşfetti, Zoho CEO'suna atılan bir e-mail ile jet hızıyla başlayan Zoho partnerliği son hızla ve büyüyerek devam ediyor. Çalışmaktan ve şirket kurmaktan zaman bulursa hala oyun oynuyor, kitap okuyor.

şerike çavuşoğlu

Şerike Çavuşoğlu - Yönetici Ortak

Yönetim ekibinin duygusal zeka küpü ve iletişim ustası Şerike kariyerine 90'lı yıllarda satınalmada başladı ama ilk tedarikçi görüşmesinde satınalmanın ruhuna uygun olmadığını anlayarak jet hızıyla İnsan Kaynakları'na geçiş yaptı. Türk Traktör, Koç Holding, Tofaş, Vestel gibi şirketlerde İnsan Kaynakları projelerini yönetime ikna etmekle geçen zorlu kariyerine devam ederken bir anda 'Danışmanlığın' sihirli dünyasını keşfetti. İnsan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketini kurduktan sonra Arthur Andersen'den transfer teklifi alınca Big Five ligine hızla giriş yaptı. Arthur Andersen transfer parasını ödeyene kadar Enron krizi patlayınca artık zaman geldi deyip profesyonel kariyerini sonlandırarak danışmanlığın farklı dünyasına yeniden geçiş yaptı. Bugüne kadar otomotiv, hizmet, bilişim, tekstil başta olmak üzere onlarca firmaya İK süreçleri, değerlendirme ve gelişim merkezi ve yeniden yapılandırma konularında hizmetler sundu. Ericsson koçu olan Şerike Cloudyflex'e insani bakış açısı ile farklı değerler katmaya devam ediyor. 

hande çavuşoğlu

Hande Çavuşoğlu - Yönetici Ortak

Kariyerine Procter&Gamble Türkiye'de Medya Müdürü olarak başlayan Hande Çavuşoğlu 12 yıl boyunca Procter & Gamble Pazarlama ve Medya alanında hem Türkiye hem de EMEA bölgesinde farklı pozisyonlar üstlenmiştir. Son 10 yıldır da Türkiye'deki uluslararası medya ajanslarına birçok sektörden müşterileri için medya ve iletişim stratejisi konularında danışmanlık vermektedir. FMCG, Telekom, Finans, E-ticaret gibi bir çok sektör hakkında bilgi ve deneyim sahibidir.

berrak bülgün

Berrak Bülgün - CEO Asistanı

Berrak, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun oldu. Kariyerine müşteri ilişkileri ile başladı. Daha sonra 4 sene kadar uluslararası bir bankada yönetim kurulu asistanlığı yaptı. Sektör değişitirerek 2016 yılında teknoloji sektörüne adım attı burada satış temsilcisi olarak kariyerine devam etti. 2020 yılında Cloudyflex ailesine katıldı. Üst yönetim ve idari işlerden sorumlu. Berrak, doğayı,hayvanları ve özellikle çiçekleri çok sever. Permakültür ile yakından ilgileniyor. Bu alanda hayalleri var. Özşevkatli farkındalık üzerine eğitimler alıyor. Özşevkat yaklaşımının her alanda yayılması için gönüllü.

Satış - Pazarlama
ibrahim dirice

İbrahim Dirice - Satış Müdürü

Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra tamamen bir tesadüf üzerine ERP danışmanlığı eğitimi alarak iş hayatıma başladım. 5 Yıl ERP ve 2 Yıl CRM danışmanlığı yaptım. Bu süreçte CRM uygulamaları çok ilgimi çekti. Sonrasında asıl istediğim işin CRM satış olduğunu farkettim. Ve Cloudyflex ailesine katıldım.Çok meraklıyım, araştırmayı, problemli işleri çözmeyi çok seven birisiyim. Kendime ayırdığım zamanlarımda ağırlıklı olarak tarih, insan psikolojisi ve beynin kimyası üzerine araştırmalar yaparım.

denizhan şahinoğlu

Denizhan Şahinoğlu - Pazarlama Müdürü

Denizhan 2015 yılından beri Pazarlama alanı üzerinde profesyonel çalışma kariyerini sürdürmekte. Bu süre boyunca telekomünikasyon, ISP, Gayrimenkul sektörleri üzerinde tecrübeye sahip oldu. Çoğunlukla CRM ve Dijital Pazarlama alanları üzerinde yeteneklere sahip olan Denizhan, Cloudyflex bünyesinde de Pazarlama Yöneticisi olarak kariyerine devam etmekte. Denizhan iş hayatı dışında hobi olarak teknolojik ürünleri takip etmeyi, bisiklet ile spor yapmayı ve vakit buldukça gezerek yeni yerler keşfetmeyi seviyor.

tuncay çelik

Tuncay Çelik - Bölge Satış Yöneticisi

Çocukluğundan itibaren elektronik oyuncaklar, ev aletlerinin içlerini açtı, bozdu ve tamir etti.Çok fazla istediği Sega ve Commodore 64 sahibi olamadan erken yaşta bilgisayar ve Windows 95 ile tanıştı. Tuhaf yönlendirmeler ile YTÜ Çevre Mühendisliğinden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca masraflarını çıkarmak için teknoloji marketlerde part time satış temsilciliği yaptı. Satış ve Teknolojiye olan ilgilisi onu mezun olduğu mesleği yapmadan bilişim sektörüne sürükledi. İşini çok seviyor.Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi sever. Kullanır ve kullandırır.

çisel dikmen aşula

Çisel Dikmen Aşula - Bölge Satış Yöneticisi

Çisel Dikmen Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Üniversite hazırlık döneminde 1 yıl kadar Londra West Minister Üniversitesinde TOEFL/IELTS eğitimi alarak akademi hayatına devam etmiştir. Öğrencilik döneminde edindiği birden fazla staj deneyimi sayesinde iş hayatına bilişim sektöründe ilerleme kararı almıştır. 7 senedir sektörde lider bilişim firmalarında Satış Uzmanı olarak kariyerini sürdürmektedir. İş hayatında rakiplerine fark atmanın yollarını ararken kendini Yıldız Teknik Üniversitesi-MBA yüksek lisans programında bulmuştur. Yeni diller öğrenmekten keyif alan Çisel, İspanyolca ve Osmanlıca dil eğitimleri almıştır. Aynı zamanda ünlü felsefecilerin kitaplarının okunup değerlendirildiği Felsefe tartışma kulüplerine (debate clubs) katılıp yeni bakış açılarıyla hayatı, benliğini yeniden keşfetmekten büyük keyif almaktadır. Boş zamanlarında yoga, pilates ve CrossFit yapan Çisel sağlıklı beslenme konusunda da oldukça iddialı. 2 yaşında bir oğlu olan Çisel çocuk gelişimi ve uyku eğitimi üzerine bir çok seminere katıldığını ve bu alanda da kendini geliştirmekten büyük keyif aldığını belirtiyor.

göze tamer

Göze Tamer - Bölge Satış Yöneticisi

Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden 2020 yılında mezun olan Göze, eğitim hayatı boyunca Bulut Tabanlı Teknoloji Sistemleri alanında yaptığı çeşitli stajlarından sonra profesyonel iş hayatına Cloudyflex ailesinde başladı. Yazılım altyapısıyla sosyal becerilerini harmanlayarak emin adımlarla kariyerine başlayan Göze, boş zamanlarında paten kaymayı ve arkadaşlarıyla bir arada olmayı çok seviyor.

kutay güvenir

Kutay Güvenir - Bölge Satış Yöneticisi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Yazılım mezunu Kutay, eğitim öğretim hayatının yanı sıra gömülü sistemler için yazılım geliştirme ve özel otomasyon projelerinde elektronik, sistem yazılımı ve makine endüstrisi gibi alanlarda kazandığı tecrübelere sahip. 2022 yılından beri Cloudyflex bünyesinde işletmelerin satış ve satış sonrası müşteri deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Teknolojiye oldukça yakın bir ilgi duyan Kutay'ın öne çıkan hobileri arasında müzik, ekstrem sporlar ve üç boyutlu yazıcı projeleri yer alıyor.

kardelen koç

Kardelen Koç - Dijital Pazarlama Asistanı

Kardelen, Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi iken kariyerine Cloudyflex ile başlamıştır. Tasarıma olan merakından dolayı yaratıcılığını geliştireceğini düşündüğü pazarlama alanına yoğunlaşmıştır ve bu yüzden kariyerine dijital pazarlama alanında ilerlemeye karar vermiştir. Yeni bilgiler edinmeyi ve araştırmayı seven Kardelen, ayrıca finans dünyasına da ilgi duymaktadır. Boş zamanlarını arkadaşlarıyla vakit geçirerek, sinemaya giderek ve kendini eksik gördüğü konularda gelişim sağlayacak aktivitelere vakit ayırarak geçirir. Aynı zamanda yeni yerler gezip görmekten ve vakit buldukça sevdiği şarkıları ukulele ile çalmaktan keyif alır.

nisa bel

Nisa Bel - Zoho Topluluk İlişkileri Asistanı

Nisa, Piri Reis Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Bölümü öğrencisiyken, kariyer günlerinde tanıştığı Cloudyflex ailesinin pazarlama departmanında işe başladı. Kendini web tasarımı ve veri analizi alanlarında geliştirmeye çalışırken aynı zamanda sosyal aktivitelere katılıp organizasyonlar içinde bulunmaktan keyif alır. Bir görev içinde bulunmak ana motivasyonudur.

Proje Yönetimi
bora tekin

Bora Tekin - Proje Ofisi Koordinatörü

Vaktinden evvel doğmuş bir Y kuşağı. Asıl mesleği olan Endüstri Mühendisliğini kısa bir süre yaptı ve kendisine göre olmadığını anladı. Kader midir seçim mi bilinmez; her çalıştığı yerde "projeci" olarak ya sıfırdan sistemler kurdu veya olanı geliştirdi. Rutin işe dayanamadı hiç, iş rutinleşince başka bir işe zıpladı. Frenklerin deyişi ile "challenge lover" (sokak dilinde "rahat battı" da deniliyor) oldu hep. İnternet'in "ARPANet" olduğu zamanları anımsayan dinazorlardan. Ama teknoloji ile arası hep iyi oldu. Değişik kokuları, kahveleri ve yemekleri denemeyi sever. Bir de çizgi roman okumayı. Gençken çizmişliği de olduğunu iddia ediyor. Deneyimini yeni teknolojiler ile harmanlayarak Cloudyflex çatısı altında yolculuğuna devam ediyor.

cenk arslan

Cenk Arslan - Kıdemli Danışman

1970 senesinde fakir fukara olarak doğdu. Çok çalışıp çabaladı ve lakin yolu lojistik sektörüne çıktı. Şoför milletinde aradığını bulamayınca elektronların harika dünyasına adım attı. Yazılım geliştirme konularından uzak durmaya çalıştı ve kısmen başardı. Tamil kaplanları tarafından hipnotize edilerek bulut bilişim işine alet edildi, ama gelen bulutlar hep nimbüs oldu. Sert müzikler dinler ve öyle davranır. Kurumda görevi koruyucu dış kabuğu ve şikayet yeteneği ile feci projelere karşı durmaktır. Emekli olunca elektronları bırakıp Mars'a yolculuk hayal etmektedir.

murat olgun

Murat Olgun - Kıdemli Danışman

1969’da doğdu, İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdi, Boğaziçi’li Bilgisayar Mühendisi oldu, İşletme de okudu, çalıştı, Koç’a girdi, ayrılıp şirket kurdu, evlendi, oğlu doğunca hanımköy İzmir’e kaçtı, biraz Ankara’da yaşadı, sıkıldı, 2004’ten beri yine İzmir’de, yaklaşık on yıl boyunca dünyayı dolaştığı bir iş yaptı, bilgisayarla, yazılımla ve işletmeyle ilgili çoğu şeyden anlar, ekip ve proje yönetimi yapar, ama aslında doğayı sever, bahçesi var, bahçesinde kedileri var, karavanı var, gençken bas gitar çalardı, yaşlanınca yine yapar belki, ama daha yaşlanmadı, Cloudyflex ile Zoho dünyasında bir süre daha dirsek çürütecek.

kutlu altun

Kutlu Altun - Kıdemli Danışman

Üniversitede İşletme okurken İK'da çalışmak istemiştir. Sonradan "patron en çok, kendine para kazandıran çalışanı sever" düsturundan yola çıkarak, zaten o devirlerde pekte bir işe yaramayan IK kafasını bir kenara bırakıp, satış camiasına Dial-up internet hizmeti satarak başlamıştır. Teknolojinin gelişimine ayak uydurmuş ve her devrin adamı muamelesi görmüştür. ZOHO yu keşfettikten sonra, dünyada yanlız olmadığını anlayarak, CloudyFlex ailesinin sıcaklığına kendini kaptırmıştır. 

sema çakıcı

Hakan Acun - Proje Yöneticisi

İlkokulda büyüyünce ne olacaksın sorusuna bilgisayar mühendisi cevabını veriyordu, öyle oldu, Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirdi. Okul arkadaşları gibi o da istanbulun yolunu tuttu bankada yazılımcı olarak işe başladı. Çalışırken finans alanında Yeditepe MBA yüksek lisansını tamamladı. TEB, Vakıfbank ve Akbank gibi Türkiye'nin önde gelen bankalarında çalıştı. Mutfakta yeterince piştiğini düşündükten sonra PMP sertifikasını alıp Proje Yönetimi alanına geçti. Ekonomi, siyaset ve kriptolar günlük takip listesinde, spor, müzik, dans, karavancılık fırsat buldukça ilgilendiği hobiler arasında yer alıyor.

seval arılı

Seval Arılı - Proje Yöneticisi

Endüstri Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra mesleğinin gereği olarak "Ne iş olsa yaparım" demiş olmalı ki Planlama Sorumlusu olarak başladığı kariyerine ERP Sistem Yöneticisi, ERP Danışmanı, SRM Danışmanı ve son olarak da CRM Danışmanı olarak devam ediyor. Cloudyflex ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu. En büyük hedefi günün birinde PMP olmak.

Arkadaş ortamlarının planlayan ve organizasyon yapan yüzü, bu işi yapmayı çok seviyor bu sebeple MMO Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu üyesi. Yıllardır kendi çapında fotoğraf çeker. Amatör yelkenci, orta direk dalıcı, uzman trekkingci ve kampçı. 

buse özbilçin şahinoğlu

Buse Özbilgiç Şahinoğlu - Proje Yöneticisi

Buse, 2016 yılında Endüstri Mühendisliği mezuniyetinin ardından Planlama, Kalite Kontrol alanlarında deneyimlerde bulundu. 2018 yılından itibaren Cloudyflex bünyesinde yer alan Buse, Zoho Danışmanlığı ile bilişim alanında profesyonel hayatına devam etmektedir. Araştırma yapmayı sevdiği gibi, bilgi sahibi olduğu konularda eğitim vermekten oldukça keyif alır. İyi bir dinleyici ve iyi bir anlatıcıdır. Kendisini bir "Kedi Sever" olarak tanımlayabiliriz.

emre demir

Emre Demir - Uyarlama Uzman Danışmanı

İş hayatına okul harçlığını çıkartabilmek için 2000 yılında Turkcell müşteri hizmetleri ile başladı. 16 yıl boyunca Turkcell Global’de müşteri ilişkileri ile alakalı hem müşteri temsilcisi, hem yönetici hem de kıdemli uzman olarak birçok bölümde çalıştı ve projelerde görev aldı. Kendisi için önemli bir okul olduğunu düşündüğü kurumundan, farklı yollar denemek için ayrıldı.


2 sene boyunca Türkiye kripto para sektörünün gelişimine tanıklık edeceği BtcTurk’te operasyon geliştirme uzmanı olarak çalıştı. Sıfırdan, 7/24 hizmet veren bir müşteri hizmeti altyapısı kurarak, müşteri hizmetlerinin çok farklı bir boyutunu tecrübe etmiş oldu. Zoho ve Cloudyflex ile müşteri olarak BtcTurk’te tanıştı. Müşteri olarak yaşadığı tecrübe onu bu ailenin bir parçası olmaya teşvik etti.


Sürekli değişim ve gelişim en büyük motivasyonudur. Çalıştığı kurumlarda bundan dolayı bir nevi “İsviçre çakısı” lakabını almıştır. Bunun için öğrenmeyi çok önemli bir “fırsat olarak görür”. Analitik olarak farklı bir bakış açısı olduğu için genelde raporlama ve analiz yeteneği ön plana çıkmaktadır. Profesyonel olarak uzun yıllar müzik ile uğraşmıştır. 2D animasyon ve görsel dizayn konularına çok meraklıdır.

bayram tuğcu

Bayram Tuğcu - Yazılım Geliştirme Takım Lideri

1991 yılında İstanbul’da doğdu.Karabük Üniversite Bilgisayar Mühendisliği bitirdikten sonra,çeşitli firmalarda Yazılım Uzmanı olarak çalışmaya başladı.2020 yılından itibaren Cloudyflex proje ekibinde Çözüm Danışmanı olarak yer almaktadır. Bayram boş zamanlarında kültürel geziler yapmayı ve paradokslar üzerine çalışmayı sever.

enes talha şirin

Enes Talha Şirin - Yazılım Geliştirme Uzman Danışmanı

Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyken Çözüm Danışmanı Stajyeri olarak dahil olduğu Cloudyflex ailesi ile okulunu bitirmesinin ardından Çözüm Danışmanı olarak birlikteliğine devam etti. Cloudyflex bünyesinde birçok projede çok sayıda Zoho uygulamasının implementasyon süreçlerinde görevler aldı. Sosyal yaşantısının her yerinde insanlar ile saygı ve sevgi çerçevesinde iletişim kurmayı seven, dikkatli ve titiz bir kişiliğe sahip. İnsanların ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretmeyi bir iş olarak değil sosyal sorumluluk olarak görüyor. Müşterilerine sağladığı faydanın dolaylı olarak birçok insana dokunduğunu görmek onu mutlu ediyor. İş dışında kalan özel zamanlarında da arkadaşları ile vakit geçirmeyi ve sosyal sorumluluk projelerinde görevler almayı tercih ediyor.

fatma erkan

Fatma Erkan - Yazılım Geliştirme Uzman Danışmanı

4 yıllık teknoloji sektörü tecrübesi olan bir Bilgisayar Mühendisi. Sektöre yazılım geliştirmesi yaparak başladı ve 1 sene sonunda, sosyal hayatında insan ilişkileri ve iletişime çok önem verdiği ve problem çözme yeteneğine güvendiği için kariyer hayatına bu özelliklerini de ekleyebileceği analist pozisyonunda devam etmeye karar verdi. Kariyer hayatını aldığı ve alacağı eğitimler-sertifikalarla destekleyerek emin adımlarla ilerliyor. Ayrıca kendisi Youtube platformunda yayınlar yapan profesyonel bir Masal Terapisti ve Masal Anlatıcısı. Özetle ; masal terapisti bir bilgisayar mühendisi ve kedi annesi.

cihad yiğitoğlu

Cihad Yiğitoğlu - Yazılım Geliştirme Uzman Danışmanı

Üniversitede sivil toplum alanında gönüllü non-formal eğitmenlik yaparken Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinden mezun oldu. Profesyonel çalışma hayatına ise Endüstriyel Makine ve Proje Satış Sektöründe İş Geliştirme alanında başladı. Makine satışından, pazarlamaya, satın almadan, e-ticarete çok farklı alanlarda deneyim kazanırken yolu Zoho çözümlerinin uyarlaması ile kesişti. Analitik düşünce ile iş süreçlerinin dijitalleştirilmesinin cazibesi, öğrenme arzusu ve yazılım çözümlerinde uzmanlaşma isteği ile birlikte Cloudyflex Ailesine katıldı. Kişisel hayatında ise alternatif müzik konserlerine gitmeyi sever. Ara sıra bilim ve felsefe ile ilgili araştırmalar yapmaktan, farklı alanlarda düşünmek ve sohbet etmekten, fantastik romanlardan hoşlanır.

büşra altınoluk

Büşra Altınoluk - Uyarlama Uzman Danışmanı

Büşra, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden yeni mezun oldu ve kariyerine Ocak 2020'de başladı. Öğrenim hayatında enerji ve otomasyon alanlarında tecrübeler edindi ve sonrasında yazılım alanında kendini geliştirmeye karar vererek Cloudyflex bünyesinde çözüm danışmanı olarak kariyerine devam etmektedir. Büşra iş hayatı dışında yoga ve pilates yapmakta. Aynı zamanda şiir okumayı, trekking yapmayı ve yeni yerler gezip görmeyi çok seviyor. 

seda arıoğlu

Seda Arıoğlu - Uyarlama Uzman Danışmanı

Seda, Nisan 1996 yılında doğdu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Mezun olduktan hemen sonra Dalaman Havalimanı Çelebi Holding'te Yer Hizmetleri Memuru olarak çalışmaya başladı. Çelebi Holding'in İstanbul'a kadrolu göndermesiyle İstanbul'da yaşamaya başlayan Seda kaosla yüzleşip vardiyalı çalışmak bana göre değil diyerek istifa etti. Radikal bir karar alıp sektör değişikliği yaparak soluğu Microsoft'ta alan Seda, İş Geliştirme Uzmanı olarak 1 sene çalıştıktan sonra bir CRM Yazılım Danışmanlık Şirketinde çalışmaya başladı. Zoho ile CRM Danışmanlık'ta çalışırken tanıştı. Zoho'nun içinde kayboldu, 2 sene CRM Yöneticiliği yaptı. Bitmek bilmeyen öğrenme isteğiyle Zoho hayranı oldu ve Cloudyflex ailesine katıldı. Bir e-ticaret mağazası olan Seda e-ticaretten de büyük keyif alıp yorulmaya doymuyor. Uzun yıllardır profesyonel olarak normal paten ve buz pateni yapmakta. Hafta sonları yeni maceralar yaşamak için farklı şehirlere gider ve kamplara atar kendini. Yemek yapmaktan çok hoşlanır, çiçekleri çok sever, evdeki çiçeklerine bahçıvanlık yapmayı da ihmal etmez. Hayat mottosu motivasyon olan, her zaman neşeli ve güler yüzlü olan Seda aynı zamanda da bir Kedi annesidir.

emre altınoluk

Emre Altınoluk - Bakım Destek Danışmanı

Ahmet Emre Altınoluk, bilgisayar programcılığı bölümünden 2022 yılında mezun oldu ve mezuniyetinden beri yazılım geliştirme alanında aktif olarak çalışmaktadır. Yazılım dünyasına adım attığından beri, teknolojiye olan tutkusunu ve sürekli kendini geliştirme arzusunu sürdürmektedir. Özellikle yeni teknolojiler ve programlama dilleri konusundaki merakıyla, iş hayatı boyunca kendini sürekli yenilemeyi ve öğrenmeyi hedeflemektedir. Spor, iş dışında vakit geçirmeyi sevdiği başlıca hobilerinden biridir; zihinsel ve bedensel dengeyi korumak için düzenli olarak spor yapmaktadır.

Muhammed Fatih Yeşildal

Muhammed Fatih Yeşildal - Yazılım Geliştirme Danışmanı

Muhammed Fatih, yönetim bilişim sistemleri öğrencisiyken Cloudyflex proje takımında çalışmaya başladı. Muhammed Fatih gezmeyi sevdiği için boş vakitlerinde önce gezeceği yerin hikayesini yahut tarihini okuduktan sonra gittiği yeri didik didik etmeyi sever ve keşif üzerine deneyimler yaşamaktan keyif alır.

Müşteri İlişkileri
enver türe

Enver Türe - Müşteri İlişkileri ve Operasyon Yöneticisi

İsminin ikincisi, YTÜ Matematik mezunu, analitik düşünen, işini severek yapan, hızlı adapte olan, çabuk öğrenen, maillerin okuyucusu, Cloudyflex krallığının üyesi, müşteri ilişkilerinin yöneticisi, lisansların takipçisi, fatura kesen, iç satışın yöneticisi, süreç tasarlayıcısı, Zoho'nun dostu, zorlukların düşmanı sıradan insan. Fantastik olan her şeyi sever, hayatın her yanını istemeden de olsa analiz eder. Mükemmeli aramaz, işini en iyi şekilde yapar, kendini geliştirir, işine değer katar. 

şebnem yavuz

Şebnem Yavuz - Müşteri İlişkileri Uzmanı

Ankara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olan Şebnem uzun yıllar çeşitli sektörlerde farklı çözümlerin CRM uzmanlığını yürütmüştür. Cloudyflex bünyesinde ekip arkadaşları ile dostça sıkı bir dialog halinde işini yürütmektedir. Bir işi en ince ayrıntısına kadar masaya yatırıp farklı alternatifler sunarak ve arkadaşları ile fikir alışverişi yaparak işi en iyi şeklilde sonuçlandırmak için bir dedektif gibi veri toplar. Güçlü sosyal becerilere ve müşterileri memnun edecek iletişim yeteneklerine sahiptir. Son zamanlarda yoga ile ilgilenen Şebnem doğa yürüyüşlerini, el emeği ile tasarlanan ürünler yapmayı, kitap okumayı ve şarkı söylemeyi çok sever.

şehnaz raifoğlu

Şehnaz Raifoğlu - Müşteri İlişkileri Uzmanı

Ziraaat Mühendisliği Su Ürünlerinden mezun olan Şehnaz Raifoğlu iş hayatına sigorta sektöründe başladı ve İşbir Holding, Garanti Leasing ve Garanti Sigorta’da uzun yıllar çalıştı. Müşterilerin sorunlarını çözmeyi sevmesi nedeni ile Turkcell çağrı merkezinde kariyerine devam etti. Bilgisayarın arkasında, müşteri sorunlarına çözüm bulmak yerine Present Servis şirketinde doktorlara çeşitli ürünlerin tanıtımını 12 yıl boyunca yaptı. 2022 yılında Cloudyflex ailesine "Müşteri İlişkileri Uzmanı" olarak katıldı.

pelin bayar

Pelin Bayar - Muhasebe ve Bütçe Raporlama Sorumlusu

19 Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun , mali müşavirlik stajını tamamlayarak belgesini almaya gün sayan biri. İş hayatına SMMM bürosunda başlayarak muhasebenin temelinden giriş yaptı ve bu kendisi için oldukça kıymetli bir başlangıç oldu. Sonrasında şirketlerde muhasebe bütçe raporlama ve finans alanlarında kendini geliştirdi. Mesleğinden dolayı insanlar onu biraz sıkıcı bulsa da, aslında gayet eğlenceli, mutlu ve pozitif biri.