zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Donanıma ve Sunucuya Para Vermeden CRM Kullanın

Zoho CRM kullanmak için şirketinize server kurulumu yapmanıza ve ekstra maliyetler yapmanıza gerek yok. CRM sisteminizi biz sizin için ayakta tutuyoruz.

Uygun Maliyetler ile CRM Kullanma fırsatından yararlanın

Zoho CRM'i 3 kullanıcıya kadar sürekli ücretsiz olarak kullanın
Zoho CRM sistemini ayda $13/Kullanıcı  başlayan fiyatlar ile kullanabilirsiniz.

zoho_crm

Kullandıkça Ödeyin

Uzun dönemli taahhüde girmeyin. Büyük bir yatırım yapmanıza gerek yok. Kullandığınız ve verim aldığınız sürece, 3 aylık, 6 aylık veya Yıllık olarak ödeyin.

Entegrasyon Derdinden Kurtulun

Zoho CRM''in Google Adwords, Facebook Microsoft Office gibi popüler programlar ile hazır entegrasyonlarından yararlanın. Artık Entegrasyon yapmak sandığınızdan çok daha kolay.

Zoho CRM Fiyatlar

 13.16 USD'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho CRM Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Detaylı Özellikler

Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

​2019 Yılı PC MAG Business Choice Award Kazananı : Zoho CRM

PCMag.com sitesinin 2019 Yılı Business Choice ödülü Zoho CRM sistemine verildi. Zoho CRM sisteminin detaylı özelliklerine ve rakipleri ile kıyaslamalarına göz atın.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Diğer Ödüller

2019 - Magic Quadrant Satış Gücü Otomasyonu Sektör Raporu - Challenger

2019 - Müşteriler Tarafından Seçilen En İyi Satış Gücü Otomasyonu

2019 - En İyi CRM Programı

2019 - Uzmanların Seçimi

2019 - En İyi Kullanıcı Deneyimi

2019 - Emotional Footprint Şampiyonu

Zoho CRM Sisteminin Öne Çıkan Özellikleri

Raporlar
Panolar
Web Formları
Mobil CRM
Entegrasyonlar
Özelleştirme
Otomasyon
Lead Yönetimi
Raporlar

Dinamik Raporlar

Zoho CRM üzerinde bulunan Raporlar sayesinde, CRM sisteminiz üzerinde tuttuğunuz tüm verilerinize dair raporlar alabilir, bu raporları sisteme kayıt edebilir, excel, pdf ve csv formatlarında dışarı aktarabilir, grafikler ile görselleştirebilir ve CRM üzerindeki izinler sayesinde raporları dilediğiniz kişiler veya departmanların görmesini sağlayabilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Panolar

Panolar/Dashboards

Zoho CRM üzerinde bulunan panolar sayesinde mevcut raporlarınızı dilediğiniz gibi görselleştirebilir veya rapor bile hazırlamadan sadece dashboard ekranı üzerinden dilediğiniz verilere ait panoları yaratabilirsiniz.


Zoho CRM Panoları üzerinde; Grafik, KPI Bazlı, Hedef Bazlı, Huni Analizi, Karşılaştırıcı ve Uyarı Bazlı görünümler oluşturabilir ve bu panoları dilediğiniz takım veya departmanlarla paylaşabilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Web Formları

Entegrasyon Derdinden Kurtulun

Zoho CRM üzerinde bulunan Web to Lead formları sayesinde CRM sisteminize entegre çalışacak web formlarını sürükle bırak metodu ile çok kısa bir süre içerisinde kodlama yapmadan yaratabilirsiniz.


Sonrasında bu formları web sitenizde veya dilediğiniz başka mecralarda kullanabilirsiniz ve formunuzu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Mobil CRM

Mobile CRM ile Dilediğiniz Yerden Çalışın

Zoho CRM'in IOS ve Android cihazlarındaki mevcut uygulaması sayesinde CRM sisteminize dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.


Zoho CRM'in Mobile Uygulamasıyla beraber; Raporları ve Panoları inceleyebilir, Harita Üzerinden Potansiyel Müşterilerinizi takip edebilir, CRM Üzerinde Bulunan Toplantı, Görüşme ve Aktivitelerinizi görüntüleyebilir ve notlarınızı anında paylaşabilirsiniz. 


Yine Zoho CRM' Mobil Uygulamasının Card Scanner özelliği sayesinde, kartvizitlerinizi kameranız ile tarayarak CRM sisteminize Lead, Müşteri veya Kişi olarak kayıt edebilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Entegrasyonlar

Hazır Entegrasyonlardan Faydalanın

Zoho CRM'in Hazır Entegrasyonları sayesinde CRM sisteminizi popüler uygulamalar ve sistemler ile hızlıca entegre edebilirsiniz.


Zoho CRM'in Google Adwords Entegrasyonu sayesinde, Google üzerinde verdiğiniz tüm reklamlara dair verileri CRM sisteminize kayıt edebilir ve Adwords reklamlarınızdan gelen Müşteri Adaylarınızın üzerinde bulunan bu veriler sayesinde reklam yatırımlarınızı daha efektif bir şekilde optimize edebilirsiniz.


Zoho CRM sisteminizi Office365 ve G-Suite ile entegre edebilir ve tüm mail, toplantı, takvim, etkinlik gibi süreçlerinizi Zoho CRM üzerinden takip edebilirsiniz.


Ayrıca Zoho CRM, tüm diğer Zoho Uygulamaları ile entegre çalışmaktadır.


Zoho Marketplace sayesinde, CRM sisteminizi dilediğiniz popüler uygulamalar ile entegre edebilirsiniz. App Store mantığı ile çalışan Zoho Marketplace'de bulunan uygulamaları incelemek için tıklayın.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Özelleştirme

CRM Ekranlarınızı Dilediğiniz Gibi Özelleştirin

Zoho CRM Sistemi üzerinde bulunan tüm modül ve alanları dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve özel alanlardan yararlanabilirsiniz.


Bu sayede kendi firmanıza ve kendi sektörünüze özel bir CRM Sistemi yaratabilir ve daha efektif bir şekilde çalışabilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Otomasyon

Süreçlerinizi Otomasyonlar ile Yönetin

Zoho CRM'in İş Akışları sayesinde herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan kendi İş Akışlarınızı kurabilir ve süreçlerinizi dilediğiniz gibi otomasyonlara bağlayabilirsiniz.


Ayrıca Zoho CRM üzerinden İleri Seviye İş Akışları, Özel Fonksiyonlar, Atama Kuralları gibi alanlar sayesinde, otomasyonlarınızı dilerseniz kendi yazılımlarınızla da güçlendirebilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler
Lead Yönetimi

Lead'lerinize Dair Tüm Süreçleri Yönetin

Zoho CRM üzerinde bulunan Lead Puanlama Sistemi sayesinde CRM sisteminizdeki Lead'leri Potansiyel Müşterilerinizin aksiyonlarına göre puanlayabilir ve bu sayede Satış Takımınıza kalifiye Lead'lerin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. 


Zoho CRM'in Atama Kuralları sayesinde CRM sisteminizdeki Lead'lerinizi, ekibinize Durum, Kaynak, Sektör veya dilediğiniz diğer kırılımlar ile dağıtarak Satış Ekibinizin üzerindeki yoğunluğu azaltabilirsiniz.


Lead'lerinizi Satış Fırsatlarına dönüştürerek, Pazarlama Performansınızı,  Mecralarınızı ve Aktivitelerinizi efektif bir şekilde ölçebilirsiniz.

Zoho CRM Tüm Özellikler

PCMag - Zoho CRM Sisteminin Rakiplerine Göre Fiyat Uygunluğu İndeksi

Diğer Değerlendirmeler

Zoho CRM WhatsApp Entegrasyonu Hizmetinizde

Zoho CRM ve WhatsApp artık entegre çalışabiliyor. Bu entegrasyon sayesinde;

  • WhatsApp konuşmalarınızı anlık olarak CRM'e aktarabilirsiniz.
  • Konuşmalara dair, krtik notlarınızı ve talepleri CRM'e aktarabilir ve bu bilgilere göre raporlar yaratabilirsiniz.
  • WhatsApp entegrasyonunu sayesinde, tüm takımınız tek bir telefon numarası ile müşterilerinizin erişimine açık olur.
  • Limitsiz Mesajlaşma, Limitsiz Kontak ve 20 çalışandan başlayan Agent paketleri ile bu entegrasyonu kullanabilirsiniz.
  • Sendbee : WhatsApp Mesajlaşma Yönetimi Platformunun sizlere sunduğu; Takım Gelen Kutusu, Otomasyonlar ve Botlar, Rehber Yönetimi ve Segmentasyon özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
Entegrasyon Detayları

Zoho CRM ile Her Yer Ofis!

Zoho CRM'e hem kişisel bilgisayarınızdan hem de akıllı cep telefonlarınız, tabletleriniz ve akıllı saatiniz üzerinden (Apple Watch) üzerinden erişebilir ve dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz.

Zoho Türkiye CRM Referanslarımız

Tüm Referanslarımız - Başarı Hikayelerimiz

Zoho CRM Programını Müşterilerimizden Dinleyin

Bu Ürüne Aynı Zamanda Aşağıdaki Ürün Paketlerimizin İçerisinde, Avantajlı Fiyatlar ile Sahip Olabilirsiniz

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık.
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimizi İncelemek İçin Tıklayın
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar - Özellikler

Zoho CRM Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

Zoho CRM hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

Form Doldur