zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Zoho ve Cloudyflex Hakkında Sunumlarımız

Sayfamız üzerinden Zoho ürünlerine ve şirketimize dair hazırladığımız öne çıkan video sunumları izleyebilirsiniz. Tüm sunumlarımızı incelemek için "Sunum Merkezi" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zoho CRM'in Giriş Seviyesinde Özelleştirme Seçenekleri

Zoho CRM sektörlere, şirketlere ve benzersiz iş süreçlerine göre özelleştirilebilen bir yapıya sahiptir. Zoho CRM'in giriş seviyesindeki özelleştirme seçeneklerini anlattığımız videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

image alt

Zoho CRM'in İleri Seviyede Özelleştirme Seçenekleri

Zoho CRM sektörlere, şirketlere ve benzersiz iş süreçlerine göre özelleştirilebilen bir yapıya sahiptir. Zoho CRM'in ileri seviyede özelleştirme seçeneklerini anlattığımız videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

image alt

Zoho CRM'in Entegrasyon Seçenekleri ve Yetenekleri

image alt

Zoho One Nedir? İçerisinde Hangi Çözümler Var?

Zoho One, içerisinde Zoho CRM dahil 45 üzerinde akıllı iş uygulaması barındıran ve oldukça ekonomik fiyatlar sunan bir ürün paketidir. Zoho One içerisindeki çözümleri ve esnek fiyatlamasını anlattığımız videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

image alt

Zoho'nun Satış Sonrası Servis ve Destek Çözümleri

Zoho Desk uygulaması, Zoho'nun satış sonrası servis ve destek platformu çözümüdür. Bu uygulama Zoho CRM ve farklı Zoho Uygulamaları ile bütünleşik çalışır. Aşağıdaki videomuz üzerinden Zoho Desk hakkında daha fazla detay edinebilirsiniz.

image alt

Zoho'nun Pazarlama Alanındaki Çözümleri

Zoho'nun çözüm ailesi içerisinde Zoho CRM'e bütünleşik bir şekilde çalışan birçok pazarlama uygulaması mevcut. Aşağıdaki videomuz üzerinden Zoho CRM üzerindeki pazarlama özelliklerine ve CRM'e bütünleşik çalışan diğer pazarlama uygulamalarına göz atabilirsiniz.

image alt

Cloudyflex Şirket Tanıtım Sunumu

10 yılı aşkın bir süredir Zoho'nun Türkiye Yetkili Satıcısı ve Premium (Globaldeki en yüksek seviye) Partneriyiz. Zoho üzerine verdiğimiz hizmetlerimizi, kalitemizi, şirket vizyonumuzu, ekibimizi ve bizi diğer şirketler ayıran noktaları anlattığımız şirket tanıtım videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

image alt

Cloudyflex Hizmet ve Danışmanlık Sunumu

Zoho CRM ve diğer Zoho Uygulamaları üzerine proje, danışmanlık, eğitim, bakım destek ve benzeri hizmetler vermekteyiz. 

Hangi durumlarda Zoho Danışmanlığı almanız gerektiğini detaylı bir şekilde açıkladığımız videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

image alt

Sunum Merkezi ve LMS

Zoho Uygulamalarına ve Cloudyflex'e dair birçok video sunumumuz bulunmaktadır. "Sunum Merkezi" sayfamız üzerinden bu sunumlara ulaşabilir ve izleyebilirsiniz. Sayfamız üzerinde geçmiş tarihlerde düzenlediğimiz uygulamalı webinar özetlerimiz de mevcuttur.


*Sunum merkezi sayfamız Zoho Learn ürünümüz içerisindeki LMS portalı üzerinden tasarlanmıştır.