zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

cloudyflex hakkımızda

Cloudyflex, esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamalarını Türkiye pazarı ile tanıştırmak amacıyla Satış, Pazarlama, Dijital Pazarlama ve Satış Sonrası Servis süreçleri konusunda 20 senenin üzerinde tecrübesi olan bir ekip tarafından kurulmuştur.


Cloudyflex'in vizyonu, 2023 yılının sonuna kadar, "Müşteri Deneyim Yönetimi ve CRM" ve "Kurum içi Dijital Dönüşüm" alanlarında Türkiye’deki Lider ilk 3 firmadan birisi olmaktır.


Cloudyflex'in misyonu, Türkiye'deki her ölçekteki firmanın "Müşteriye Dokunan Süreçlerinde" ve "Dijital Dönüşümlerinde" Zoho ve diğer ürünlerimiz ile çözümler sunarak onları çok daha çevik, hızlı ve etkin hale getirmektir.


Cloudyflex, Online İş Uygulamaları konusunda dünya liderlerinden olan Zoho'nun Türkiye yetkili satıcısıdır.
20+ Yıllık Tecrübe

Cloudyflex ekibi sektörde 20 yılın üzerinde tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulmuştur.

400+ Proje
400+ Proje ve 1000+ Müşteri ile çalışarak yaptığımız işte uzmanlaştık.
Uzman Ekip

Satış-Pazarlama, İhtiyaç Analizi, Danışmanlık ve Profesyonel Hizmetler verebilen uzman bir ekip kurduk.

Tek Partner

2011 yılından beri Zoho'nun Türkiye'deki tek partneri ve Türkiye Satış Temsilcisiyiz.

2022 Yılı Avrupa Bölgesi Marka Şampiyonu

Dünyanın farklı ülkelerinden Zoho Partnerlerinin katıldığı Hollanda'da düzenlenen Zoho Inspire etkinliğinde, 2022 Yılı Avrupa Bölgesi Marka Şampiyonu (Brand Champion) ödülünü aldık.


Zoho markası üzerine odaklı uzman ekibimiz ile Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'da da en kaliteli Zoho markası odaklı hizmetleri sağlamaktayız. Ödülün detaylarını incelemek için blog sayfamızda hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Zoho Haricinde Diğer Markalarımız

Türkiye'de ayrıca Digitaflex markası altında da, pazar ve pazarlama analitiği çözümleri sağladığımız SimilarWeb markasının yetkili satıcılığını üstlenmekteyiz. SimilarWeb uygulamasını ve Digitaflex markasını incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.