zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho one logo

Zoho One Nedir?

Zoho One, içerisinde bir CRM sistemi ve şirketinizin tüm departmanlarında kullanabileceğiniz 45 üzerinde akıllı iş uygulamasına tek bir esnek fiyat üzerinden erişebileceğiniz bir kurumsal işletim sistemidir. Zoho One, tüm sektörlere özelleştirilebilir bir yapı ile hızlı, bütünleşik ve dilediği yerden çalışmak isteyen her ölçekten firmanın kullanabileceği alanında lider bir üründür.

Zoho One Ne İşe Yarar?

Zoho One, içerisinde sahip olacağınız bütünleşik çalışan 45 üzerindeki akıllı iş uygulaması sayesinde şirketinizin CRM, satış, pazarlama, İK, proje yönetimi, finans ve benzeri birçok alanında ihtiyacınız olacak tüm dijital uygulamaları tek bir fiyat ile sahip olmanızı sağlar. Sağladığı bu avantajlar ile Zoho One şirketinize ekonomik, verimlilik, müşteri ve çalışan memnuniyeti açısından büyük değer katar.

Zoho One Nasıl Kullanılır?

Şirketinizdeki çalışanlarınız Zoho One platformunu ve içerisindeki uygulamaları bilgisayarlarındaki bir web tarayıcısı üzerinden veya akıllı cep telefonlarında mobil uygulama üzerinden basit bir şekilde kullanabilirler. Zoho One içerisinde yer alan uygulamalar basit, hızlı ve sosyal yapısıyla tüm çalışanlarınızın kullanmaktan mutluluk duyacağı kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Bütünleşik Çalışma Yapısı

Zoho One içerisinde yer alan akıllı iş uygulamaları bütünleşik bir yapıda çalışırlar. Bu sayede müşteri yönetimi, satış, satış sonrası servis ve destek pazarlama, proje yönetimi ve benzeri süreçlerinizi bir arada yönetebilirsiniz. Zoho One kullanarak piyasada yer alan birçok farklı çözüme yatırım yapmak ve bu platformları birbirlerine entegre etmek gibi maliyetli ve efor gerektiren süreçlerden kurtulursunuz.

Zoho One ile Tüm Departmanlarınızla Entegre Çalışın

Zoho One Paketi içerisine yer alan 40 üzerindeki uygulama ile şirketinizdeki tüm personeliniz, dilediği yerden istediği uygulamaya erişerek çalışabilir!

+

Zoho Campaigns

Toplu E-Posta Gönderimi

Zoho SalesIQ

ChatBot & ChatBox

Zoho Analytics

Big Data Yönetimi

Zoho Desk

Destek & Servis Masası

Zoho Social

Sosyal Medya Yönetimi

Zoho Forms

Web Formu Yöneticisi

Zoho Projects

Klasik Proje Yönetimi

Zoho Sprints

Agile Proje Yönetimi

Zoho Assist

Uzaktan Erişim Uygulaması

Zoho PageSense

Web Sitesi Optimizasyonu

Zoho Backstage

Online Etkinlik Yönetimi

MarketingAutomation

Pazarlama Yönetimi

Zoho Bookings

Online Randevu Yönetimi

Zoho Survey

Anket Yönetimi

Zoho Connect

Kurumsal Intranet

Zoho People

360 Derece İK Çözümü

Zoho Recruit

Dijital İşe Alım Platformu

Zoho Expense

Online Masraf Yönetimi

Zoho Creator

Özel Yazılım Geliştirme

Zoho Mail

Kurumsal Mail Sistemi

Zoho WorkDrive

Ortak Paylaşım Alanı

Zoho Cliq

Kurumsal Mesajlaşma Uygulaması 

Zoho Meeting

Webinar & Online Toplantı Uygulaması

Zoho Learn

LMS Çözümü

Zoho One Paketi içerisinde yer alan tüm uygulamaları öğrenmek için ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Zoho One Paketi içerisinde yer alan uygulamaları detaylı incelemek adına Zoho One Ürün kataloğumuzu indirmek için tıklayın.

Tüm Cihazlarınız Üzerinden Dilediğiniz Yerden Çalışın

Zoho One içerisinde yer alan tüm uygulamaları dilerseniz kişisel bilgisayarlarınız dilerseniz de akıllı cep telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Fiyatlar ve İletişim

Zoho One Fiyatlar

37 USD'den

Başlayan Fiyatlarla 40 Üzerinde Uygulamaya Tek Bir Fiyat Üzerinden Sahip Olun!

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho One Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

En İyilerin Tercihi
​Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.  

Zoho One Kullanan Müşterilerimiz

Zoho One Paketini Müşterilerimizden Dinleyin

Özelleştirilebilir ve esnek yapısı ile Türkiye'de çeşitli sektörlerde tercih edilmeye devam eden Zoho One paketini ve diğer Zoho programlarını kendi sektörüne ve şirketine uyarlayan müşterilerimizi dinleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Zoho One İçerisinde Neler Geliyor?

Zoho One, 40 üzerinde programı içeriyor. Bu programlar ile satış ve pazarlama süreçlerinizi yönetebilir, şirket içi verimliliği arttırabilir ve daha bir çok iş sürecinizi yönetebilirsiniz. Zoho One planı programların web ve mobil planlarını içermektedir.  Programların detayları için tıklayabilirsiniz

Zoho One İçerisine Ne Dahil Değil?

● Zoho CRM'in Ultimate sürümü .
● Zoho Creator Express planları
● Zoho Pazaryeri ( Zoho Marketplace )  uygulama ve uzantıları (Zoho One uygulamaları içerisinden Zoho Pazaryeri uygulamalarını ekleyebilirsiniz.)
● Yeni 'Alan Adı' kaydı

Zoho One Programları Hangi Özelliklere Sahip?

Zoho One ile sahip olacağınız uygulamaların tümü Enterprise sürüm olarak lisanslanmaktadır. Enterprise sürüm en kuvvetli sürüm olup tüm yetenekler/özellikler dahildir. 

Sistemi firmamın iş süreçlerine göre nasıl uyarlayacağım?

Cloudyflex olarak Zoho sistemini verimli kullanabilmeniz için her türlü danışmanlık, uyarlama ve eğitim hizmetlerini size sunuyoruz.Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

Nasıl Ödeme Yapacağım?

Ödemeyi arzu ederseniz Zoho'ya direkt olarak kredi kartı ile yapabileceğiniz gibi Cloudyflex aracılığıyla da satınalma yapabilirsiniz. Yıllık ödemelerde banka transferi de kabul edilmektedir.


Ödeme Zoho'ya kredi kartı ile yapıldığı takdirde Zoho adına "Ek KDV Beyannamesi" vermeniz gerekmektedir.


Ödeme ile ilgili sorularınız olduğu takdirde satis@cloudyflex ile bağlantıya geçebilirsiniz

Nasıl Eğitim alacağım?

Cloudyflex olarak Zoho sistemini kullanmaya başlayabilmeniz için ekibinize her türlü eğitim hizmetini sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.