zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

40 Üzerinde Programa Tek Pakette Sahip Olun

Tüm çalışanlarınızın kullanabileceği 40 üzerinde programa sahip ve içerisinde CRM sistemi içeren bir pakete çok uygun uygun fiyatlar ile sahip olun.

Entegrasyon Derdinden Kurtulun

Artık entegrasyon yapmak zorunda değilsiniz. Zoho One Paketi içerisindeki bütün programlar Zoho CRM ile entegre bir şekilde kullanımınıza hazır.

zoho one logo

Her Departman İçin Ayrı Çözümlere Sahip Olun

Pazarlama, Finans, İnsan Kaynakları, Proje Yönetimi ve diğer birçok departman için çözümler sunan programları tek bir pakette edinerek tüm çalışanlarınıza sunabilirsiniz.

Mobil Çalışmaya Başlayın

Artık işinizi her yerden takip edebilirsiniz. Zoho One Paketi içerisinde bulunan bütün programların hem IOS hem de Anroid için bedava mobil programlarını kullanabilirsiniz.

Zoho One Fiyatlar

 33 USD'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho One Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Detaylı Özellikler

Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

Zoho One Kullanan Müşterilerimiz

Zoho One Paketini Müşterilerimizden Dinleyin

Zoho One Paketinde Bulunan Bazı Programlar

zoho crm logo

Zoho CRM

Yeni Nesil CRM Sistemi

campaigns logo

Campaigns

Toplu Elektronik Posta Gönderim Programı

projects logo

Projects

Proje Yönetimi Programı

expense logo

Expense

Şirket İçi Masraf Yönetimi Programı

people logo

People

360 Derece İK Çözümü

zoho logo

+40 Program Daha

Pazarlama, Finans, Ofis Yönetimi, Proje Yönetimi ve IT departmanlarına özel çözümler sunan 40 Programa daha Zoho One paketiyle beraber sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Zoho One İçerisinde Neler Geliyor?

Zoho One, 35'ün üzerinde programı içeriyor. Bu programlar ile satış ve pazarlama süreçlerinizi yönetebilir, şirket içi verimliliği arttırabilir ve daha bir çok iş sürecinizi yönetebilirsiniz. Zoho One planı programların web ve mobil planlarını içermektedir.  Programların detayları için tıklayabilirsiniz

Zoho One İçerisine Ne Dahil Değil?

● Zoho CRM'in Ultimate sürümü .
● Zoho Creator Express planları
● Zoho Pazaryeri ( Zoho Marketplace )  uygulama ve uzantıları (Zoho One uygulamaları içerisinden Zoho Pazaryeri uygulamalarını ekleyebilirsiniz.)
● Yeni 'Alan Adı' kaydı

Zoho One Programları Hangi Özelliklere Sahip?

Zoho One ile sahip olacağınız uygulamaların tümü Enterprise sürüm olarak lisanslanmaktadır. Enterprise sürüm en kuvvetli sürüm olup tüm yetenekler/özellikler dahildir. 

Sistemi firmamın iş süreçlerine göre nasıl uyarlayacağım?

Cloudyflex olarak Zoho sistemini verimli kullanabilmeniz için her türlü danışmanlık, uyarlama ve eğitim hizmetlerini size sunuyoruz.Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

Nasıl Ödeme Yapacağım?

Ödemeyi arzu ederseniz Zoho'ya direkt olarak kredi kartı ile yapabileceğiniz gibi Cloudyflex aracılığıyla da satınalma yapabilirsiniz. Yıllık ödemelerde banka transferi de kabul edilmektedir.


Ödeme Zoho'ya kredi kartı ile yapıldığı takdirde Zoho adına "Ek KDV Beyannamesi" vermeniz gerekmektedir.


Ödeme ile ilgili sorularınız olduğu takdirde [email protected] ile bağlantıya geçebilirsiniz

Nasıl Eğitim alacağım?

Cloudyflex olarak Zoho sistemini kullanmaya başlayabilmeniz için ekibinize her türlü eğitim hizmetini sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız. 

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık.
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimi İncelemek İçin Tıklayın
zoho one logo
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar

Zoho One Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

Zoho One hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

Form Doldur