zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Kolay Entegrasyonlar ve Yeni Ekranlar ile Tanışın

Zoho CRM sistemini yaygın kullanılan diğer program ve uygulamalar ile kolayca entegre edebilir ayrıca akıllı cep telefonunuzdan Zoho CRM'e ulaşabilirsiniz.

Zoho CRM / Google Adwords Entegrasyonu

Zoho CRM, müşterilerinizin tüm satınalma yolculuğunu izleyebilmenizi sağlıyor. Google Adwords'de yaptığınız reklam kampanyalarının ne oranda satışa döndüğünü Zoho CRM içerisinden takip edin.


Zoho CRM / Office 365 Entegrasyonu

Zoho CRM artık Office 365 ile entegre bir şekilde çalışıyor. Zoho CRM'in Office 365 uygulamasını indirerek iki uygulamayı birbirine bağlayabilir ve tüm verilerinizi senkronize edebilirsiniz. Kullanıcılarınız, bağlantılarınız ve takviminiz tek bir yerde.

Mobile Geçin CRM'i Yanınıza Alın

Ofisten uzakta mısınız? Satışla ilgili herşeye cep telefonunuzdan veya tabletinizden ulaşın. Üstelik Internete bağlanmanıza gerek yok!İnteraktif Alanlar

Zoho CRM'in interaktif alanlarıyla formları daha hızlı ve kolay doldurulur hale getirebilirsiniz. Sadece belirlediğiniz, ihtiyacınıza karşılık gelen alanlarla ilgilenecekleri için satış ekibinizi hızlandıracaksınız ve bilgi kalabalığından ötürü yaşanacak karışıklıkları önlemiş olacaksınız.

Zia - Yapay Zeka Destekli Asistan

Zia şirkette işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenebilir. Satışa dönüşen aktivitelerinizi analiz eder, size ulaşabileceğiniz potansiyel hedefleri ve şuanda hangi noktada olduğunuzu karşılaştırmalı olarak gösterebilir. Eğer verimin düşüşe geçtiğini düşünürse sizi bu konuda uyarır.

Zia sizin ne yapmak istediğinizi bilir, günlük rutininizi zaman içinde anlar ve size işlerinizi otomatik olarak yapmak için tavsiyelerde bulunur.

Müşteri Adayı Puanlama Sistemi

Müşteri adayını puanlama özelliği sayesinde müşteri adaylarınızı çalışma düzeninize uygun olarak gruplandırabilirsiniz. Pozitif ve negatif puanları ihtiyacınıza göre özelleştirerek müşteri adaylarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Örneğin; potansiyeli yüksek bir müşterinize daha kararsız olana göre daha yüksek bir puan verebilirsiniz.

Otomasyona Kavuşun, İşinizi Verimli Yönetin

Zoho CRM, en iyi yaptığınız işe - satmaya! - odaklanmanızı sağlar. Ekibinizin rutin işlerini otomasyona kavuşturun, süreç akışınızı hızlandırın, Aynı zamanda daha fazla müşteriye dokunarak satış verimliliğinizi arttırın.

Web Sitenizi ziyaret eden müşteri adayları otomatik olarak CRM'e kaydolsun

Sektöre göre, şehre göre ilgili satış temsilcisine otomatik olarak atansın, satış müdürüne ve patrona e-posta gönderilsin

E-posta Şablonları Oluşturun

Sık sık gönderdiğiniz e-postalar için şablonlar yaratın. Sürekli attığınız e-postaları bir kaç saniye içerisinde yüzlerce müşteriye, kişiye özel olarak gönderin


Teklif ve Sözleşmeler İçin Şablonlar Oluşturun

Tekliflerinizi otomasyona kavuşturun

Teklif ve Sözleşme şablonları yaratın. 

Saniyeler içerisinde müşterinize özel teklif dosyalarını hazırlayarak müşterilerinize iletin

Çeşitli Otomasyon Metodları ile Müşteri Adayları Yaratın

API'ler, Formlar ve diğer otomasyon metodları ile müşteri formlarınızı kolayca  otomatik olarak CRM'e düşürün.

Otomatik E-posta Gönderimleri Yapın

Kriterleri siz belirleyerek müşteri adaylarına otomatik mesajlar gönderin. 

Zamanınızı rutin işleri takip ederek boşa harcamayın, doğru müşterilere ve satmaya odaklanın

Kendi İş Akışlarınızı Geliştirin ve Yazın

İş akışınızı geliştirin ve hızlandırın. İş kurallarınızı siz belirleyin. Uyarı e-postaları ile ekibinize geciken işler ile ilgili uyarı gönderin

Otomatik görev atamaları ile yapılması gereken işleri takip edin

Satış ve Pazarlama Departmanlarınızın Koordinasyonunu Sağlayın

Zoho CRM bir çok özelliği ile Satış-Pazarlama ve buna benzer departman koordinasyonlarını güçlendirmektedir. Zoho CRM, diğer CRM sistemlerinden farklı olarak içerisinde çoğu geliştirme ve uyarlamayı barındırmaktadır.

Ekibinizin Performansını Arttırın

Tüm ekibinizin performansını CRM üzerinden takip edin. Feeds özelliği ile, canlı olarak satış fırsatlarını, projeleri ve daha birçok başka kırılımı takip ederek, şirketinizde neyin iyi gidip neyin iyi gitmediğini görüntüleyin.

İleri Seviye Raporlar Yaratın

Artık rapor hazırlamak için Excel gibi programlarda saatlerinizi harcamaya gerek yok. CRM üzerinde istediğiniz raporları yaratıp panolara kayıt edin ve ekibiniz ile paylaşın.

Tüm Mecralarınızı Kontrol Altına Alın

Lead yönetimini kontrolünüz altına alın. Web formlarınızı, dijital kanallarınızı ve diğer tüm mecralarınızı CRM'e entegre ederek ölçümleyebilir ve bu kanalları daha karlılığını arttırabilirsiniz.

Card Scanner Özelliğinden Yararlanın

Zoho'nun Card Scanner uygulaması ile fuarlar veya başka etkinliklerden topladığınız kartvizitlerinizin sadece resimlerini çekerek anında CRM sisteminize düşürebilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz ile CRM Kullanın

Zoho CRM sistemini mobil olarak da kullanabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza Zoho CRM'in ücretsiz uygulamasını indirerek, dilediğiniz yerden CRM'e ulaşabilirsiniz.

Kodlama Öğrenmeden Entegrasyon Yapın

Zoho CRM'in piyasadaki birçok popüler uygulama ile olan mevcut entegrasyonlarından yararlanın. Ayrıca Zoho CRM'in diğer sistemler ile entegrasyonlarını da kolayca yapabilirsiniz.. Zoho CRM'in tüm Zoho uygulamaları ile CRM entegrasyonu da mevcut, eğer Zoho CRM almayı düşünüyorsanız Zoho One Paketine de bakmanızı öneririz.

Yeni Nesil CRM Kullanmaya Başlayın

Eski ve göze hoş gelmeyen CRM ekranlarına veda edin. Zoho CRM ile sade tasarımlı ve göze hoş gelen bir CRM kullanarak çalışanlarınızın motivasyonunu arttırın. Ayrıca Zoho CRM'de daha önce eşine benzerine rastlamadığınız bir sürü yeni özellik mevcut.

İnternet Bağlantınız Olmadan da CRM'e Girin

İnternetiniz olmadığında bile Zoho CRM'e erişin. Siz işlerinizi offline olarak CRM'e kayıt edin, internete bağlandığınızda offline olarak yaptığınız tüm işlemler Zoho CRM'e kayıt edilsin.

Sosyal CRM ile Tanışın

Müşterilerinizin Facebook ve Twitter profillerini Zoho CRM sisteminize bağlayın. Müşterilerinizin sosyal medya aktivitelerini CRM üzerinden görüntüleyin ve onlar hakkında daha derin bilgiye sahip olun.

Harita ve Coğrafi Analizler ile Detaylı Raporlar Çıkartın

Zoho CRM üzerinde yer alan haritalar sayesinde coğrafi analizler yapabilir ve bölgesel bazda çok daha detaylı raporlar hazırlayabilirsiniz.

Önemli Dosyalarınızı CRM'de Depolayın

Teklif şablonları, satış katalogları, sözleşme örnekleri ve satış ile ilgili her türlü dökümanı satış ekibinizle paylaşabilir ve CRM içerisinden yönetebilirsiniz.

Zoho CRM ve Modülleri Hakkında Detaylı Yazılar

Zoho CRM ve modüllerinin nasıl kullanıldığını anlatan daha detaylı yazılar için blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Cloudyflex blog sayfamızda Zoho CRM'in yeni özellikleri, yeni modülleri ve hangi özelliklerin nasıl kullanıldığı hakkında çok daha detaylı yazılarımız mevcut. Bu yazıları okuyarak Zoho CRM hakkında çok daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


Sadece Zoho CRM hakkında yazılan blog yazılarını görüntülemek için tıklayın.