zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Zoho CRM Sisteminin Tüm Özellikleri

Zoho CRM Sistemi, şirketinizdeki tüm departmanlarınız için ileri seviye özellikler bulundurmakta. Hemen Zoho CRM Sisteminin tüm özelliklerine göz atın!

 zoho crm  logo
Çoklu Kanallar
Yapay Zeka
Analiz
Özelleştirme
Satış ve Süreç Yönetimi
Pazarlama
Otomasyon
Kolaborasyon
Güvenlik
Entegrasyonlar
Mobil CRM
Geliştirici Araçları
Sunumlarımız
Çoklu Kanallar

Satış Sinyalleri

Zoho CRM üzerindeki potansiyel müşterileriniz yolladığınız bir e-postayı açtığında, sizi aradığında veya herhangi bir kanalızın üzerinden size ulaştığında, CRM sisteminiz üzerindeki satış sinyalleri bildirimleri üzerinden bu hareketleri görüntüleyebilirsiniz. 

zoho crm satış sinyalleri

E-Posta

Zoho CRM üzerinde bulunan Potansiyel Müşterilerinize yolladığınız bireysel ve kampanya e-postalarının açılıp açılmadığı ve benzeri durum bilgilerini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

zoho crm satış sinyalleri

Sosyal Medya

Zoho CRM'in Sosyal Medya entegrasyonları sayesinde Müşteri Adayı (Lead) ve Müşterilerinizin Facebook ve Twitter hesaplarını CRM sisteminize kayıt edebilirsiniz. Şirketinizin Facebook ve Twitter adreslerinden bahseden veya mesaj atan kişileri de CRM sisteminizde görüntüleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

zoho crm sosyal medya

Canlı Chat

Zoho SalesIQ uygulaması ile Web Sitenizdeki tüm ziyaretçileri CRM sisteminizde web hareketleri ile görüntüleyebilir ve bu ziyaretçileri müşteri adaylarına (Lead) dönüştürebilirsiniz. SalesIQ sisteminin Chat özelliği ile web sitenizdeki ziyaretçiler sizinle dilediği zaman iletişime geçebilir ve bu ziyaretçiler anında CRM sisteminize Potansiyel Müşteri olarak kayıt olurlar.

zoho crm salesiq canlı chat
zoho crm web chat

Portal

Zoho CRM'in Portal özelliği sayesinde herhangi bir ekstra kullanıcı lisansı satın almadan müşterileriniz, distribütörleriniz veya partnerlerinize CRM sisteminize erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

zoho crm portallar

Çağrı Merkezi

Zoho CRM'in Çağrı Merkezi entegrasyonu sayesinde CRM sisteminiz üzerinden aramalar yapabilir ve arama karşılayabilirsiniz.

zoho crm çağrı merkezi
Yapay Zeka

Lead ve Satış Tahminleri

Zia (Yapay Zeka Tabanlı Asistanınız) içerisindeki Müşteri Adayı (Lead) ve Satış Tahminleri ile hangi müşteri adaylarının dönüşeceği ve hangi satışların kazanılabileceği hakkında tahminler alın.

zoho crm lead ve satış tahminleri

Uyarılar

Zia, satış ve müşteri adayı rakamlarınızı arka planda düzenli olarak analiz eder ve normale göre daha az müşteri adayı aldığınızda, dönüştürdüğünüzde veya satış yaptığınızda size uyarılar verir.

zoho crm lead uyarıları

Akıllı Otomasyonlar

Zia, düzenli olarak otomasyonlarınızı kontrol eder ve bu otomasyonların içerisindeki iş akışlarını daha verimli bir şekilde düzenlemeniz için size öneriler verir.

zoho crm akıllı otomasyonlar

E-Mail Analizleri

Zia, müşterilerinizden gelen e-postaları inceleyerek müşterinize en iyi dönüşü yapmanız adına size öneriler verir.

zoho crm email analizleri

En İyi Arama Zamanı

Zia, CRM üzerindeki müşterilerinizin size e-posta, web sitesi, telefon gibi mecralar üzerinden ulaştığı saatleri analiz ederek müşterinize ulaşabileceğiniz en iyi arama zamanını ekibinize önerir.

zoho crm en iyi arama zamanı

Veri Zenginleştirme

Zia- müşterilerinizin verilerini demografik bilgiler, güncel telefon numaraları ve sosyal medya hesapları ile zenginleştirmeniz için size öneriler sunar.

zoho crm zia veri zenginleştirme
Analiz

Raporlar

Zoho CRM üzerinde bulunan Raporlar ile CRM sisteminiz üzerinde tuttuğunuz tüm verilerinize dair raporlar alabilir, bu raporları sisteme kayıt edebilir ve raporlarınızı excel,pdf veya csv formatlarında dışarı aktarabilirsiniz. Raporlarınızı grafikler ile görselleştirebilir ve CRM üzerindeki izinler sayesinde raporları dilediğiniz kişilerin veya departmanların görmesini sağlayabilirsiniz.

zoho crm raporlar
zoho crm raporlar

Panolar

Zoho CRM üzerinde bulunan panolar sayesinde mevcut raporlarınızı dilediğiniz gibi görselleştirebilir veya rapor bile hazırlamadan sadece pano ekranı üzerinden dilediğiniz verilere ait panoları yaratabilirsiniz. Zoho CRM Panoları üzerinde; Grafik, KPI Bazlı, Hedef Bazlı, Huni Analizi, Karşılaştırıcı ve Uyarı Bazlı görünümler oluşturabilir ve bu panoları dilediğiniz takım veya departmanlarla paylaşabilirsiniz.

zoho crm panolar
zoho crm panolar

Tahminler

Zoho CRM üzerindeki Tahminler (Forecasting) modülü sayesinde satışlarınız adına CRM üzerinde tahminler yaratabilir ve tahminlerinizin ne kadarının gerçekleştiğini takip edebilirsiniz.

zoho crm tahminler

Demografik Yönetim

Zoho CRM üzerindeki demografik alanlar sayesinde müşterilerinizi segmentlere ve alt segmentlere ayırarak hangi coğrafi alandan ne kadar gelir sağladığınızı görebilir, satış ve pazarlama yatırımlarınızı bu veriler eşliğinde belirleyebilirsiniz.

zoho crm demografik yönetim
Özelleştirme

Düzenler

Zoho CRM üzerinde bulunan düzenler (layouts) sayesinde CRM sisteminiz üzerinde açtığınız alanlara dilediğiniz gibi uyarılar, sınırlar ekleyebilir ve bu alanların dilerseniz sizin seçeceğiniz koşullara bağlı şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Düzenler ile CRM sistemi üzerinde doğru veriyi tutmanız kolaylaşır.

zoho crm düzenler

Alt Formlar

Zoho CRM üzerinde bulunan alt formlar sayesinde CRM sisteminizdeki diğer modüllerde bulunan verileri tek bir alana çekebilir ve bu alan altındaki bir tabloda bu verilerin toplamını alabilirsiniz.

zoho crm altformlar

Bağlantılar

Zoho CRM üzerindeki bağlantılar sayesinde CRM üzerindeki kayıtlarınızın diğer modüller üzerinde bağlantılı olduğu verileri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

zoho crm bağlantılı modüller

Özel Bileşenler

Zoho CRM üzerindeki özel bileşenler ile modüllerinize (CRM ekranlarınıza) dilediğiniz alan ve tuşları koyabilirsiniz. Checkbox, URL, Tarih, Dosya Yükleme, Formül, Para Birimi ve daha birçok alana sahip olan Zoho CRM üzerinde tüm ekranlarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

zoho crm özel bileşenler

Fonksiyonlar

Zoho CRM üzerinde dilerseniz "Deluge" yazılım dili ile kendi geliştirmelerinizi yapabilir, CRM sisteminizi diğer sistemler ile bağlayabilir veya iş akışlarınıza kod ile müdahale edebilirsiniz.

zoho crm fonksiyonlar

Görünümler ve Filtreler

Zoho CRM üzerinde bulunan Canvas ve Kanban görünümler ile ürünlerinizi ve süreçlerinizi sade ve detaylı tasarıma sahip sayfalarda görüntüleyebilirsiniz. Zoho CRM ekranınızın sol tarafında sabit olan filtreler sayesinde aradığınız kayıtlar ve verilere tek ekran üzerinde kolayca erişebilirsiniz.

zoho crm görünümler ve filtreler

Test Ortamı

Geliştiriciler Zoho CRM'in Sandbox adı altında yer alan Test Ortamından yararlanabilir ve CRM üzerinde yaptıkları geliştirmeleri ve güncellemeleri canlı sistem üzerinde yapmadan Test Ortamı üzerinde görüntüleyebilirler. Test ortamına ekstra bir lisans satın almadan üçüncü parti geliştiricilerinize giriş yetkisi verebilirsiniz.

zoho crm test ortamı

Türkçe Dil Desteği

Zoho CRM Türkçe dil desteğine sahip. Tüm ekranları Türkçe olan Zoho CRM'in dilerseniz çevirilerini de kendi isteğinize göre kendiniz değiştirebilirsiniz. Tüm modülleri kendi istediğiniz isimler ile uyarlayabilir ve alanların adını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

zoho crm türkçe dil desteği

Canvas Stüdyo

Zoho CRM içerisinde yer alan Canvas Tasarım Stüdyosu ile CRM Sisteminiz üzerinde yer alan tüm modülleri baştan aşağı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Bu sayede göz alıcı bir şekilde tasarlayabileceğiniz müşteri, satış, sipariş, ürün, fatura, ödeme ve benzeri birçok sayfayı çalışanlarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Canvas Stüdyo üzerinden hazırlanan ekranlar ile çalışanlarınızın CRM Sisteminize adaptasyonunu arttırabilir, CRM kullanımını şirketinizde kolaylaştırabilir ve sıkıcı CRM ekranlarına veda edebilirsiniz.

zoho crm canvas görünüm

Kiosk Studio

Zoho CRM içerisinde yer alan Kiosk Studio özelliğini kullanarak, CRM sisteminiz üzerinde tamamen şirketinize özel süreçler tasarlayabilirsiniz. Kiosk Studio üzerinde tüm CRM modüllerini bütünleşik bir şekilde kullanıp, tamamen ihtiyacınıza özel CRM kayıt ekranları yaratmanız mümkün. Kiosk Studio, Zoho CRM içerisinde "low-code" geliştirmeler yapmanıza da olanak sağlıyor. 

zoho crm canvas görünüm
Satış ve Süreç Yönetimi

Blueprint

Zoho CRM'in Blueprint özelliği ile otomasyon süreçlerinizi basit diagramlar üzerinde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Diagramlar üzerinde tasarladığınız bu süreçlere ait koşullar koyabilir ve iş akışları ekleyebilirsiniz.

zoho crm blueprint

Satış Yönetimi

Zoho CRM üzerinde tüm satış süreçlerinizi en küçük detayına kadar takip edebilir ve satış süreçlerinizi otomasyona bağlayabilirsiniz. Bir satış kazanıldığında dilediğiniz kişileri veya departmanları e-posta ile bilgilendirebilirsiniz. Satış fırsatları üzerinde potansiyel satışlarınızı statülerine göre takip edebilirsiniz.

zoho crm satış yönetimi
zoho crm potansiyel satış fırsatları

Lead Yönetimi

Zoho CRM üzerinde bulunan Müşteri Adayı (Lead) Puanlama Sistemi ile CRM sisteminizdeki Potansiyel Müşterilerinizi aksiyonlarına göre puanlayabilir ve bu sayede Satış Takımınıza kalifiye müşteri adaylarının yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri adaylarınızı kişilere ve satış fırsatlarına dönüştürerek pazarlama performansınızı, mecralarınızı ve aktivitelerinizi etkili bir şekilde ölçebilirsiniz.

zoho crm lead yönetimi
zoho crm lead yönetimi

Rehber Yönetimi

Zoho CRM üzerine kayıt ettiğiniz müşterilerinizin sosyal medya hesaplarını gönderileri (posts) ile kayıt edebilirsiniz. Müşterilerinizin e-posta açma raporlarını takip edebilir, CRM üzerinden anketler gönderebilir ve toplantı, arama, etkinlik gibi tüm aktiviteleri kişi kartları üzerinde kayıt altında tutabilirsiniz.

zoho crm rehber yönetimi

Onay Süreçleri

Zoho CRM'in Onay Kuralları sayesinde CRM sisteminiz üzerindeki istekleri doğru kullanıcılara ve çalışanlara aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

zoho crm onay süreçleri

Kurumsal Satış Yönetimi

Zoho CRM üzerindeki Firmalar (Accounts) Modülü ile müşteri, potansiyel müşteri, üçüncü parti, iş ortağı gibi birçok statüye sahip firmayı tek bir modül üzerinde yönetebilir ve bu firmalara satış fırsatı aktivite, kişi gibi kayıtlar bağlayabilirsiniz.

zoho crm kurumsal satış yönetimi

Çoklu Satış Hunileri

Zoho CRM üzerindeki Çoklu Satış Hunileri (multiple sales pipelines) ile satışlarını yönettiğiniz birden fazla marka veya ürünü çoklu satış hunileri üzerinden yönetebilirsiniz.

zoho crm multiple sales pipeline

Satış Rotası Yönetimi

Zoho CRM'in Zoho RouteIQ eklentisi sayesinde Zoho CRM sisteminiz üzerinden satış rotalarınızı oluşturabilir ve bu rotaları hem masaüstü cihazlarınızdan hem de akıllı cep telefonlarınız üzerinden yönetebilirsiniz.

zoho crm harita üzerinde satış rotası yönetimi

Wizards

Zoho CRM üzerindeki Wizards özelliği ile CRM üzerindeki kayıt sayfalarınızı özelleştirebilirsiniz. Veri kayıt sayfalarınızı bölümlere ayırarak, çalışanlarınızın daha kolay ve hatasız veri girişi yapmasını sağlayabilirsiniz.

zoho crm multiple sales pipeline
zoho crm multiple sales pipeline
Pazarlama

Web Formları

Zoho CRM üzerinde bulunan Web to Lead formları sayesinde CRM sisteminize entegre çalışacak web formlarını sürükle bırak metodu ile çok kısa bir süre içerisinde kodlama yapmadan yaratabilirsiniz. Sonrasında bu formları web sitenizde veya dilediğiniz başka mecralarda kullanabilir ve formunuzu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

zoho crm webformları

Kampanyalar

Zoho CRM üzerinde bulunan Kampanyalar (Campaigns) modülü sayesinde Pazarlama aktivitelerinizi müşterilerinizle, satış fırsatlarınızla ve satışlarınızla bağlayabilir ve Pazarlama yatırımlarınızın size dönüşünü (ROAS) bu modül üzerinden hesaplayabilirsiniz. 

zoho crm kampanyalar

Google Ads

Zoho CRM'in Google AdS Entegrasyonu sayesinde Google üzerinde verdiğiniz tüm reklamlara dair verileri CRM sisteminize kayıt edebilirsiniz. Reklamlarınızdan gelen müşteri adaylarınızın kişi kartları üzerinde bulunan bu verileri raporlayarak ve analiz ederek reklam yatırımlarınızı daha verimli bir şekilde optimize edebilirsiniz.

zoho crm google ads entegrasyonu

Meta Ads

Zoho CRM'i Meta'nın reklam platformları ile mevcut hazır entegrasyonu sayesinde Facebook ve Instagram'da yönettiğiniz reklamlarınızı, Zoho CRM sisteminize entegre edebilirsiniz. Bu sayede sosyal medya reklamlarınızın satış performansını ve yatırım getirisini, CRM sisteminiz üzerinden takip edebilirsiniz.

zoho crm meta ads

RFM Segmentasyon

Zoho CRM üzerindeKİ RFM (Yenilik , Sıklık, Parasallık) modelini baz alan segmentasyon özelliği ile CRM sisteminiz üzerindeki müşterilerinizi satın alım aksiyonlarına göre segmente edebilirsiniz. Zoho CRM üzerindeki segmentasyon özelliğinin çeşitli modüllerde çalışması sayesinde bu segmentasyon modelini şirketinize ve süreçlerinize kolayca özelleştirebilirsiniz.

zoho crm pazarlama segmentasyon
zoho crm pazarlama segmentasyon

Pazarlama Yaklaşımı

Zoho CRM üzerinde yer alan Pazarlama Yaklaşımı (Marketing Attribution) özelliği ile gerçekleştirdiğiniz satışlarda hangi kampanyalarınızın daha etkili olduğunu ölçebilirsiniz. Bu yaklaşım müşterisine birden fazla kanal (omnichannel) ve kampanya ile dokunan firmaların gerçekleştirdiği satışları üzerinde hangi faaliyetlerin en etkili olduğunu ölçmeye yönelik ölçümleme metodları sunmaktadır.

zoho crm pazarlama yaklaşımı
zoho crm pazarlama yaklaşımı

Journey Builder

Zoho CRM üzerinde yer alan Journey Builder özelliği sayesinde müşterilerinize kişiselleştirilmiş deneyimler sunacak süreçler tasarlayabilirsiniz. Eğer karmaşık bir müşteri yolculuğuna sahipseniz, CRM üzerindeki Journey Builder özelliğini kullanarak, müşterilere temas etmeniz gereken noktaları verimli bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

zoho crm journey builder
zoho crm journey builder

Pathfinder

Zoho CRM üzerindeki Pathfinder özelliği sayesinde müşterilerinizle temas ettiğiniz noktaları analiz edebilir ve farkında olmadığınız müşteri yolculuklarını keşfedebilirsiniz.

zoho crm pathfinder path raporları
zoho crm pathfinder sankey raporları

Etkinlik Lead Yönetimi

Zoho CRM'in iOS ve Android mobil cihazlarında yer alan Card Scanner uygulaması ile etkinliklerinizde topladığınız kartvizitlerinizi anında telefonunuzdan tarayak CRM sisteminize kayıt edebilirsiniz.

zoho crm etkinlik lead yönetimi
Otomasyon

İş Akışları

Zoho CRM'in İş Akışları sayesinde herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan kendi İş Akışlarınızı kurabilir ve süreçlerinizi dilediğiniz şekilde otomasyona bağlayabilirsiniz.

Zoho CRM üzerinde İleri Seviye İş Akışları, Özel Fonksiyonlar, Atama Kuralları ve benzeri özellikler sayesinde dilerseniz kendi yazılım gücünüzü kullanarak otomasyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

zoho crm iş akışları

Makrolar

Zoho CRM üzerinden yaratabileceğiniz makrolar sayesinde sürekli olarak yaptığınız veri güncellemelerini makro halinde yaratabilir ve sonrasında bu güncellemeleri artık tek bir tuş ile gerçekleştirebilirsiniz.

zoho crm makrolar

Atama Kuralları

Zoho CRM'in Atama Kuralları sayesinde CRM sisteminizdeki müşteri adaylarınızı (Leads) ekibinize Durum, Kaynak, Sektör veya dilediğiniz diğer kriterler ile dağıtarak doğru müşterilerin doğru satışçılara atanmasını sağlayabilirsiniz.

zoho crm atama kuralları
Kolaborasyon

Oyunlaştırma

Zoho CRM üzerinde bulunan Oyunlaştırma özelliği sayesinde CRM üzerindeki kullanıcıları takımlara ayırabilir ve çalışanlarınızı CRM üzerindeki satış kapatma, müşteri adayı dönüştürme, kişi yaratma ve benzeri aktiviteler ile yarıştırabilirsiniz.

zoho crm oyunlaştıma

Takvim

Zoho CRM içerisindeki Zoho Takvimine ek olarak Google, Outlook, Office 365 ve Apple Takvimleri ile entegrasyon mevcut. Bu sayede farklı sistemlerde yer alan takvimleriniz üzerindeki toplantıları Zoho CRM üzerindeki takvim üzerinden de görüntüleyebilirsiniz.

zoho crm takvim

Dinamik Not Alanları

Zoho CRM üzerindeki dinamik not alanları ile ekibiniz CRM sisteminiz üzerinde potansiyel müşteriler, müşteriler ve satışlar hakkındaki yorumlarını not alanlarına bırakabilir. Not alanları üzerinde çalışanlarınız birbirlerini etiketleyerek herkesin müşteriler, satışlar ve güncellemeler üzerinde haberdar olmasını sağlayabilirler.

zoho crm dinamik not alanları

Chat

Zoho CRM ile beraber ücretsiz gelen Cliq ile CRM sisteminiz üzerinden tüm ekibinizle dilediğiniz anda mesajlaşabilir, sesli/videolu aramalar gerçekleştirebilir, ekran paylaşımları yapabilir, online toplantılar düzenleyebilir, dosya ve dökümanları hızlıca paylaşabilirsiniz.

zoho crm chat

Etiketler

Zoho CRM üzerinde bulunan etiketler (tags) sayesinde kayıtlara atayacağınız anahtar kelimelerle (keyword) küçük çapta filtre ve segmentasyonlar yapabilirsiniz.

zoho crm tagler

Döküman Kütüphanesi

Zoho CRM üzerindeki bulunan döküman kütüphanesi sayesinde CRM sisteminiz üzerinde excel, powerpoint, pdf ve png formatlı görsel dosyalarınızı depolayabilir ve CRM üzerinden ekibiniz ile paylaşabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Zoho CRM üzerinde bulunan Proje modülü sayesinde CRM sisteminiz üzerinde projeler oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu projeleri dilediğiniz kişilere veya firmalara bağlayabilirsiniz.

Güvenlik

Roller, Profiller, Takımlar

Zoho CRM üzerinde yer alan rol bazlı güvenlik sistemi ile sadece istediğiniz kişilere ve takımlara dilediğiniz modülleri düzenleme veya sadece görüntüleme yetkileri verebilirsiniz.

Veri Güvenliği

Zoho CRM, hassas verilerinizi şifrelemek ve şifresini çözmek için güçlü ve sağlam yöntemlerden biri olan AES'i kullanır. Taşıma sırasında verileri korumanın yanı sıra, AES-256 protokolünü kullanarak sunucularda depolanan verileri güvence altına alır ve verilerin sızdırılmasını veya kaybolmasını önler.

İş Saatleri

Zoho CRM üzerinde iş vardiyalarını kontrol etmek için iş saatlerinizi ayarlayabilirsiniz. 30'a kadar vardiya oluşturabilir, farklı zaman dilimleri ve vardiya programları ve kullanıcılar için görevler atayabilirsiniz.

Entegrasyonlar
google adwords logo

Google Ads Entegrasyonu

Zoho CRM müşterilerinizin tüm satın alma yolculuğunu izleyebilmenizi sağlıyor. Google Ads üzerinde yaptığınız reklam kampanyalarının ne oranda satışa döndüğünü Zoho CRM içerisinden takip edebilirsiniz.

office 365 logo

Office365 Entegrasyonu

Zoho CRM, Office 365 ile entegre bir şekilde çalışıyor. Zoho CRM'in Office 365 uygulamasını indirerek iki uygulamayı birbirine bağlayabilir ve tüm verilerinizi senkronize edebilirsiniz. Kullanıcılarınız, bağlantılarınız ve takviminizi Zoho CRM üzerinden takip edebilirsiniz.

g suite logo

Google Workspace Entegrasyonu

Zoho CRM'in G-Suite entegrasoynu sayesinde Google Mailinizi ve Takviminizi CRM sisteminize entegre edebilir ve CRM üzerinde depolamak istediğiniz dosyalar için Google Drive alanınızı kullanabilirsiniz.

facebook twitter logo

Sosyal Entegrasyonlar

Zoho CRM'in Meta ve X entegrasyonları sayesinde müşterilerinizin sosyal medya hesaplarını gönderilerini, şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşan kullanıcıları CRM sisteminizin üzerinde görüntüleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

google adwords logo

WhatsApp Entegrasyonu

Zoho CRM sisteminizi kişisel WhatsApp numalarınıza entegre edebilir veya WhatsApp Business numaralarınızla entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.

office 365 logo

OpenAI Entegrasyonu

OpenAI hesabınızı Zoho CRM ile entegre ederek, Zoho CRM içerisindeki belirli alanlarda ChatGPT'nin gücünden faydalanabilirsiniz.

g suite logo

LinkedIn Entegrasyonu

LinkedIn platformuna ait "Marketing Solutions" ve "Sales Navigator" çözümlerini Zoho CRM'e entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.

facebook twitter logo

İYS Entegrasyonu

Zoho CRM sistemini İleti Yönetim Sistemi ile entegre edebilir ve iletişim izni yönetiminizi bütünleşik bir şekilde yönetebilirsiniz.

zoho logo

Zoho Uygulamaları ile Entegrasyonlar

Zoho CRM sistemi Zoho'nun ayrı olarak sunduğu iş uygulamalarına da hazır bir şekilde entegre çalışıyor. Zoho CRM; Desk, Campaigns, SalesIQ, Social, Forms, Expense, Marketinghub, Analytics, Projects, Sprints ve Zoho'nun diğer çeşitli uygulamaları ile hazır entegrasyona sahip.

zoho marketplace logo

Zoho Marketplace Uygulamaları ile Entegrasyonlar

Zoho Marketplace üzerinde Zoho ürünlerinin popüler uygulama ve programlarla entegre çalışmasını sağlayan uygulamaları ve eklentileri bulabilirsiniz. Zoho Marketplace sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

zoho marketplace logo

Diğer Entegrasyonlar

Zoho CRM'in oldukça geniş bir entegrasyon ekosistemi mevcut. Entegrasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak için Zoho CRM Entegrasyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

facebook twitter logo

Sosyal Entegrasyonlar

Zoho CRM'in Meta ve X entegrasyonları sayesinde müşterilerinizin sosyal medya hesaplarını gönderilerini, şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşan kullanıcıları CRM sisteminizin üzerinde görüntüleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

Mobil CRM

Mobil CRM Uygulaması

Zoho CRM'in iOS ve Android cihazlarındaki mevcut mobil uygulamaları sayesinde CRM sisteminize dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Zoho CRM'in Mobile Uygulamasıyla beraber; Raporları ve Panoları inceleyebilir, Harita Üzerinden Potansiyel Müşterilerinizi takip edebilir, CRM Üzerinde Bulunan Kişi, Firma, Satış, Sipariş, Toplantı, Görüşme ve Aktivitelerinizi görüntüleyebilir ve notlarınızı anında paylaşabilirsiniz. 

zoho crm mobil uygulama

Satışçı Haritaları

Zoho CRM Mobil Uygulamasının içerisinde yer alan Satışçı Haritaları sayesinde, saha satışçılarınız, harita üzerinden potansiyel müşterilerini ve müşterilerini görüntüleyebilir ve bu haritanın yardımı ile ziyaretlerini gerçekleştirebilirler.

zoho crm mobil uygulama satışçı haritaları

Zoho CRM IOS Mobil Uygulaması

Zoho CRM Android Mobil Uygulaması

Geliştirici Araçları

REST API

Zoho CRM her boyuttaki işletme için heyecan verici yeni uygulamalar geliştirmek için mükemmel API'ler ve yazılım geliştirme kitleri (SDK'lar) koleksiyonu sunuyor. API'ler Zoho CRM hesabınızın herhangi bir üçüncü parti uygulamasına sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için OAuth2.0 kimlik doğrulama protokolü ile güvence altına alınmıştır.

Widgets

Herhangi bir özel uygulamayı veya üçüncü taraf hizmetini Zoho CRM hesabınıza yerleştirmek için widget'ları kullanabilirsiniz. Zoho CRM üzerinde birden fazla hizmeti kullanarak çalışabilir ve CRM hesabınız üzerindeki içeriği kaybetme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Developer Edition

Geliştirici sürümü ile CRM geliştirmenin her bölümüne hakim olabilir ve Zoho CRM'in arayüzündeki her bir bileşeni öğrenebilirsiniz. Zoho CRM'i araştırırken sizi destekleyecek tam özellikli bir uygulama ortamı elde etmek için ücretsiz bir geliştirici hesabı oluşturabilirsiniz.

Serverless Code

Web sunucuları veya entegrasyon platformları tarafından kısıtlanmadan Zoho CRM'de event-driven kodlar oluşturabilirsiniz. Zoho CRM'deki işlevler Zoho CRM'in API'leri, uygulama bileşenleri ve iş akışlarıyla çalışan kodlar oluşturmak isteyen geliştiriciler için heyecan verici yeni yollar açar.

Web SDKs

Catalyst Web SDK'lerini kullanarak bir kuruluştaki farklı rollerdeki kullanıcılar için Lite uygulamaları geliştirebilirsiniz. Zengin müşteri kitaplıklarımızın yardımı ile seçtiğiniz dilde kod yazmaktan çekinmeyin.

Mobile SDKs

iOS ve Android için mobil SDK'lere göz atın. Zoho CRM deneyimini çalışanlarınız için daha basit ve daha verimli bir hale getirin.

White Labeled Solutions

Mükemmel bir CRM uygulaması her işletmenin arkasındaki vizyonu ve sıkı çalışmayı yansıtmalıdır. Geliştirici araçlarımızı kullanarak herhangi bir harici hizmeti Zoho CRM ile entegre edebilirsiniz. Hedefiniz ister CRM’i hizmete göre kişiselleştirmek, ister ilk, anlık veya programlı senkronizasyonu elde etmek olsun, Zoho CRM üzerinden dikey çözümler üretebilirsiniz.

Deluge Yazılım Dili

Zoho CRM, "Deluge" adı verilen bir yazılım dili üzerinde çalışmaktadır. "Deluge" yazılım dili, JavaScript'e oldukça benzeyen, hızlı öğrenilmesi mümkün olan bir yazılım dilidir. Geliştiriciler için Zoho Deluge yazılım diline dair birçok kaynak mevcut. Deluge yazılım dilini kullanarak, Zoho CRM sistemi üzerinde ileri seviyede özelleştirmeler yapmanız mümkündür. 

Sunumlarımız

Sunumlarımız

Zoho üzerine uzman ekibimizle beraber birçok Zoho ürünü üzerine video sunumumuz mevcut. Dilerseniz bu sunumları Zoho Learn üzerinde çalışan "Sunum ve Döküman Merkezi" üzerinden izleyebilirsiniz. 

zoho sunum ve döküman merkezi

Zoho CRM Hakkında Daha Fazla Bilgiye Erişin

Aşağıdaki menü üzerinden Zoho CRM hakkında daha detaylı içeriklere erişebilirsiniz.

zoho crm tüm özellikler
zoho crm lisans fiyatları
zoho crm sıkça sorulan sorular
zoho crm mevcut entegrasyonlar
zoho crm video sunumları
zoho crm canvas tasarım stüdyosu
zoho crm özelleştirme seçenekleri
zoho crm satış yönetimi
zoho crm müteri adayı yönetimi
zoho crm tüm raporlama seçenekleri
zoho crm tüm iş akışları ve otomasyon
zoho crm tüm süreç yönetimi