zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho_crm

Zoho CRM Sisteminin Tüm Özellikleri

Zoho CRM Sistemi, şirketinizdeki tüm departmanlarınız için ileri seviye özellikler bulundurmakta. Hemen Zoho CRM Sisteminin tüm özelliklerine göz atın!

Ekibimizden Bilgi Alın
 zoho crm  logo
Çoklu Kanallar
Yapay Zeka
Analiz
Özelleştirme
Satış ve Süreç Yönetimi
Pazarlama
Otomasyon
Kolaborasyon
Güvenlik
Entegrasyonlar
Mobil CRM
Geliştirici Araçları
Dosyalar
Sektörel Özellikler
Çoklu Kanallar

Satış Sinyalleri

Zoho CRM üzerindeki Satış Sinyalleri sayesinde, potansiyel ve sıcak müşterileriniz sizin bir mailinizi açtığında, size kanallarınızdan biri üzerinden mesaj gönderdiğinde veya sizi aradığında, bu hareketleri direkt olarak CRM sisteminize bildirim olarak düşmesini sağlar.

zoho crm satış sinyalleri

E-mail

Zoho CRM üzerinde bulunan Potansiyel Müşterilerinize yolladığınız bireysel ve kampanya maillerinin açılıp açılmadığını ve bu maillerin anlık durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

zoho crm email

Sosyal Medya

Zoho CRM'in Sosyal Medya entegrasyonları sayesinde Lead ve Müşterilerinizin Facebook ve Twitter hesaplarını CRM sisteminize kayıt edebilirsiniz. Şirketinizin Facebook ve Twitter adreslerinden bahseden veya mesaj atan kişileri de dilerseniz CRM sisteminizde görüntüleyebilir ve ekleyebilirsiniz.

zoho crm sosyal medya

Canlı Chat

Zoho SalesIQ uygulaması ile Web Sitenizdeki tüm ziyaretçileri CRM sisteminizde tüm hareketleri ile görüntüleyebilir ve bu ziyaretçileri lead'lere dönüştürebilirsiniz. Yine SalesIQ uygulamasının Chat özelliği ile web sitenizdeki ziyaretçiler sizinle dilediği zaman iletişime geçebilir ve bu kişiler anında CRM sisteminize Potansiyel Müşteri olarak kayıt olurlar.

zoho crm salesiq canlı chat
zoho crm salesiq mobil uygulama

Portallar

Zoho CRM'in Portal özelliği sayesinde herhangi bir ekstra kullanıcı lisansı satın almadan müşterileriniz, distribütörleriniz veya partnerlerinize de CRM sistemindeki satışlarına erişmelerine ve görüntülemelerini imkan sağlayabilirsiniz.

zoho crm portallar

Çağrı Merkezi

Zoho CRM'in Çağrı Merkezi entegrasyonu sayesinde, CRM sisteminiz üzerinde arama yapabilir ve arama karşılayabilirsiniz.

zoho crm çağrı merkezi
Yapay Zeka

Lead ve Satış Tahminleri

Zia (Yapay Zeka Tabanlı Asistanınız) içerisindeki Lead ve Satış Tahminleri sayesinde hangi Lead'lerin ve hangi satışların satışa dönüşebileceği hakkında tahminler alın.

zoho crm lead ve satış tahminleri

Uyarılar

Zia, satış ve lead rakamlarınızı arka planda düzenli olarak kontrol eder ve normale göre daha az lead aldığınızda , dönüştürdüğünüzde veya satış yaptığınızda size uyarılar verir.

zoho crm lead uyarıları

Akıllı Otomasyonlar

Zia, düzenli olarak otomasyonlarınızı kontrol eder ve bu otomasyonların içerisindeki iş akışlarını daha efektif bir şekilde düzenlemeniz için size öneriler verir.

zoho crm akıllı otomasyonlar

E-Mail Analizleri

Zia, müşterilerinizden gelen e-mail'leri inceleyerek müşterinize en iyi dönüşü yapmanız adına size öneriler verir.

zoho crm email analizleri

En İyi Arama Zamanı

Zia, CRM üzerindeki müşterilerinizin size e-mail, web sitesi, telefon gibi mecraların üzerinden ulaştığı saatleri analiz ederek, müşterinize ulaşabileceğiniz en iyi arama zamanını ekibinize önerir.

zoho crm en iyi arama zamanı

Veri Zenginleştirme

Zia- müşterilerinizin verilerini demografik bilgiler, güncel telefon numaraları ve sosyal medya hesapları ile zenginleştirmeniz için size öneriler sunar.

zoho crm zia veri zenginleştirme
Analiz

Raporlar

Zoho CRM üzerinde bulunan Raporlar sayesinde, CRM sisteminiz üzerinde tuttuğunuz tüm verilerinize dair raporlar alabilir, bu raporları sisteme kayıt edebilir, excel,pdf veya csv formatlarında dışarı aktarabilir, grafikler ile görselleştirebilir ve CRM üzerindeki izinler sayesinde raporları dilediğiniz kişiler veya departmanların görmesini sağlayabilirsiniz.

zoho crm raporlar
zoho crm raporlar

Panolar

Zoho CRM üzerinde bulunan panolar sayesinde mevcut raporlarınızı dilediğiniz gibi görselleştirebilir veya rapor bile hazırlamadan sadece dashboard ekranı üzerinden dilediğiniz verilere ait panoları yaratabilirsiniz. Zoho CRM Panoları üzerinde; Grafik, KPI Bazlı, Hedef Bazlı, Huni Analizi, Karşılaştırıcı ve Uyarı Bazlı görünümler oluşturabilir ve bu panoları dilediğiniz takım veya departmanlarla paylaşabilirsiniz.

zoho crm panolar
zoho crm panolar

Tahminler

Zoho CRM üzerindeki Tahminler/Forecasting bölümü sayesinde satışlarınız adına CRM üzerinde tahminler yaratabilir ve dinamik olarak tahminlerinizin ne kadarının gerçekleştiğini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede satış süreçleriniz adına daha isabetli tahminler yapabilirsiniz.

zoho crm tahminler

Demografik Yönetim

Zoho  CRM üzerindeki demografik alanlar sayesinde müşterilerinizi segmentlere ve alt segmentlere kırarak hangi coğrafi alandan ne kadar gelir sağladığınızı görebilir ve pazarlama yatırımlarınızı bu verilere göre optimize edebilirsiniz.

zoho crm demografik yönetim
Özelleştirme

Düzenler

Zoho CRM üzerinde bulunan düzenler sayesinde CRM sisteminiz üzerinde açtığınız alanlara dilediğiniz gibi uyarılar, sınırlar ekleyebilir ve bu alanların dilerseniz sizin seçeceğiniz kouşallara bağlı şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde CRM sistemi üzerinde doğru veriyi tutabileceksiniz.

zoho crm düzenler

Alt Formlar

Zoho CRM üzerinde bulunan alt formlar sayesinde CRM sisteminizdeki diğer modüllerde bulunan verileri tek bir alana çekebilir ve bu alan altındaki bir tabloda bu verilerin toplamını alabilirsiniz.

zoho crm altformlar

Bağlantılar

Zoho CRM üzerindeki bağlantılar sayesinde, CRM üzerindeki kayıtlarınızın diğer modüller üzerinde bağlantılı olduğu verileri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

zoho crm bağlantılı modüller

Özel Bileşenler

Zoho CRM üzerindeki özel bileşenler sayesinde modüllerinize dilediğiniz alan ve tuşları koyabilirsiniz. Checkbox, URL, Tarih, Dosya Yükleme, Formül, Para Birimi ve daha birçok alana sahip olan Zoho CRM'de tüm ekranlarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

zoho crm özel bileşenler

Fonksiyonlar

Zoho CRM üzerinde dilerseniz Deluge kod dili ile kendi geliştirmelerinizi yapabilir, CRM sisteminizi diğer sistemler ile bağlayabilir veya iş akışlarınıza kod ile müdahale edebilirsiniz.

zoho crm fonksiyonlar

Görünümler ve Filtreler

Zoho CRM üzerinde buluan Canvas ve Kanban görünümler sayesinde ürünlerinizi ve süreçlerinizi sade ve detaylı tasarıma sahip sayfalarda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Zoho CRM ekranınızın sol tarafında sabit olan filtreler sayesinde aradığınız kayıtlar ve verileri çok tek ekran üzerinde kolayca bulabilirsiniz.

zoho crm görünümler ve filtreler

Test Ortamı

Geliştiriciler Zoho CRM'in Sandbox adı altında yer alan Test Ortamından yararlanabilir ve CRM üzerinde yaptıkları geliştirmeleri ve güncellemeleri asıl sistem üzerinde yapmadan Test Ortamı üzerinde görüntüleyebilirler. Test ortamına dilerseniz ekstra bir lisans satın almadan üçüncü parti geliştiricilerinize de giriş yetkisi verebilirsiniz.

zoho crm test ortamı

Türkçe Dil Desteği

Zoho CRM Türkçe dil desteğine sahip. Tüm ekranları Türkçe olan Zoho CRM'in dilerseniz çevirilerini de kendi isteğinize göre kendiniz çevirebilirsiniz. Tüm modülleri kendi istediğiniz gibi uyarlayabilir ve alanların adını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

zoho crm türkçe dil desteği

Canvas Dizayn

Zoho CRM içerisinde yer alan Canvas Dizayn Stüdyosu sayesinde, CRM Sisteminiz üzerinde yer alan tüm modülleri baştan aşağı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Bu sayede göz alıcı bir şekilde dizayn edebileceğiniz müşteri, satış, sipariş, ürün, fatura, ödeme ve benzeri birçok sayfayı çalışanlarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın CRM Sisteminize adaptasyonunu arttırabilir, CRM kullanımını şirketinizde kolaylaştırabilir ve sıkıcı CRM ekranlarına veda edebilirsiniz.

zoho crm canvas görünüm
Satış ve Süreç Yönetimi

Blueprint

Zoho CRM'in Blueprint özelliği ile tüm süreçlerinizi basit diagramlar üzerinde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Diagramlar üzerinde tasarladığınız bu süreçlere ait koşullar koyabilir ve iş akışları ekleyebilirsiniz.

zoho crm blueprint

Satış Yönetimi

Zoho CRM üzerinde tüm satış süreçlerinizi en küçük detayına kadar takip edebilir ve satış süreçlerinizi otomasyona bağlayabilirsiniz. Bir satış kazanıldığında dilediğiniz kişileri veya departmanları mail ile bilgilendirebilirsiniz. Satış fırsatları üzerinde potansiyel satışlarınızı statülerine göre takip edebilirsiniz.

zoho crm satış yönetimi
zoho crm potansiyel satış fırsatları

Lead Yönetimi

Zoho CRM üzerinde bulunan Lead Puanlama Sistemi sayesinde CRM sisteminizdeki Lead'leri Potansiyel Müşterilerinizin aksiyonlarına göre puanlayabilir ve bu sayede Satış Takımınıza kalifiye Lead'lerin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Lead'lerinizi Satış Fırsatlarına dönüştürerek, Pazarlama Performansınızı,  Mecralarınızı ve Aktivitelerinizi efektif bir şekilde ölçebilirsiniz.

zoho crm lead yönetimi
zoho crm lead yönetimi

Rehber Yönetimi

Zoho CRM üzerine kayıt ettiğiniz müşterilerinizin sosyal medya hesaplarını gönderdikleri postlar ile kayıt edebilir, e-mail açma raporlarını takip edebilir, CRM'e entegre anketler yapabilir ve toplantı, arama, etkinlik gibi tüm aktiviteleri kayıt altında tutabilirsiniz.

zoho crm rehber yönetimi

Onay Süreçleri

Zoho CRM'in Onay Kuralları sayesinde CRM sisteminiz üzerindeki istekleri doğru kullanıcıya aktarabilirsiniz. 

zoho crm onay süreçleri

Kurumsal Satış Yönetimi

Zoho CRM içerisindeki Firmalar Modülü ile beraber müşteriniz, potansiyel, üçüncü parti, iş ortağı gibi birçok statüye sahip firmayı tek bir modül üzerinde takip edebilir ve bu firmalara satış, satış fırsatı aktivite, kişi gibi kayıtlar bağlayabilirsiniz.

zoho crm kurumsal satış yönetimi

Çoklu Satış Hunileri

Zoho CRM üzerindeki Çoklu Satış Hunileri sayesinde, satışlarını yönettiğiniz birden fazla marka veya ürünü, çoklu satış hunileri üzerinden, hepsini bir arada kolayca yönetebilirsiniz.

zoho crm multiple sales pipeline

Satış Rotası Yönetimi

Zoho CRM'in Zoho RouteIQ eklentisi sayesinde, Zoho CRM sisteminiz üzerinden satış rotalarınızı oluşturabilir ve bu rotaları hem masaüstü cihazlarınızdan hem de akıllı cep telefonlarınız üzerinden yönetebilirsiniz.

zoho crm harita üzerinde satış rotası yönetimi
Pazarlama

Web Formları

Zoho CRM üzerinde bulunan Web to Lead formları sayesinde CRM sisteminize entegre çalışacak web formlarını sürükle bırak metodu ile çok kısa bir süre içerisinde kodlama yapmadan yaratabilirsiniz. Sonrasında bu formları web sitenizde veya dilediğiniz başka mecralarda kullanabilirsiniz ve formunuzu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

zoho crm webformları

Kampanyalar

Zoho CRM üzerinde bulunan Kampanyalar modülü sayesinde Pazarlama aktivitelerinizi müşterileriniz, satış fırsatlarınız ve satışlarınız ile bağlayabilir ve Pazarlama yatırımlarınızın size dönüşünü (ROI) bu modül üzerinden hesaplayabilirsiniz. 

zoho crm kampanyalar

Google Adwords

Zoho CRM'in Google Adwords Entegrasyonu sayesinde, Google üzerinde verdiğiniz tüm reklamlara dair verileri CRM sisteminize kayıt edebilir ve Adwords reklamlarınızdan gelen Müşteri Adaylarınızın üzerinde bulunan bu veriler sayesinde reklam yatırımlarınızı daha efektif bir şekilde optimize edebilirsiniz.

zoho crm google adwords

Etkinlik Lead Yönetimi

Zoho CRM'in IOS ve Android mobil cihazlarında yer alan Card Scanner uygulaması sayesinde, etkinliklerinizde topladığınız kartvizitlerinizi anında telefonunuzdan tarayak CRM sisteminize kayıt edebilirsiniz.

zoho crm etkinlik lead yönetimi

Segmentasyon

Zoho CRM üzerinde yer alan RFM (Yenilik , Sıklık, Parasallık) modelini baz alan segmentasyon özelliği sayesinde, CRM sisteminiz üzerindeki müşterilerinizi satın alım aksiyonlarına göre segmente edebilirsiniz. Zoho CRM üzerindeki segmentasyon özelliğinin çeşitli modüllerde çalışması, bu modeli şirketinize ve süreçlerinize kolayca özelleştirebilmenize de imkan tanır.

zoho crm pazarlama segmentasyon
zoho crm pazarlama segmentasyon

Pazarlama Yaklaşımı

Zoho CRM üzerinde yer alan Pazarlama Yaklaşımı özelliği sayesinde, gerçekleştirdiğiniz satışlarda hangi kampanyalarınızın daha etkili olduğunu ölçebilirsiniz. Bu özellik, müşterisine birden fazla kanal ve kampanya ile dokunan ve gerçekleşen satışlar üzerinde hangi faaliyetlerin en etkili olduğunu ölçmeye çalışan firmalara çözümler sunmaktadır.

zoho crm pazarlama yaklaşımı
zoho crm pazarlama yaklaşımı
Otomasyon

İş Akışları

Zoho CRM'in İş Akışları sayesinde herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan kendi İş Akışlarınızı kurabilir ve süreçlerinizi dilediğiniz gibi otomasyonlara bağlayabilirsiniz.

Ayrıca Zoho CRM üzerinden İleri Seviye İş Akışları, Özel Fonksiyonlar, Atama Kuralları gibi alanlar sayesinde, otomasyonlarınızı dilerseniz kendi yazılımlarınızla da güçlendirebilirsiniz.

zoho crm iş akışları

Makrolar

Zoho CRM üzerinden yaratabileceğiniz makrolar sayesinde sürekli olarak yaptığınız veri güncellemelerini makro halinde yaratabilir ve sonrasında bu güncellemeleri artık tek bir tuş ile yapabilirsiniz.

zoho crm makrolar

Atama Kuralları

Zoho CRM'in Atama Kuralları sayesinde CRM sisteminizdeki Lead'lerinizi, ekibinize Durum, Kaynak, Sektör veya dilediğiniz diğer kırılımlar ile dağıtarak Satış Ekibinizin üzerindeki yoğunluğu azaltabilirsiniz.

zoho crm atama kuralları
Kolaborasyon

Oyunlaştırma

Zoho CRM üzerinde bulunan Oyunlaştırma özelliği sayesinde CRM üzerindeki kullanıcıları takımlara ayırabilir ve ekibinizi CRM üzerindeki satış kapatma, lead dönüştürme, kişi yaratma gibi aktiviteler ile yarıştırabilirsiniz.

zoho crm oyunlaştıma

Takvim

Zoho CRM, Zoho Takviminin yanında, Google, Outlook, Office 365 ve Apple takvimleri ile entegre geliyor. Bu sayede farklı takvimleriniz üzerindeki toplantıları Zoho CRM üzerindeki takvim üzerinden de görüntüleyebilirsiniz.

zoho crm takvim

Dinamik Not Alanları

Zoho CRM üzerindeki dinamik not alanları sayesinde, ekibiniz CRM sisteminiz üzerindeki not alanlarına, potansiyel müşteriler, müşteriler ve satışlar hakkındaki yorumlarını bırakabilir ve birbirlerini etiketleyerek herkesin süreçler üzerinde hakim olmasını sağlayabilirler.

zoho crm dinamik not alanları

Chat

Zoho CRM ile beraber gelen Cliq sayesinde CRM sisteminiz üzerinden tüm ekibinizle dilediğiniz anda mesajlaşabilirsiniz ve birbirinizle dosya paylaşabilirsiniz.

zoho crm chat

Tagler

Zoho CRM üzerinde bulunan Tag'ler sayesinde kayıtlara atayacağınız keywordler ile segmentasyon çalışmaları yapabilirsiniz.

zoho crm tagler

Döküman Kütüphanesi

Zoho CRM üzerindeki bulunan döküman kütüphanesi sayesinde CRM sisteminiz üzerinde excel, powerpoint, pdf ve png formatlı görsel dosyalarınızı depolayabilir ve CRM üzerinde ekibiniz ile paylaşabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Zoho CRM üzerinde bulunan Proje modülü sayesinde CRM sisteminiz üzerinde projeler oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu projeleri dilediğiniz kişilere veya hesaplara bağlayabilirsiniz.

Güvenlik

Roller, Profiller, Takımlar

Zoho CRM üzerinde yer alan rol bazlı güvenlik sistemi ile sadece istediğiniz kişilere ve takımlara dilediğiniz modülleri düzenleme veya sadece görüntüleme yetkileri verebilirsiniz.

Veri Güvenliği

Zoho CRM, hassas verilerinizi şifrelemek ve şifresini çözmek için güçlü ve sağlam yöntemlerden biri olan AES'i kullanır. Taşıma sırasında verileri korumanın yanı sıra, Zoho CRM, AES-256 protokolünü kullanarak sunucularda depolanan verileri güvence altına alır ve verilerin sızdırılmasını veya kaybolmasını önler.

İş Saatleri

İş vardiyalarını kontrol etmek için iş saatlerini ayarlayın. 30'a kadar vardiya oluşturun ve farklı zaman dilimleri ve vardiya programları için kullanıcılar için görevler atayın.

Entegrasyonlar
google adwords logo
Google Adwords Entegrasyonu

Zoho CRM, müşterilerinizin tüm satınalma yolculuğunu izleyebilmenizi sağlıyor. Google Adwords'de yaptığınız reklam kampanyalarının ne oranda satışa döndüğünü Zoho CRM içerisinden takip edebilirsiniz.

zoho logo
Zoho Uygulamaları ile Entegrasyonlar

Zoho CRM sistemi, Zoho'nun ayrı olarak sunduğu iş uygulamalarına da hazır bir şekilde entegre çalışıyor. Zoho CRM; Desk, Campaigns, SalesIQ, Social, Forms, Motivator, Marketinghub, Analytics, Projects, Sprints ve Zoho'nun diğer çeşitli uygulamaları ile hazır entegrasyona sahip.

office 365 logo
Office365 Entegrasyonu

Zoho CRM Office 365 ile entegre bir şekilde çalışıyor. Zoho CRM'in Office 365 uygulamasını indirerek iki uygulamayı birbirine bağlayabilir ve tüm verilerinizi senkronize edebilirsiniz. Kullanıcılarınız, bağlantılarınız ve takviminizi Zoho CRM üzerinden takip edebilirsiniz.

zoho marketplace logo
Zoho Marketplace Uygulamaları ile Entegrasyonlar

App Store mantığı ile çalışan Zoho Marketplace üzerinde, Zoho ürünlerinin popüler uygulama ve programlarla entegre çalışmasını sağlayan uygulamaları ve eklentileri bulabilirsiniz. Zoho Marketplace sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

g suite logo
G-Suite Entegrasyonu

Zoho CRM'in G-Suite entegrasoynu sayesinde Google Mailinizi ve Takviminizi CRM sisteminize entegre edebilir ve CRM üzerinde depolamak istediğiniz dosyalar için Google Drive alanınızı kullanabilirsiniz.

zoho marketplace logo
Diğer Entegrasyonlar

Zoho CRM'in mevcut entegrasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak, Zoho CRM Entegrasyonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

facebook twitter logo
Sosyal Entegrasyonlar

Zoho CRM'in Facebook ve Twitter entegrasyonları sayesinde müşterilerinizin sosyal medya hesaplarını, sosyal medya postlarını, şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşan kullanıcıları CRM sisteminizin üzerinde görüntüleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

Mobil CRM

Mobil CRM Uygulaması

Zoho CRM'in IOS ve Android cihazlarındaki mevcut uygulaması sayesinde CRM sisteminize dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Zoho CRM'in Mobile Uygulamasıyla beraber; Raporları ve Panoları inceleyebilir, Harita Üzerinden Potansiyel Müşterilerinizi takip edebilir, CRM Üzerinde Bulunan Toplantı, Görüşme ve Aktivitelerinizi görüntüleyebilir ve notlarınızı anında paylaşabilirsiniz. 

zoho crm mobil uygulama

Satışçı Haritaları

Zoho CRM' Mobil Uygulamasının içerisinde yer alan Satışçı Haritaları sayesinde, saha satışçılarınız, harita üzerinden potansiyel müşterilerini ve müşterilerini görüntüleyebilir ve bu haritanın yardımı ile ziyaretlerini gerçekleştirebilirler.

zoho crm mobil uygulama satışçı haritaları

Zoho CRM IOS Mobil Uygulaması

Zoho CRM Android Mobil Uygulaması

Geliştirici Araçları

REST API

Zoho CRM, her boyuttaki işletme için heyecan verici yeni uygulamalar geliştirmek için mükemmel API'ler ve yazılım geliştirme kitleri (SDK'lar) koleksiyonu sunuyor. API'ler, Zoho CRM hesabınızın herhangi bir üçüncü parti uygulamasına sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için OAuth2.0 kimlik doğrulama protokolü ile de güvence altına alınmıştır.

Web SDKs

Catalyst Web SDK'lerini kullanarak, bir kuruluştaki farklı rollerdeki kullanıcılar için Lite uygulamaları geliştirin. Zengin müşteri kitaplıklarımızın yardımı ile seçtiğiniz dilde kod yazmaktan çekinmeyin.

Widget'lar

Herhangi bir özel uygulamayı veya üçüncü taraf hizmetini Zoho CRM hesabınıza yerleştirmek için widget'ları kullanın. Zoho CRM üzerinde birden fazla hizmeti kullanarak çalışın ve CRM hesabınız üzerindeki içeriği kaybetme derdinden kurtulun.

Mobile SDKs

IOS ve Android için mobil SDK'lere göz atın. Zoho CRM deneyimini çalışanlarınız için daha basit ve daha efektif bir hale getirin. Müşterilerinizi daha önce hiç olmadığı gibi bağlayın.

Developer Edition

CRM geliştirmenin her bölümüne hakim olun ve Zoho CRM'in arayüzündeki her bir bileşeni öğrenin. Zoho CRM'i araştırırken sizi destekleyecek tam özellikli bir uygulama ortamı elde etmek için ücretsiz bir geliştirici hesabı oluşturun.

White Labeled Solutions

Mükemmel bir CRM uygulaması, her işletmenin arkasındaki vizyonu ve sıkı çalışmayı yansıtmalıdır. Geliştirici araçlarımızı kullanarak, herhangi bir harici hizmeti Zoho CRM ile entegre edebilirsiniz. Hedefiniz ister CRM’i hizmete göre kişiselleştirmek, ister ilk, anlık veya programlı senkronizasyonu elde etmek olsun, Zoho CRM üzerinden dikey çözümler üretebilirsiniz.

Serverless Code

Web sunucuları veya entegrasyon platformları tarafından kısıtlanmadan, Zoho CRM'de event-driven kodlar oluşturun. Zoho CRM'deki işlevler, Zoho CRM'in API'leri, uygulama bileşenleri ve iş akışlarıyla çalışan kodlar oluşturmak isteyen geliştiriciler için heyecan verici yeni yollar açar.

Dosyalar
Sektörel Özellikler

Kurumsal Satış Yapan Firmalar İçin Zoho CRM Özellikleri

Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar İçin Zoho CRM Özellikleri

Sağlık Sektöründeki Firmalar İçin Zoho CRM Özellikleri