zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho_crm

Zoho CRM ve Entegrasyonları

Zoho CRM'in birçok popüler uygulama ile entegrasyonu mevcut. Zoho CRM'in Türkiye'de en çok kullanılan entegrasyonlarına bu sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz.

Entegrasyonlara Göz At
Çağrı Merkezi Entegrasyonu
Google Adwords Entegrasyonu
Facebook Lead Ads Entegrasyonu
Toplu SMS Gönderimi Entegrasyonu
WhatsApp Entegrasyonu
Logo Entegrasyonu
Harita ve Satış Rotası Yönetimi Entegrasyonu
SAP, MS AX ve ERP Entegrasyonları
E-Ticaret Altyapısı Entegrasyonları
Diğer Entegrasyonlar
Çağrı Merkezi Entegrasyonu
zoho crm alotech entegrasyonu
zoho crm alotech entegrasyonu

​Zoho CRM - Çağrı Merkezi Entegrasyonu

Zoho CRM'i dilediğiniz gibi Çağrı Merkeziniz ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Alotech Çağrı Merkezi entegrasyonu, Türkiye'de Zoho CRM'in en popüler Çağrı Merkezi Entegrasyonudur. Bu entegrasyonun detaylarını Alotech Entegrasyonu sayfasından inceleyebilirsiniz.


Ayrıca, Çözüm Ortaklarımız sayfası üzerinden daha önce entegrasyon sağladığımız Çağrı Merkezi firmalarına da göz atabilirsiniz.

Alotech Entegrasyonu
Çözüm Ortaklarımız
Google Adwords Entegrasyonu
zoho crm google adwords entegrasyonu
zoho crm google adwords entegrasyonu

Zoho CRM - Google Adwords Entegrasyonu

Zoho CRM'in Google Adwords Entegrasyonu sayesinde, Google Ads üzerinden verdiğiniz tüm reklamlarınızdan gelen müşterileriniz, Google Ads bilgileri ile Zoho CRM sisteminize düşer. Bu sayede Zoho CRM sistemi üzerinden tüm Google Adwords performansını takip edebilir ve Google Ads dönüşümlerinize ve satış rakamlarınıza göre özel raporlar alabilirsiniz.


Entegrasyonun detayları için Google Adwords Entegrasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Google Adwords Entegrasyonu
Facebook Lead Ads Entegrasyonu
zoho crm facebook lead ads entegrasyonu
zoho crm facebook lead ads entegrasyonu

Zoho CRM - Facebook Lead Ads Entegrasyonu

Zoho CRM'in Facebook Lead Ads entegrasyonu sayesinde, Facebook üzerinden verdiğiniz reklamlarınızdan gelen tüm müşteri adaylarınızı Zoho CRM sisteminize otomatik olarak kayıt edebilirsiniz. Ayrıca bu entegrasyon sayesinde, Facebook Lead Ads reklam performansınızı Zoho CRM üzerinden dönüşümler ve satışlar ile birlikte daha detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. 


Bu entegrasyonun detayları için lütfen Facebook Lead Ads Entegrasyonu sayfamızı ziyaret edin.

Facebook Lead Ads Entegrasyonu
Toplu SMS Gönderimi Entegrasyonu
zoho crm toplu sms gönderimi entegrasyonu
zoho crm toplu sms gönderimi entegrasyonu

Zoho CRM - Toplu SMS Gönderimi Entegrasyonu

Cloudyflex bünyesinde geliştirdiğimiz SMS-Flex entegrasyonu sayesinde, Zoho CRM sisteminiz üzerinden Toplu SMS Mesajları gönderebilirsiniz.


Bu entegrasyonun detayları için lütfen SMS-Flex Entegrasyonu sayfamızı ziyaret edin.

SMS-Flex Entegrasyonu
WhatsApp Entegrasyonu
zoho crm whatsapp entegrasyonu
zoho crm whatsapp entegrasyonu

Zoho CRM - WhatsApp Entegrasyonu

Zoho CRM üzerinde WhatsApp Business API'ye ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bir Zoho CRM - WhatsApp Entegrasyonu mevcut.


Bu entegrasyonun detayları için lütfen WhatsApp Entegrasyonu sayfamızı ziyaret edin.

WhatsApp Entegrasyonu
Logo Entegrasyonu
zoho crm logo entegrasyonu
zoho crm logo entegrasyonu

Zoho CRM - Logo Entegrasyonu

Zoho CRM'in Logo entegrasyonu sayesinde, Logo sistemi üzerinde tuttuğunuz verilerinizi, Zoho CRM üzerine aktarabilir ve yönetebilirsiniz.


Bu entegrasyonun detayları için lütfen Logo Entegrasyonu sayfamızı inceleyin.

Logo Entegrasyonu
Harita ve Satış Rotası Yönetimi Entegrasyonu
zoho crm harita entegrasyonu
zoho crm harita entegrasyonu

Zoho CRM - Harita ve Satış Rotası Yönetimi Entegrasyonu

Zoho CRM'in Harita ve Satış Rotası Yönetimi Entegrasyonu : Mapsly Uygulaması sayesinde, Zoho CRM üzerindeki tüm modülleriniz üzerinde harita ve satış yönetimi rotanızı gerçekleştirebilirsiniz.


Bu entegrasyonun detayları için lütfen Mapsly Entegrasyonu sayfamızı inceleyin.

Mapsly Entegrasyonu
SAP, MS AX ve ERP Entegrasyonları
zoho crm erp entegrasyonu

SAP, Microsoft Axapta ve ERP Entegrasyonları

Zoho CRM; SAP ECC, SAP Business One, Microsoft Axapta ve Logo Tiger gibi popüler ERP sistemleri ile entegre edilebiliyor. Ayrıca Zoho CRM sistemini bu sistemler dışındaki herhangi bir ERP sistemiyle de entegre etmeniz mümkün.


Bu entegrasyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için, ERP Entegrasyonları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

ERP Entegrasyonları
E-Ticaret Altyapısı Entegrasyonları
zoho crm e-ticaret entegrasyonları

Zoho CRM - E-Ticaret Alt Yapısı Entegrasyonları

Zoho CRM; Shopify, WooCommerce, Magento ve benzeri çeşitli e-ticaret altyapıları ile entegre edilebiliyor. Ayrıca bu popüler sistemler dışındaki e-ticaret altyapılarını da Zoho CRM sistemi ile entegre edebilirsiniz.


Bu entegrasyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için, E-Ticaret Altyapısı Entegrasyonları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonları
Diğer Entegrasyonlar
zoho crm harita entegrasyonu

Diğer Entegrasyonlar ve Zoho Marketplace

Zoho CRM'in diğer entegrasyonları hakkında bilgi almak veya 3.parti bir sistem entegre etmek için ekibimize danışabilirsiniz.


Ayrıca Zoho CRM'in Zoho Marketplace üzerinde yer alan, birçok popüler uygulama ile mevcut entegrasyonlarını da anında sisteminize kurabilirsiniz.

Zoho Marketplace
Ekibimizden Bilgi Alın

Sıkça Sorulan Sorular

Entegrasyonlar ücretli midir?

Bu sayfa üzerinde yer alan bazı entegrasyonlar ekstra lisans ücreti içerebilir. Örneğin; Facebook Lead Ads entegrasyonu için Zoho Social ürününe de sahip olmanız gereklidir. Bu noktada ekstra bir lisans satın alımı yapmanız gerekebilir. Bir başka örnek olarak Google Adwords entegrasyonu kurulduğunda, eğer Zoho CRM'i Professional sürümü veya üzerinde kullanıyorsanız herhangi bir ekstra ücret ödemeden entegrasyondan faydalanabilirsiniz.


Cloudyflex üzerinden entegrasyonlar için hizmet paketi satın alırsanız, dilediğiniz entegrasyonu, biz sizin yerinize kurup tarafınıza teslim edebiliriz.


Kullanmak istediğiniz entegrasyonların ekstra ücret bilgileri ve Cloudyflex entegrasyon hizmet ücret bilgileri için ekibimize danışabilirsiniz.

Entegrasyonları kendim kurabilir miyim?

Bu sayfada yer alan bazı entegrasyonları, eğer bir IT takımınız veya Yazılım Takımınız var ise, kendiniz de kurabilirsiniz. Eğer Zoho üzerinde yeterli tecrübeye sahip değilseniz, Cloudyflex üzerindeki danışmanlık ve hizmet paketlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.


Ayrıca bazı entegrasyonları da kendi eforlarınız ile kurmanız mümkün değildir. SMS-Flex entegrasyonu, tamamen Cloudyflex üzerinde geliştirilmiş bir entegrasyondur ve Cloudyflex dışında hiçbir firma bu entegrasyonu sizin adınıza kuramaz.

Bu sayfada olmayan bir uygulamayı, Zoho CRM sistemine entegre edebilir miyim?

Evet. Eğer entegre etmek istediğiniz sistem, dışarıya API'ler ile bilgi aktarımı sağlıyor ise, bu sistemi Zoho CRM'e entegre etmemiz mümkündür. Eğer Zoho CRM'e entegre etmek istediğiniz bir sistem var ise, ekibimize bu entegrasyon hakkında danışmanızı tavsiye ederiz.