zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Zoho Üzerine Proje ve Danışmanlık Paketlerimiz

zoho crm admin sertifikası

Türkiye'de Zoho CRM Admin Sertifikasına Sahip İlk ve Tek Partner Firma


Proje ekibimiz Zoho tarafından verilen "Zoho CRM Admin" Sertifikasına sahiptir. Zoho Çözüm Ailesi üzerinde 10 yılı aşkın tecrübemiz ile Türkiye'de Zoho Uygulamalarına dair en kaliteli danışmanlık ve proje hizmetlerini sunuyoruz.

Hazır uyarlanmış CRM sistemi ile eğitim paketimiz

Detaylı Bilgi

Hızlı bir başlangıç için projelendirme paketimiz

Detaylı Bilgi

Anahtar teslimi danışmanlık, uyarlama ve eğitim paketimiz

Detaylı Bilgi

Kısa süreli ve acil durumlar için hizmet paketimiz.

Detaylı Bilgi

Zoho Üzerine Eğitim ve Bakım Destek Paketimiz

Kontör ve dakika bazlı çağrı bazlı aylık destek hizmet almak isteyen ekiplere özel paketimiz. 

Detaylı Bilgi

Zoho Uygulamaları üzerine firmalara terzi usülü hazırladığımız özel eğitim hizmetimiz.

Detaylı Bilgi

Zoho Danışmanlığı Hakkında

Yukarıda yer alan danışmanlık paketlerimizin içeriğini detaylı bir şekilde dinlemek için, sizler için hazırladığımız açıklayıcı videomuzu izleyebilirsiniz.


Videomuz içerisinde danışmanlık paketlerine ekstra olarak, hangi durumlarda Zoho Danışmanlığı almanız gerektiği de detaylı bir şekilde açıklanıyor. Dilerseniz ekibimizden de danışmanlık hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

image alt

Yukarıdaki video üzerindeki güncellenen hizmet paketlerimizi dinlemek için tıklayın.

Hangi Durumlarda Proje ve Danışmanlık Paketlerinden Yararlanmalıyım?

IT Departmanına çözüm

Eğer Bir IT Departmanınız Yoksa

Şirketinizde bir IT takımınız yok ise, Proje Paketlerimizden faydalanmanızı öneririz.


Bu paketlerde Cloudyflex tarafından süreç analizleriniz yapılır ve bu çıktılar sonucunda kullanacağınız Zoho Sistemleri, yine Cloudyflex tarafından sizin adınıza kurulur ve teslim edilir.

microsoft dynamics salesforce logo bitrix24 zohoya transfer

Eğer Mevcut Kullandığınız Sistemi Zoho'ya Taşıyacaksanız

Şirketinizde bir IT takımı mevcut ise ve yine mevcutta kullandığınız bir sisteminiz  var ve bu sistemi Zoho Üzerine taşımak istiyorsanız, Cloudyflex Proje Paketlerinden faydalanmanızı öneririz.


Bu aşamalarda eski sisteminizi, Cloudyflex ekibinin analizleri ve desteği ile beraber kullanacağınız yeni Zoho Sistemi üzerine taşıyabilirsiniz.

crme yeni başlayanlar için uzman eğitim

İlk Defa CRM Kullanacaksanız, Sistemi Uzmanlarından Öğrenip Kendiniz Yönetmeniz İçin

Cloudyflex üzerinden alacağınız Proje ve Danışmanlık Paketleri ile beraber aynı zamanda Zoho Sistemlerinin nasıl etkin bir şekilde kullanılabileceğini de sizlere aktarıyor olacağız.


Eğer şirketinizde daha önce bir CRM sistemi kullanılmadıysa, bizlerden alacağınız proje ve danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde, Proje Süreciniz sonunda, satın aldığınız Zoho Ürünlerini yetkin bir şekilde kullanabilecek ve bir daha herhangi bir danışmanlığa gerek duymayacaksınız.

whatsapp facebook twitter google adwords alotech zoho crm entegrasyonu

Zoho CRM ve Diğer Zoho Ürünlerini İleri Seviye Entegrasyonlar ile Kullanmak İstiyorsanız

Zoho'yu kendi kullandığınız markalı veya özel bir sisteme entegre etmek istiyor veya Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google Adwords ve benzeri tüm popüler uygulamalar ile entegre kullanmak istiyorsanız, Proje ve Danışmanlık Paketlerimizden faydalanarak, bu entegrasyon süreçlerini Cloudyflex ekibinin sizin yerinize gerçekleştirmesini tercih edebilirsiniz.

global bir firmadan türkçe destek

Global Bir Firmadan Hizmet Alıp, Türkçe Bilen Bir Ekipten Hizmet Almak İstiyorsanız

Zoho'nun İngilizce olarak 7 gün 7/24 Destek Hattı Mevcuttur. 


Fakat siz Türkçe bilen ve Türkiye'de Ofisi bulunan bir ekip tarafından destek almak isterseniz, Destek ve Eğitim Paketlerimizden faydalanmanızı öneririz.

crm süreçlere özel zoho crm

Tamamen Süreçlerinize Özel Sisteminizi Kullanmak İstiyorsanız

Zoho CRM ve Zoho'nun diğer çoğu sistemi, özelleştirmeye açık yapısı ile şirketlere kendi süreçlerine özel sistemlerini yaratma imkanı sunuyor. 


Proje Paketlerimizden faydalanarak, Cloudyflex ekibinin sizler için yapacağı analizler sonucundan, sadece kendi şirketinize özel, kendi süreçlerinize çözüm getiren sisteminiz Cloudyflex tarafından oluşturulur ve size teslim edilir.

crm proje ve danışmanlık fiyatlandırma

Neden Fiyat Paylaşmıyoruz?

Proje ve Danışmanlık Hizmetlerimizde, firmaların süreçlerini dinliyor, analiz ediyor ve her firmaya kendine özel projesini yapıyoruz.


Her firmanın süreç ve ihtiyaçları değişiklik gösterdiğinden dolayı, web sitemizde Proje ve Danışmanlık Paketlerimize dair herhangi bir fiyat paylaşmıyor, sizlerin bizlere ulaşıp, ihtiyaçlarınızı bize aktardığınız durumlarda sizlere özel tekliflerinizi hazırlıyor ve sunuyoruz.