zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho hakkında

Zoho Hakkında

Zoho, online iş uygulamaları sunan küresel bir bilişim hizmetleri şirketidir. Müşteriler Zoho yazılımlarını kullanarak satış, pazarlama, sosyal medya, satış sonrası servis, finans, insan kaynakları gibi iş süreçlerini çalıştırmakta, bilgi ve verilerini yönetmekte ve ofiste veya dışarıda daha verimli çalışmaktadır. Zoho ile artık kurumların pahalı ve modası geçmiş donanım veya yazılımlara gereksinim bulunmamaktadır. 

100 Milyon Kullanıcı

Dünya üzerinde 100 milyon üzerinde kullanıcıya ulaşan Zoho, hem kişisel hem de şirketler için geniş alanlarda çözümler sunmaktadır.

Globalde 6500 Çalışan

Zoho Globalde 6500 üzerinde çalışanı ile her geçen gün mevcut programlarını geliştirmekte ve yeni departmanlara yeni çözümler sunmaya devam etmektedir.

40 Üzerinde Uygulama

Zoho 40 üzerinde iş programı ile tüm departmanlara yönelik çözümler sunmakta ve ürün yelpazesini her geçen gün genişlemeye devam etmektedir.

Global Liderlerin Arasında
Zoho, CRM başta olmak üzere modern bir kurumun ihtiyacı olan tüm iş yazılımlarını sağlayan ve dünyada önde gelen firmaların tercih ettiği sektör lideri bir firmadır.
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt