zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

ActionCOACH, Zoho One ile tüm dijital süreçlerini yönetiyor

ActionCOACH ile 2021 yılında çalışmaya başladık. ActionCOACH, an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. ActionCOACH'un kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

abs yapı logo

Sektör

Profesyonel Hizmetler

Hizmet Türü

B2B

Deneyimi Aktaran Yönetici

Marketing Lead - Nihan Albayrak

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho One

Ürün Paketi

ActionCOACH Hakkında

İşletme Koçluğu yaklaşımının yaratıcısı ve dünyanın bir numaralı İşletme Koçluğu firması ActionCOACH, benzersiz deneyimini ve bilgi hazinesini iş dünyasının hizmetine sunmak amacıyla 2012 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başladı. ActionCOACH, şirket sahiplerine ve yöneticilerine, işletmelerine ve şirketlerine farklı bir perspektifle yeniden bakma imkanı sunan İşletme Koçluğu metodolojisinin yaratıcısı ve en başarılı uygulayıcısı olarak kabul ediliyor.

Zoho'nun hangi çözümleri kaç kullanıcı ile kullanılıyor?

Zoho One ürününü kullanıyoruz. Zoho One içerisinde aktif kullanım olarak Forms, Campaigns, Marketing Automation ve CRM uygulamalarını 5 kullanıcı ile kullanıyoruz.

Zoho kullanmadan önce iş süreçlerinizle ilgili nasıl problemler yaşıyordunuz?

Pazarlama faaliyetlerinde kullanılan otomasyon ve segmentlere göre özelleştirilmiş kampanya tasarımlarının uygulanması konusunda ve farklı dokunuşlarla toplanan verilerin eşlenmesi konusunda problem yaşıyorduk.

Zoho uygulamalarını kullanarak hangi süreçlerinize çözümler buldunuz? Sonuçlardan memnun musunuz?

Kampanya bazlı özelleştirilmiş huniler (funnel) oluşturmak, etiket ve segmentasyon kaslarımızı güçlendirmek, e-posta kampanyalarımızı sistemleştirmek konularında fayda sağladık. Sonuçlardan ve takip edilebilirliğinden memnunuz.

Zoho uygulamalarını kurumunuzda kullanmaya ne kadar sürede alıştınız?

Pazarlama takımının ve satış takımının adaptasyonu ile minimum 4 ay sürmüştür.

Zoho uygulamalarının kullanıcı dostu fiyatlandırması hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyiz?

Popüler CRM sistemlerinin üst paketlerindeki çoğu fonksiyona ve çeşitliliğe Zoho One sayesinde daha uygun fiyatlı erişim sağlayarak her özellik için ek bir ödeme yapmaya gerek duymamak, işletmemiz için avantaj yarattı.


Zoho Türkiye partneri Cloudyflex firması hakkında sizlere sunduğumuz servis ve danışmanlık hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Cloudyflex ekibindeki herkes kişisel dokunuşlar ve kullanıcılarına değer vermek konusunda oldukça hassas ve nazik. Düzenlenen Zoho MeetUp etkinlikleriyle kullanıcılara networking imkanı sağlıyor, ürünü daha verimli kullanabilmek adına tüyolarla besliyor ve aynı zamanda kullanıma bağlı yaşanan problemler konusunda çözümcül ve hızlı yaklaşımlarda bulunuyor.