zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Zoho CRM Sistemini Yardımcı Modülleri ile Kullanın

Kullanıma tamamen hazır bir CRM sistemi ile çalışmaya başlayın. CRM Plus paketi ile satın alacağınız CRM sistemi içerisinde birçok gerekli modülleri barındırdığı için geliştirme yapmak ihtiyacı duymayacaksınız.

Raporlama ve Proje Yönetimini CRM ile Entegre Edin

CRM üzerindeki raporlar yetmediğinde, Zoho Reports üzerinden çok daha detaylı raporlar hazırlayabilirsiniz. Yine CRM Plus paketi ile beraber gelen Zoho Projects ile tüm projelerinizi tek bir platform üzerinden CRM ile entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

zoho crm plus logo

Zoho Campaigns Sayesinde CRM ile Entegre Gönderimler Yapın!

CRM Plus paketi ile Toplu Mail Gönderimleri yapabileceğiniz Zoho Campaigns programına da sahip olabilirsiniz. CRM ile entegre çalışan Campaigns üzerinden dilerseniz CRM datanıza dilerseniz kendi özel datanıza gönderim yapabilirsiniz.

Servis Masası ile İç ve Dış Süreçlerini CRM ile Entegre Yürütün

 Hem kurumsal olarak kullanabileceğiniz hem de işiniz gereği kullanabileceğiniz CRM sistemi ile entegre çalışan Zoho Desk Servis Masası programına da CRM Plus paketi ile sahip olabilirsiniz.

CRM Plus Paketi Fiyatlar

 55 USD'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

CRM Plus Paketi Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Detaylı Özellikler

Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

​Zoho Türkiye CRM Referanslarımız

Zoho CRM Programını Müşterilerimizden Dinleyin

CRM Plus Paketi İçerisinde Bulunan Bazı Programlar

zoho crm logo

CRM

Yeni Nesil CRM Sistemi

zoho campaigns logo

Campaigns

Toplu Elektronik Posta Gönderim 

Programı
zoho salesiq logo

Sales IQ

Web Ziyaretçileri ile Canlı Sobet 

Programı
zoho projects logo

Projects

Proje Yönetimi 

Programı
zoho desk logo

Desk

Satış Sonrası Destek ve Servis Masası 

Programı

zoho logo

Diğer Zoho Programları

Zoho CRM Plus Paketi içerisinde Sosyal Medya Yönetimi, Satış Takip, Detaylı Raporlama ve Anket Oluşturma çözümleri sunan programlara da sahip olabilirsiniz.

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık.
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimizi İncelemek İçin Tıklayın
zoho crm plus logo
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar

Zoho CRM Plus Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

Zoho CRM Plus hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

Form Doldur