zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho crm plus logo

Zoho CRM Plus Nedir?

Zoho CRM Plus, içerisinde Zoho CRM ve 8 farklı iş uygulması bulunan ve tüm bu uygulamalara tek bir fiyat sahip olmanızı sağlayan avantajlı bir ürün paketidir. Zoho CRM Plus içerisinde sahip olacağınız bütünleşik uygulamalar ile şirketinizdeki müşteri deneyimini (CX) baştan sona tasarlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Zoho CRM Plus Ne İşe Yarar?

Zoho CRM Plus, şirketinizde kullanmak üzere CRM, satış, satış sonrası servis, pazarlama, proje yönetimi, iş zekası ve ekip içi iletişim alanlarında kullanabileceğiniz bütünleşik çalışan 8 farklı uygulamayı size tek bir fiyat altından sunar. Zoho CRM Plus'ın ekonomik ve bütünleşik çalışan yapısı sayesinde şirketinizde bir CRM sistemi ve müşteri deneyimi (CX) altyapısını minimum efor ve bütçeyle hayata geçirebilirsiniz.

Zoho CRM Plus Nasıl Kullanılır?

Şirketinizdeki çalışanlarınız Zoho CRM Plus platformunu ve içerisindeki uygulamaları bilgisayarlarındaki bir web tarayıcısı üzerinden veya akıllı cep telefonlarında mobil uygulama üzerinden basit bir şekilde kullanabilirler. Zoho CRM Plus içerisinde yer alan uygulamalar basit, hızlı ve sosyal yapısıyla tüm çalışanlarınızın kullanmaktan mutluluk duyacağı kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Müşteri Deneyimi (CX)

Zoho CRM Plus bir müşteri deneyimi (CX) platformudur. Zoho CRM Plus'da yer alan uygulamalar ile müşterilerinize çoklu kanallar (omnichannel) üzerinden ulaşabilir, destek verebilir, müşteri memnuniyetinizi ölçümleyebilir, analizler yapabilir ve en önemlisi bütünleşik çalışan yapısı sayesinde müşterilerinizin tüm geçmişine tek bir ekran üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Zoho CRM Plus ile Tüm Departmanlarınızla Entegre Çalışın

Zoho CRM Plus paketi içerisinde yer alan CRM ve diğer uygulamalar ile şirketinizdeki tüm personeliniz dilediği yerden istediği uygulamaya erişerek çalışabilir!

+

Zoho Campaigns

Toplu E-Posta Gönderimi

Zoho SalesIQ

ChatBot & ChatBox

Zoho Analytics

Big Data Yönetimi

Zoho Desk

Destek & Servis Masası

Zoho Social

Sosyal Medya Yönetimi

Zoho Survey

Anket Yönetimi

Zoho Projects

Klasik Proje Yönetimi

Zoho Cliq

Kurumsal Mesajlaşma Uygulaması 

Zoho CRM Plus Paketi içerisinde yer alan tüm uygulamaları öğrenmek için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Tüm Cihazlarınız Üzerinden Dilediğiniz Yerden Çalışın

Zoho CRM Plus içerisinde yer alan tüm uygulamaları dilerseniz kişisel bilgisayarlarınız dilerseniz de akıllı cep telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Zoho CRM Plus Paketi Fiyatlar

57 EUR'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Zoho CRM Plus Uygulamalarının Sahip Olduğu Ödüller
Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.  

​Zoho Türkiye CRM Referanslarımız

Zoho CRM Programını Müşterilerimizden Dinleyin

Özelleştirilebilir ve esnek yapısı ile Türkiye'de çeşitli sektörlerde tercih edilmeye devam eden Zoho CRM programını ve diğer Zoho programlarını kendi sektörüne ve şirketine uyarlayan müşterilerimizi dinleyebilirsiniz.