zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Özelleştirilebilir bir CRM'e Sahip Olun

Zoho CRM Türkiye'de ve Dünya'da her ölçekten ve her sektörden kolayca kullandığı bir CRM sistemi olarak öne çıkıyor. Zoho CRM özelleştirilebilir yapısı sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde her sektöre ve sürece göre uyarlanabilir.

Raporlama ve Proje Yönetimini CRM ile Entegre Edin

CRM üzerindeki raporlara ek olarak Zoho Analytics üzerinden daha detaylı raporlar hazırlayabilirsiniz. CRM Plus paketi ile beraber gelen Zoho Projects ile tüm projelerinizi tek bir platform üzerinden CRM ile entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

zoho crm plus logo

Zoho Campaigns Sayesinde CRM ile Entegre Gönderimler Yapın!

CRM Plus paketi ile Toplu E-Mail Gönderimleri yapabileceğiniz Zoho Campaigns programına sahip oluyorsunuz. CRM ile entegre çalışan Campaigns üzerinden dilerseniz CRM datanıza dilerseniz kendi özel datanıza toplu e-posta gönderimleri yapabilirsiniz.

Satış Sonrası Servis Süreçlerinizi CRM ile Entegre Yürütün

 Zoho CRM'e entegre çalışan satış sonrası servis ve destek çözümü sunan Zoho Desk uygulamasına CRM Plus paketi ile sahip oluyorsunuz.

Zoho CRM Plus ile Tüm Departmanlarınızla Entegre Çalışın

Zoho CRM Plus paketi içerisinde yer alan CRM ve diğer uygulamalar ile şirketinizdeki tüm personeliniz dilediği yerden istediği uygulamaya erişerek çalışabilir!

+

Zoho Campaigns

Toplu E-Posta Gönderimi

Zoho SalesIQ

ChatBot & ChatBox

Zoho Analytics

Big Data Yönetimi

Zoho Desk

Destek & Servis Masası

Zoho Social

Sosyal Medya Yönetimi

Zoho Survey

Anket Yönetimi

Zoho Projects

Klasik Proje Yönetimi

Zoho Cliq

Kurumsal Mesajlaşma Uygulaması 

Zoho CRM Plus Paketi içerisinde yer alan tüm uygulamaları öğrenmek için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Tüm Cihazlarınız Üzerinden Dilediğiniz Yerden Çalışın

Zoho CRM Plus içerisinde yer alan tüm uygulamaları dilerseniz kişisel bilgisayarlarınız dilerseniz de akıllı cep telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Zoho CRM Plus Paketi Fiyatlar

 37,5 USD'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

CRM Plus Paketi Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Zoho CRM Plus Uygulamalarının Sahip Olduğu Ödüller
Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

​Zoho Türkiye CRM Referanslarımız

Zoho CRM Programını Müşterilerimizden Dinleyin

Özelleştirilebilir ve esnek yapısı ile Türkiye'de çeşitli sektörlerde tercih edilmeye devam eden Zoho CRM programını ve diğer Zoho programlarını kendi sektörüne ve şirketine uyarlayan müşterilerimizi dinleyebilirsiniz.

Müşterilerimizi Dinleyin