zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

trainercentral logo

Bütünleşik Dijital Eğitim Platformu

TrainerCentral uygulaması üzerinden kurumunuzdaki tüm online eğitim süreçlerinizi tek bir platform altından yönetebilirsiniz.

Kurs Yönetimi
Sanal Sınıf Yönetimi
Quiz ve Sınav Yönetimi
Eğitimleriniz İçin Özel Web Sitesi
Öğrenci Yönetimi
Eğitmen Yönetimi
Forumlar
Sertifika Yönetimi
Raporlama
Otomasyon
Kurs Yönetimi
trainercentral online kurs yönetimi

Online Kurs ve Müfredat Yönetimi

Trainer Central üzerinden online kurslar yaratabilir ve bu kurslara dair müfredat oluşturup dijital bir şekilde dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.


TrainerCentral platformunu hem kurumsal şirketlere hem de eğitim sektörüne dilediğiniz gibi uyarlayarak kullanabilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Sanal Sınıf Yönetimi
trainercentral sanal sınıf yönetimi

Sanal Sınıflar Üzerinden Eğitimlerinizi Gerçekleştirin

TrainerCentral üzerinde yer alan sanal sınıflar sayesinde, eğitim alan kişilere canlı video yayınları yapabilir, whiteboard üzerinde konsept anlatımları yapabilir ve soru cevap alanları üzerinden katılımcılarınızın sorularını yanıtlayabilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Quiz ve Sınav Yönetimi
trainercentral quiz ve sınav yönetimi

Online Quiz ve Sınavlarınızı Yönetin

TrainerCentral üzerinde yer alan Quiz ve Sınav özellikleri sayesinde, katılımcılarınız eğitimlerin yanı sıra Quiz ve Sınavlara girebilir.


Katılımcılarınızın gerçekleştirdiği Quiz ve Sınavlara dair skorlarını ve notlarını da yine TrainerCentral üzerinde yönetebilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Eğitimleriniz İçin Özel Web Sitesi
trainercentral eğitimleriniz için özel web sitesi

Eğitimlerinizi Yönetebileceğiniz Özel Bir Web Sitesi

TrainerCentral içerisinde yer alan web sitesi editörü sayesinde, gerçekleştirdiğiniz eğitimlere kendi web siteniz üzerinden daha fazla kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.


TrainerCentral üzerinde yönetebileceğiniz web sitenizde kendi domain adresinizi dilediğiniz gibi kullanabilir, basit ve hızlı bir şekilde kendi eğitimlerinize özel web sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Öğrenci Yönetimi
trainercentral öğrenci yönetimi

Öğrencilerinize Özel Öğrenim Alanları

TrainerCentral üzerinde yer alan öğrenim alanları sayesinde, öğrencilerinize kişiselleştirilmiş eğitimler sunabilir ve her öğrenciye kendilerine özel bir öğrenim deneyimi tasarlayabilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Eğitmen Yönetimi
trainercentral eğitmen yönetimi

Eğitmenleriniz İçin Atama ve İzin Yönetimi

TrainerCentral üzerinde eğitim vermesini istediğiniz eğitmenlerinizi platforma basit bir şekilde kayıt ederek kurumunuzdaki tüm online eğitim vercek personelinizi tek bir platform altından yönetebilirsiniz.


TrainerCentral içerisinde yer alan atama ve izin kuralları sayesinde, platform üzerinde yer alan eğitmenlerinize basit ve hızlı şekilde gerekli yetkileri verebilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Forumlar
trainercentral forumlar

Öğrencileriniz Ders Dışında Gelişimi İçin Forumlar

TrainerCentral üzerinde yer alan Forumlar sayesinde, öğrencileriniz online dersleri dışında kendi aralarında bilgi paylaşımı yapabilir, yardımlaşabilir ve derslere dair faydalı geri bildirimlerde bulunabilirler.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Sertifika Yönetimi
trainercentral dijital sertifika yönetimi

Öğrencilerinizle Dijital Sertifikalar Paylaşın

Öğrencilerinizle tamamladıkları kurslar sonrasında dijital sertifikalar paylaşarak öğrencilerinizi motive edebilir ve kurs katılım oranlarınızı arttırabilirsiniz.


Dijital sertifikalarınızı TrainerCentral üzerindeki şablonlar üzerinden hızlıca yaratabilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Raporlama
trainercentral online eğitim raporları

Eğitimlerinize Dair Detaylı Raporlar Alın

TrainerCentral üzerinden gerçekleştirdiğiniz online eğitimlerinize dair raporlar alarak eğitimlerinizi ve eğitmenlerinizi geliştirmek adına değerli veriler elde edebilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Otomasyon
trainercentral otomasyon

Eğitimlerinizi Otomasyon ile Destekleyin

TrainerCentral üzerinden gerçekleştireceğiniz eğitimlerinize dair içeriklerinizi ve dokümanlarınızı otomasyon eşliğinde belirli tarih kurallarıyla beraber katılımcılarınızla planlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın

TrainerCentral Fiyatlar

16.67 USD'den

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

TrainerCentral Fiyatlar Sayfası
Zoho Global Referansları
Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.