zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

trainercentral logo

Bütünleşik Dijital Eğitim Platformu

TrainerCentral uygulaması üzerinden kurumunuzdaki tüm online eğitim süreçlerinizi tek bir platform altından yönetebilirsiniz.

TrainerCentral Nedir?

TrainerCentral, online eğitim süreçlerinizi tek bir platform altında toplayan bir dijital eğitim platformudur.

TrainerCentral Ne İşe Yarar?

TrainerCentral üzerinde yer alan sanal sınıf, sınav, öğrenci, eğitmen, sertifika yönetimi ve benzeri özellikler sayesinde organizasyonunuzda hızlı, yenilikçi ve verimli eğitim süreçlerine sahip olabilirsiniz.

TrainerCentral Nasıl Kullanılır?

Şirketinizdeki çalışanlarınız TrainerCentral uygulamasını bilgisayarlarındaki bir web tarayıcısı üzerinden veya akıllı cep telefonlarında mobil uygulama üzerinden basit bir şekilde kullanabilirler.

Kurs Yönetimi
Sanal Sınıf Yönetimi
Quiz ve Sınav Yönetimi
Eğitimleriniz İçin Özel Web Sitesi
Öğrenci Yönetimi
Eğitmen Yönetimi
Forumlar
Sertifika Yönetimi
Raporlama
Otomasyon
Kurs Yönetimi

Online Kurs ve Müfredat Yönetimi

trainercentral online kurs yönetimi
TrainerCentral üzerinden online kurslar yaratabilir ve bu kurslara dair müfredat oluşturup dijital bir şekilde dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.


TrainerCentral platformunu hem kurumsal şirketlere hem de eğitim sektörüne dilediğiniz gibi uyarlayarak kullanabilirsiniz.

Sanal Sınıf Yönetimi

Sanal Sınıflar Üzerinden Eğitimlerinizi Gerçekleştirin

trainercentral sanal sınıf yönetimi
TrainerCentral üzerinde yer alan sanal sınıflar sayesinde eğitim alan kişilere canlı video yayınları yapabilirsiniz.

 Whiteboard üzerinde konsept anlatımları yapabilir ve soru cevap alanları üzerinden katılımcılarınızın sorularını yanıtlayabilirsiniz.
Quiz ve Sınav Yönetimi

Online Quiz ve Sınavlarınızı Yönetin

trainercentral quiz ve sınav yönetimi
TrainerCentral üzerinde yer alan Quiz ve Sınav özellikleri ile katılımcılarınız eğitimlerin yanı sıra Quiz ve Sınavlara girebilir.


Katılımcılarınızın gerçekleştirdiği Quiz ve Sınavlara dair skorlarını ve notlarını da yine TrainerCentral üzerinde yönetebilirsiniz.

Eğitimleriniz İçin Özel Web Sitesi

Eğitimlerinizi Yönetebileceğiniz Özel Bir Web Sitesi

trainercentral eğitimleriniz için özel web sitesi
TrainerCentral içerisinde yer alan web sitesi editörü ile gerçekleştirdiğiniz eğitimlere kendi web siteniz üzerinden daha fazla kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.


TrainerCentral üzerinde yönetebileceğiniz web sitenizde kendi domain adresinizi dilediğiniz gibi kullanabilir, basit ve hızlı bir şekilde kendi eğitimlerinize özel web sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Öğrenci Yönetimi

Öğrencileriniz İçin Özel Öğrenim Alanları

trainercentral öğrenci yönetimi
TrainerCentral üzerinde yer alan öğrenim alanları ile öğrencilerinize kişiselleştirilmiş eğitimler sunabilir ve her öğrenciye kendilerine özel bir öğrenim deneyimi tasarlayabilirsiniz.
Eğitmen Yönetimi

Eğitmenleriniz İçin Atama ve İzin Yönetimi

trainercentral eğitmen yönetimi
TrainerCentral üzerinde eğitim vermesini istediğiniz eğitmenlerinizi platforma basit bir şekilde kayıt ederek kurumunuzdaki tüm online eğitim veren personelinizi tek bir platform altından yönetebilirsiniz.


TrainerCentral içerisinde yer alan atama ve izin kuralları ile platform üzerinde yer alan eğitmenlerinize basit ve hızlı şekilde gerekli yetkileri verebilirsiniz.

Forumlar

Öğrencileriniz Ders Dışında Gelişimi İçin Forumlar

trainercentral forumlar
TrainerCentral üzerinde yer alan Forumlar ile öğrencileriniz online dersleri dışında kendi aralarında bilgi paylaşımı yapabilir, yardımlaşabilir ve derslere dair faydalı geri bildirimlerde bulunabilirler.
Sertifika Yönetimi

Öğrencilerinizle Dijital Sertifikalar Paylaşın

trainercentral dijital sertifika yönetimi
Tamamlanılan kurslar sonrasında dijital sertifikalar paylaşarak öğrencilerinizi motive edebilir ve kurs katılım oranlarınızı arttırabilirsiniz.


Dijital sertifikalarınızı TrainerCentral üzerindeki şablonlar üzerinden hızlıca yaratabilirsiniz.

Raporlama

Eğitimlerinize Dair Detaylı Raporlar Alın

trainercentral online eğitim raporları
TrainerCentral üzerinden gerçekleştirdiğiniz online eğitimlerinize dair raporlar alarak eğitimlerinizi ve eğitmenlerinizi geliştirmek adına değerli veriler elde edebilirsiniz.
Otomasyon

Eğitimlerinizi Otomasyon ile Destekleyin

trainercentral otomasyon
TrainerCentral üzerinden gerçekleştireceğiniz eğitimlerinize dair içeriklerinizi ve dokümanlarınızı otomasyon eşliğinde belirli tarih kurallarıyla beraber katılımcılarınızla planlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

TrainerCentral Fiyatlar

16,66 USD'den

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Zoho Global Referansları
Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.