zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

İstanbul Business School, Zoho One ile dijital süreçlerini yönetiyor

İstanbul Business School ile 2018 yılında çalışmaya başladık. Zoho'ya başlangıç aşamasında Cloudyflex'in proje ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanan İstanbul Business School, an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. İstanbul Business School firmasının kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

istanbul business school logo

Sektör

Eğitim

Hizmet Türü

B2B

Deneyimi Aktaran Yönetici

Eğitim Tasarımcısı ve İş Geliştirme Danışmanı - Tülay Korkmaz

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho One

Ürün Paketi

İstanbul Business School Hakkında

Istanbul Business School, teknolojiyi deneyimlerle pekiştiren eğitmen kadrosu ile dünya standartlarında eğitimler veren bir kurumdur.

Hangi Zoho Uygulamaları Kullanılıyor?

Istanbul Business School'da, Zoho One paketi kullanmaktayız ve bu paket içerisindeki uygulamalar ile datamızı verimli bir şekilde yönetiyor ve kullanıyoruz. Özellikle toplu e-posta gönderimlerimiz için Zoho Campaigns uygulaması bizim için çok yararlı oldu.

Zoho Türkiye Partneri Cloudyflex Hakkındaki Görüşleriniz

Cloudyflex sayesinde Zoho ile iletişimimiz güçlenirken, yine Cloudyflex firmasından aldığımız eğitimler ile beraber Zoho ürünlerini daha etkili şekilde kullanabiliyoruz. Cloudyflex firmasından aldığımız hizmetten oldukça memnunuz ve hedefimiz, eğitimler ile beraber Zoho uygulamalarını en iyi kullanan kurum olmak.