zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho orchestly logo

Qntrl : Süreç Yönetimi Platformu

Qntrl içerisinde yer alan ileri seviye süreç yönetimi, iş akışları ve diagramlar ile tüm şirket içi süreçlerinizi detaylı bir şekilde tasarlayın ve otomasyon ile bağlayın.

Zoho Qntrl Nedir?

Qntrl şirketinizdeki ileri seviye süreç yönetiminizi tasarlamanızı sağlayan bir online iş akışı orkestrasyonu uygulamasıdır.

Zoho Qntrl Ne İşe Yarar?

Şirketler Qntrl platformu üzerinden finans, pazarlama, İK, IT, satış sonrası destek ve benzeri alanlardaki karmaşık süreçlerini planlayarak harcayacakları iş gücünden büyük oranlarda tasarruf edebilirler.

Zoho Qntrl Nasıl Kullanılır?

Şirketinizdeki çalışanlarınız Qntrl uygulamasını bilgisayarlarındaki bir web tarayıcısı üzerinden veya akıllı cep telefonlarında mobil uygulama üzerinden basit bir şekilde kullanabilirler.

Finansal Süreç Yönetimi

Qntrl platformu içerisinde finansal süreçlerinizi yönetebilir ve bu süreçlerin yer aldığı uygulamalar ile çeşitli otomasyon ve akışlar kurabilirsiniz.

zoho orchestly iş akışları
zoho orchestly iş ve süreç yönetimi

Pazarlama İçin Süreç Yönetimi

Qntrl platformu içerisinde çeşitli pazarlama süreç kurguları yaratabilir ve popüler platformlar ile otomasyon ve iş akışları kurabilirsiniz.

İnsan Kaynakları İçin Süreç Yönetimi

Qntrl platformu içerisinde İnsan Kaynakları süreç kurguları yaratabilir ve kurum içerisinde İK departmanlarının kullandığı platformlar ile otomasyon ve iş akışları kurabilirsiniz.

zoho orchestly süreç optimizasyonu grafikleri
zoho orchestly iş ve süreç yönetimi

IT İçin Süreç Yönetimi

Qntrl platformu içerisinde IT Yardım Masası, Ekipman ve Yazılım Talep Yönetimi ve IT Departmanınınızda kullandığınız çeşitli platformlar ile otomasyon ve iş akışları kurabilirsiniz.

Qntrl Fiyatlar

7 EUR'den

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Zoho Qntrl Programının Sahip Olduğu Ödüller
Qntrl g2 easest to do business with winter 2023 ödülü
Qntrl g2 easest to do business with spring 2023 ödülü
Qntrl g2 easest to do business with summer 2023 ödülü
Qntrl g2 easest to do business with fall 2023 ödülü
Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.