zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Web Ziyaretçileri ile Canlı Sohbet Uygulaması

Sales IQ ile web sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görüntüleyebilir, ziyaretçileriniz hakkında daha kapsamlı bilgiler edinebilir, web sitenize canlı sohbet modülü kullanabilir, müşterilerinizle canlı sohbet edebilir veya sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Zobot Otomatik Cevaplayıcı
Sesli Arama
Ekran Paylaşımı
Zobot Otomatik Cevaplayıcı

Zobot - Otomatik Cevaplayıcı

Zoho Sales IQ üzerindeki Zobot sayesinde artık web sitenizde kullandığınız Chat Kutunuz'da hazır cevaplar kullanabilir, ziyaretçileriniz ile kendi yarattığınız akıllı bot aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Sesli Arama

Sesli Arama

Zoho Sales IQ Chat Kutunuza gelen sesli arama özelliği sayesinde, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ile anında sesli arama yapabilir, potansiyel müşterilerinize ve müşterilerinize çok daha hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Ekran Paylaşımı

Ekran Paylaşımı

Zoho Sales IQ Chat Kutunuza gelen ekran paylaşma özelliği sayesinde, müşterilerinizle karşılıklı ekranlarınızı paylaşabilir ve servis/destek süreçlerinizi çok daha efektif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldurun

Daha detaylı bilgi almak için;
Ücretsiz Sürümü Dene
Form Doldur
SalesIQ Fiyatlar

Web Sitenizdeki Canlı Müşteri Hareketlerini Takip Edin

Sales IQ içerisindeki Ziyaretçi Takip Alanları sayesinde web sitenizdeki ziyaretçileri anlık görüntüleyebilir ve ziyaretçilerinizin nereden geldiği, hangi sayfalarda ne kadar süre vakit geçirdiği gibi birçok detaylı bilgiyi analiz edebilirsiniz.

Müşterilerinizle Sohbet Modülü ile Anında İletişime Geçin

Canlı Sohbet modülü ile web sitenizdeki ziyaretçileriniz sizinle istedikleri anda chat kutusu üzerinden iletişime geçebilirler ve bu sayede müşterilerinize çok daha hızlı dönüşler sağlayıp satış ve destek performansınızı arttırabilirsiniz.

Web Siteniz için Kapsamlı Raporlar Hazırlayın

Sales IQ üzerinden ziyaretçi hareketlerini analiz ederek web siteniz için çok daha kapsamlı raporlar oluşturabilir ve iyileştirmek veya değiştirmek istediğiniz sayfaları kolayca tespit edebilirsiniz.

Bu Ürüne Aynı Zamanda Aşağıdaki Ürün Paketlerimizin İçerisinde, Avantajlı Fiyatlar ile Sahip Olabilirsiniz

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık.
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimizi İncelemek İçin Tıklayın
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar

Öne Çıkar Diğer Özellikler

Google Translate Entegrasyonu

Yeni ve Tekrar Ziyaret Eden Ziyaretçilerin Otomatik Saptaması

Ziyaretçi Hareketine Göre Konuşma Başlatma

Ziyaretçi Puanlama Sistemi

Zoho CRM Entegrasyonu

    Zoho SalesIQ Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

    Zoho SalesIQ hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

    Form Doldur