zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Web Ziyaretçileri ile Canlı Sohbet Uygulaması

Sales IQ ile web sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görüntüleyebilir, ziyaretçileriniz hakkında daha kapsamlı bilgiler edinebilir, web sitenize canlı sohbet modülü kullanabilir, müşterilerinizle canlı sohbet edebilir veya sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Sales IQ Programına Gelen Yeni Özellikler

Zobot - Otomatik Cevaplayıcı

Zoho Sales IQ üzerindeki Zobot sayesinde artık web sitenizde kullandığınız Chat Kutunuz'da hazır cevaplar kullanabilir, ziyaretçileriniz ile kendi yarattığınız akıllı bot aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Sesli Arama

Zoho Sales IQ Chat Kutunuza gelen sesli arama özelliği sayesinde, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ile anında sesli arama yapabilir, potansiyel müşterilerinize ve müşterilerinize çok daha hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Ekran Paylaşımı

Zoho Sales IQ Chat Kutunuza gelen ekran paylaşma özelliği sayesinde, müşterilerinizle karşılıklı ekranlarınızı paylaşabilir ve servis/destek süreçlerinizi çok daha efektif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için;
Ücretsiz Sürümü Dene
Form Doldur
SalesIQ Fiyatlar

Web Sitenizdeki Canlı Müşteri Hareketlerini Takip Edin

Web sitenizdeki ziyaretçileri anlık görüntüleyebilir ve ziyaretçilerinizin nereden geldiği, hangi sayfalarda ne kadar süre vakit geçirdiği gibi birçok detaylı bilgiyi analiz edebilirsiniz.

Müşterilerinizle Sohbet Modülü ile Anında İletişime Geçin

Canlı Sohbet modülü ile web sitenizdeki ziyaretçileriniz sizinle istedikleri anda chat kutusu üzerinden iletişime geçebilirler ve bu sayede müşterilerinize çok daha hızlı dönüşler sağlayıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Web Siteniz için Kapsamlı Raporlar Hazırlayın

Sales IQ üzerinden ziyaretçi hareketlerini analiz ederek web siteniz için çok daha kapsamlı raporlar oluşturabilir ve iyileştirmek veya değiştirmek istediğiniz sayfaları kolayca tespit edebilirsiniz.