zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Web Chat ve Ziyaretçi Takibi Programı

Sales IQ ile web sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görüntüleyebilir, ziyaretçileriniz hakkında daha kapsamlı bilgiler edinebilir, web sitenize canlı sohbet modülü kullanabilir, müşterilerinizle canlı sohbet edebilir veya sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Chat Box
CRM Entegrasyonu
Web Ziyaretçi Takibi
Özelleştirme
Ücretsiz Mobil Uygulama
Sesli Arama
Zobot Otomatik Cevaplayıcı
Ekran Paylaşımı
Hazır Google Translate Entegrasyonu
Chat Box

Web Siteniz İçin Chat Box/Sohbet Kutusu

Zoho Sales IQ Uygulamasıyla beraber, web sitenizde çalıştırabileceğiniz bir Chat Box’a sahip olursunuz. Bu Chat Box sayesinde tüm ziyaretçileriniz, anında ekibinize bağlanabilir ve sorularını hızlıca size iletebilir.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
CRM Entegrasyonu

Zoho CRM Entegrasyonu

Zoho SalesIQ üzerindeki ChatBox ve Web Sitesi Ziyareteçi takibi özellikleri, Zoho CRM sisteminize tamamen entegre olarak çalışır. Chat kanalı ile gelen müşterilerinizi CRM sisteminize otomatik olarak kayıt edebilir ve konuşma geçmişlerini de CRM sisteminizde depolayabilirsiniz. 


Ayrıca, Zoho CRM sisteminizin üzerinden de, web sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Web Ziyaretçi Takibi

Web Sitesi Ziyaretçi Takibi

Zoho SalesIQ’nun Web Ziyaretçi Takibi özelliği sayesinde, web sitenizdeki müşterilerinizin anlık olarak hangi sayfada bulundukları ve daha önceden hangi sayfaları gezdiklerinin bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede ekibiniz, müşterinin gezdiği sayfaları görüntüleyerek, konuşma içerisinde daha etkili argümanlar kullanabilir.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Özelleştirme

Özelleştirme Seçenekleri

Web sitenize koyacağınız ChatBox’unuzu birçok farklı tasarım içerisinden seçebilirsiniz veya kendi tasarımınızı dilediğiniz gibi yaratıp kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Ücretsiz Mobil Uygulama

Ücretsiz Sales IQ Mobil Uygulaması

Masaüstünde çalışan uygulamaya ek olarak, Zoho Sales IQ Mobil Uygulaması sayesinde (IOS ve Android) ekibiniz web sitenizden gelen konuşmaları akıllı cep telefonlarından da karşılayabilirler. Bu sayede ekibiniz bilgisayar başında bile olmasa web sitesinden gelen konuşmaları kaçırmaz. Zoho SalesIQ Mobil Uygulaması tüm versiyonlarda ücretsizdir.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Sesli Arama

Sesli Arama

Zoho Sales IQ Chat Kutunuza gelen sesli arama özelliği sayesinde, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ile anında sesli arama yapabilir, potansiyel müşterilerinize ve müşterilerinize çok daha hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Zobot Otomatik Cevaplayıcı

Zobot - Chat Bot ve Otomatik Cevaplayıcılar

Zoho SalesIQ üzerindeki ChatBot özelliği sayesinde, sizin kurgulayacağınız durumlarda ziyaretçilerinize destek olacak bir ChatBot yaratabilir ve ekibiniz üzerindeki iş yükünü düşürebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur
Ekran Paylaşımı

Ekran Paylaşımı

Zoho Sales IQ Programını, Zoho Assist Programına entegre bir şekilde kullanarak, Chat Kutunuza gelen ekran paylaşma özelliği sayesinde, müşterilerinizle karşılıklı ekranlarınızı paylaşabilir ve servis/destek süreçlerinizi çok daha efektif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldurun
Hazır Google Translate Entegrasyonu

Hazır Google Translate Entegrasyonu

Zoho SalesIQ uygulamasının hazır Google Translate entegrasyonu sayesinde, ekibiniz yabancı dil bilmese bile yabancı müşterileriniz ile kolayca iletişime geçebilir ve otomatik çevirilen mesajlar ile konuşmalarını gerçekleştirebilirler.

Detaylı Bilgi İçin Form Doldur

Zoho Sales IQ Fiyatlar

 18.66 USD'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho Sales IQ Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

Sales IQ Kullanan Öne Çıkan Referanslarımız

Müşterilerimizin SalesIQ Uygulamasını Anlattığı Başarı Hikayelerimiz

Bu Ürüne Aynı Zamanda Aşağıdaki Ürün Paketlerimizin İçerisinde, Avantajlı Fiyatlar ile Sahip Olabilirsiniz

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık.
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimizi İncelemek İçin Tıklayın
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar

Zoho SalesIQ Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

Zoho SalesIQ hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

Form Doldur