zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Önceki Sayfa
Desistem logo

Sektör : Perakende / Hizmet Türü : B2C

metin özcan

IT Müdürü - Metin Özcan

Skechers, Zoho Projects ve Cloudyflex Hakkındaki Yorumlarını Paylaşıyor

Skechers Hakkında

2011 yılında İstanbul’da kurulan Olka Spor Malzemeleri Tic. A.Ş. ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet vermektedir. Amerika’nın en büyük markalarından Skechers’ın Türkiye’deki distribütörü olan firma, aynı zamanda Skechers’ın tüm Türkiye operasyonunu yönetmektedir.

Zoho’nun hangi çözümlerini kaç kullanıcı ile kullanıyorsunuz?

Zoho Projects ürününü 10 kullanıcı olarak kullanıyoruz.Geçmişi raporlama, geleceği planlama için kullandığımız Zoho aynı zamanda tüm dokümanlarımızı ve bilgi birikimini saklayabildiğimiz bir kütüphane görevi de görüyor.

Zoho kullanmadan önce iş süreçlerinizle ilgili nasıl problemler yaşıyordunuz?

Kaynakların doğru planlaması, iç müşterilerle planların paylaşılması, kaynak doluluklarının raporlanabilmesi, termin takibi gibi planlama ve raporlama faaliyetlerinde sorunlar yaşanıyordu.

Ayrıca herkesin kendi lokalinde tuttuğu excellerin senkron olmamasından dolayı iletişim kazaları olabiliyordu.


Zoho uygulamalarını kullanarak hangi süreçlerinize çözümler buldunuz? Sonuçlardan memnun musunuz?

Zoho’nun bize en büyük katma değeri planlama ve senkron hareket edebilme kabiliyetlerimizi güçlendirmek olmuştur. Ayrıca projelerimizi şeffaf ve ortak noktada takip etme ve yönetme şansı vermiştir.


Zoho uygulamalarını kurumunuzda kullanmaya ne kadar sürede alıştınız?

Kolay anlaşılan ve kullanıcı dostu olan ekranları sayesinde 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde alışkanlık kazanabildik.


Zoho uygulamalarının size önerdiği hangi özellikleri vurgulamak istersiniz?

Esnek raporlama seçenekleri, işleri anlık olarak klasik veya çevik yöntemlere uygun olarak görselleştirerek takip edebilmek ve neredeyse tüm alanların isteğe/ihtiyaca göre uyarlanabilir olması, bizler için çok önemli noktalar. Bunlar arasından bence en önemlisi ekranların uyarlanabilmesidir.

Zoho uygulamalarının kullanıcı dostu fiyatlandırması adına yorumlarınızı alabilir miyiz?

Lisans çalışması kullanıcı bazlı olduğu için esnek çalışabiliyoruz. Ayrıca kesinlikle diğer rakiplerine göre çok iyi bir fiyat/performans ürünü olduğunu söyleyebiliriz.


Zoho Türkiye partneri Cloudyflex firması hakkında sizlere sunduğumuz servis ve danışmanlık hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Zoho ile ilk olarak internet üzerinde alternatif ürünler araştırırken tanıştık, tüm alternatifleri karşılaştırarak Zoho’da karar kıldık. Ardından Zoho Türkiye Partneri Cloudyflex firması ile iletişime geçip, ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olduk. Bu noktada bize gerekli ve yeterli bilgi aktarımı yaparak bizi çok iyi bir şekilde yönlendirdiklerini düşünüyoruz.