zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Dijital Envanter Yönetimi Uygulaması

Zoho Inventory sayesinde envanterinizi dijital ortamda gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve tüm satış sipariş süreçlerine dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

​Siparişlerinizi Dilediğiniz Yerden Takip Edin

Zoho Inventory uygulamasını e-ticaret sisteminizle entegre edip mobil uygulama ile siparişlerinizi akıllı telefonunuzdan her an güncel olarak takip edebilirsiniz.

CRM ve Diğer Sistemler ile Entegrasyonlardan Yararlanın

Zoho Inventory uygulamasının Zoho CRM ve Zoho Books ile olan hazır entegrasyonlarından yararlanabilir veya kendi CRM ve muhasebe programlarınızla entegre edebilirsiniz.

Stok Yönetiminizi Dijitale Taşıyın

Zoho Inventory Uygulaması sayesinde stok yönetiminizi dijital bir platforma taşıyabilir ve  stok durumunuzu tüm çalışanlarınız ile eş zamanlı görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Zoho Inventory Fiyatlar

22,5 USD'den

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho Inventory Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Zoho Desk Uygulamasının Sahip Olduğu Ödüller
Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

Zoho Inventory Uygulamasına, aşağıda sıralanan ürün paketleri içerisindeki avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

​Zoho One paketi ile tüm şirket çalışanlarınızın kullanabileceği 40 üzerinde programa tek pakette sahip olabilirsiniz.

Paket Detayları

*Zoho One Deneme Hesabı açmak için tıklayın.

+

*Bu paket içerisinde Zoho CRM ile beraber 40 üzerinde uygulamaya sahip olursunuz.