zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

DESistem, Zoho CRM ile süreçlerini yönetiyor

DESistem ile 2016 yılında çalışmaya başladık. Zoho satın alımını Cloudyflex üzerinden yapan DESistem an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. DESistem'in kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Desistem logo

Sektör

Bilişim

Hizmet Türü

B2B

Deneyimi Aktaran Yönetici

Genel Müdür - Fuat Mediçeler

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi

DESistem Hakkında

DESistem olarak müşterilerimize  teknoloji altyapılarının dizaynı , tedariği, kurulumu ve sonrasındaki yönetim hizmetleri konusunda destek veriyoruz.

Zoho’nun hangi çözümlerini kaç kullanıcı ile kullanıyorsunuz?

Zoho CRM’i 10 kullanıcı olarak kullanmaktayız ve Zoho ürünlerini yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede adapte ettik

Zoho kullanmadan önce iş süreçlerinizle ilgili nasıl problemler yaşıyordunuz?

Müşteri portföyümüzün oldukça büyük olması sebebiyle müşterilerimizin tüm taleplerinin alınması, karşılanması, takibi ve sonuçlandırılması konusunda zorlanıyorduk. Müşterilerimizin daha önce satın alım yaptığı ürünlerin yenileme dönemlerinin takibi konusunda zorlanıyorduk.

Zoho uygulamalarını kullanarak hangi süreçlerinize çözümler buldunuz? Sonuçlardan memnun musunuz?

Zoho CRM sayesinde müşterilerimizin taleplerini CRM sistemimiz üzerinden daha etkili bir şekilde takip etmeye ve yönetmeyi başardık. Ayrıca Zoho CRM üzerinde yer alan otomasyon, hatırlatma ve diğer çeşitli özellikler sayesinde, ürün yenileme dönemlerimizde müşterilerimizle yaptığımız iletişimi iyileştirdik.

Zoho uygulamalarını kurumunuzda kullanmaya ne kadar sürede alıştınız?

Kullanımı oldukça basit olan Zoho CRM uygulamasına 1 ay içerisinde adapte olduk ve verimli bir şekilde kullanmaya başladık.

Zoho uygulamalarının size önerdiği hangi özellikleri vurgulamak istersiniz?

Zoho CRM üzerindeki ileri seviye filtreler, raporlar ve geniş çeşitlere sahip panolar (dashboards) gibi özellikler oldukça faydalı.

Zoho uygulamalarının kullanıcı dostu fiyatlandırması adına yorumlarınızı alabilir miyiz?

Zoho CRM özellikle SalesForce ve benzeri uygulamalarla karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlara sahip, çok iyi bir fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor. Esnek fiyatlamaları sayesinde, Zoho CRM kullanan şirketler uzun taahhütler altında kalmıyor ve yıllık ödemeler sayesinde ekstra indirimler de alabiliyorlar. Ayrıca istediğimiz zaman kullanıcı ekleme ve çıkarma işlemi yapma esnekliğine sahip olmamız, bütçemizi daha iyi yönetmemize olanak sağlıyor.

Zoho Türkiye partneri Cloudyflex firması hakkında sizlere sunduğumuz servis ve danışmanlık hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Cloudyflex firması her sorumuza inanılmaz hızla bir geri dönüş yapıyor. Müşterilerinin isteğini yapmaktan kaçmak yerine, bu talepleri nasıl uygun bir şekilde çözeriz ve nasıl müşterimin isteğine uygun hale getiririm yaklaşımında bir firma. Cloudyflex’in Türkiye’deki en tecrübeli Zoho Danışmanlığı veren partner olduğunu söyleyebilirim. Bu iş ortaklığı bizim için çok önemli.