zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Realty Group, Zoho One ile tüm dijital süreçlerini yönetiyor

Realty Group ile 2017 yılında çalışmaya başladık. Zoho satın alımını Cloudyflex üzerinden yapan Realty Group, Zoho'ya başlangıç aşamasında Cloudyflex'in proje ve danışmanlık hizmetlerinden de faydalandı. Realty Group an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. Realty Group firmasının kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

realty group logo

Sektör

Gayrimenkul

Hizmet Türü

B2C

Deneyimi Aktaran Yönetici

Kurucu - Murat Padar

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho One

Ürün Paketi

Realty Group Hakkında

Intro Property, uzman kadrosu ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile uluslar arası gayrimenkul yatırım ve danışmanlığı alanında Türkiye'de  faaliyet gösteren lider firmadır. Firma Türkiye'de bulunan markalı konut projelerini başta orta doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesindeki alıcı ile buluşturmaktadır.


Zoho'dan önce farklı işler için birbirinden kopuk ve farklı platformlarda çözümler üretmek zorundaydık. Birbirinden bağımsız çalışan bu sistemler ve süreçler verimliliğimizi düşürüyor ve satış gücümüzü azaltıyordu.

Hangi Zoho Uygulamaları Kullanılıyor?

Zoho sayesinde CRM, satış, satış sonrası ve raporlama (analiz) süreçlerimizde firmamızın dijital dönüşümü adına çözümler bulduk. Sonuçlardan %95 oranında memnunuz.


Firmamız da CRM, MailFormsAnalyticsSurvey vb. birçok çözümü içinde barındıran Zoho One paketini 35 kullanıcı ile kullanmaktayız.

Zoho Uygulamalarının Sevdiğiniz Özellikleri Neler?

Zoho'nun başta web tabanlı olması ve kullanışlı ara yüzü sayesinde 3 aylık bir süreçte etkin bir şekilde kullanmaya başladık.


Özellikle Zia'nın duygu analizi özelliği ile destek ekibimiz müşteri ile en uygun zamanda iletişime geçebiliyor. İkinci sevdiğimiz özelliği ise Motivator, bu özellik aynı departmandaki kişiler arasında tatlı bir rekabet ortamı yaratarak motivasyonu maksimum seviyelere taşıyor.

Zoho Türkiye Partneri Cloudyflex Hakkındaki Görüşleriniz

Cloudyflex’in uzman ekibi ile verdiği servis ve danışmanlık hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Özellikle kriz durumlarına sebep olacak durumlarda hep bir telefon uzağımızda oldular.