zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Önceki Sayfa
realty group logo

Sektör : Gayrimenkul / Hizmet Türü : B2C

murat padar

Kurucu - Murat Padar

Realty Group Hakkında

Intro Property, uzman kadrosu ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile uluslar arası gayrimenkul yatırım ve danışmanlığı alanında Türkiye'de  faaliyet gösteren lider firmadır. Firma Türkiye'de bulunan markalı konut projelerini başta orta doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesindeki alıcı ile buluşturmaktadır.


Zoho'dan önce farklı işler için birbirinden kopuk ve farklı platformlarda çözümler üretmek zorundaydık. Birbirinden bağımsız çalışan bu sistemler ve süreçler verimliliğimizi düşürüyor ve satış gücümüzü azaltıyordu.

Hangi Zoho Uygulamaları Kullanılıyor?

Zoho sayesinde CRM, satış, satış sonrası ve raporlama (analiz) süreçlerimizde firmamızın dijital dönüşümü adına çözümler bulduk. Sonuçlardan %95 oranında memnunuz.


Firmamız da CRM, Mail, Forms, Analytics, Survey vb. birçok çözümü içinde barındıran Zoho One paketini 35 kullanıcı ile kullanmaktayız.


Zoho Uygulamalarının Sevdiğiniz Özellikleri Neler?

Zoho'nun başta web tabanlı olması ve kullanışlı ara yüzü sayesinde 3 aylık bir süreçte etkin bir şekilde kullanmaya başladık.


Özellikle Zia'nın duygu analizi özelliği ile destek ekibimiz müşteri ile en uygun zamanda iletişime geçebiliyor. İkinci sevdiğimiz özelliği ise Motivator, bu özellik aynı departmandaki kişiler arasında tatlı bir rekabet ortamı yaratarak motivasyonu maksimum seviyelere taşıyor.


Cloudyflex Hakkındaki Görüşleriniz

Cloudyflex’in uzman ekibi ile verdiği servis ve danışmanlık hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Özellikle kriz durumlarına sebep olacak durumlarda hep bir telefon uzağımızda oldular.