zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Kurumsal Mail Servisi ve Uygulaması

Zoho Mail Servisi ile şirketinize server kurulumu yapmadan Mail Sistemi kurabilir ve tüm ofis çalışanlarınız ile beraber kolayca kullanabilirsiniz. 


Dosya Depolama Alanları ve Dosya Paylaşımı, Toplantı ve Takvim Yönetimi ve bunlar gibi başka birçok modülü içerinde barındıran Zoho Mail'i bir IT Departmanına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için;
Ücretsiz Sürümü Dene
Form Doldur
Zoho Mail Fiyatlar

Tüm Ofisiniz İçin Bütünleyici Bir Paket

Zoho Mail'e size özel dosya depolama alanı ile sahip olabilirsiniz. Depolama alanındaki dosyalarınızı istediğiniz kişiye Zoho Mail üzerinden gönderebilirsiniz. Ayrıca Bütün Toplantı, Etkinlik veya diğer organizasyonlarınızı Zoho Mail içerisindeki takviminizden planlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Kolay Kullanıma Sahip

Zoho Mail kullanmak için Server kurulumu yapmanıza gerek yok. Sadece kullanıcı adı ve şifresiniz ile giriş yapabileceğiniz Zoho Mail'de kontrol paneli üzerinden şirket içi veya kişisel tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz.

CRM ile Entegre bir Mail Sistemi

Zoho Mail Servisi, Zoho CRM ile entegre bir şekilde kullanımınıza hazır. Mail ile CRM arasındaki tüm otomasyonları kolayca kurabilirsiniz. Ayrıca Zoho Mail'in diğer CRM sistemleri ile entegrasyonunu da oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz.