zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Kurumsal Mail Servisi ve Uygulaması

Zoho Mail Servisi ile şirketinize server kurulumu yapmadan Mail Sistemi kurabilir ve tüm ofis çalışanlarınız ile beraber kolayca kullanabilirsiniz. 


Dosya Depolama Alanları ve Dosya Paylaşımı, Toplantı ve Takvim Yönetimi ve bunlar gibi başka birçok modülü içerinde barındıran Zoho Mail'i bir IT Departmanına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Zoho Mail Fiyatlar

 1 USD'den 

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho Mail Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Detaylı Özellikler

Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum. 

​Tüm Ofisiniz İçin Bütünleyici Bir Paket

Zoho Mail'e size özel dosya depolama alanı ile sahip olabilirsiniz. Depolama alanındaki dosyalarınızı istediğiniz kişiye Zoho Mail üzerinden gönderebilirsiniz.


 Ayrıca Bütün Toplantı, Etkinlik veya diğer organizasyonlarınızı Zoho Mail içerisindeki takviminizden planlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Kolay Kullanıma Sahip

Zoho Mail kullanmak için Server kurulumu yapmanıza gerek yok. Sadece kullanıcı adı ve şifresiniz ile giriş yapabileceğiniz Zoho Mail'de kontrol paneli üzerinden şirket içi veya kişisel tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz.

CRM ile Entegre bir Mail Sistemi

Zoho Mail Servisi, Zoho CRM ile entegre bir şekilde kullanımınıza hazır. Mail ile CRM arasındaki tüm otomasyonları kolayca kurabilirsiniz. 


Ayrıca Zoho Mail'in diğer CRM sistemleri ile entegrasyonunu da oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu Ürüne Aynı Zamanda Aşağıdaki Ürün Paketlerimizin İçerisinde, Avantajlı Fiyatlar ile Sahip Olabilirsiniz

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık.
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimizi İncelemek İçin Tıklayın
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar

Öne Çıkan Diğer Özellikler

Özel Domain

Filtereler ve Gelişmiş Arama

Office 365 Entegrasyonu

Çift Faktörlü Kimlik Doğrulama

Grup ve Kullanıcı Yönetimi

IOS ve Android Mobil Uygulamalar

    Zoho Mail Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

    Zoho Mail hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

    Form Doldur