zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Tureks Mermer, Zoho One ile tüm dijital süreçlerini yönetiyor

Tureks Mermer ile 2018 yılında çalışmaya başladık. Zoho satın alımını Cloudyflex üzerinden yapan Tureks Mermer, Zoho'ya başlangıç aşamasında Cloudyflex'in proje ve danışmanlık hizmetlerinden de faydalandı. Tureks Mermer an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. Tureks Mermer firmasının kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

metropolsoft

Sektör

Üretim

Hizmet Türü

B2B

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho One

Ürün Paketi

Tureks Mermer Hakkında

Tureks, 1982 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen doğal taş firmalarından biri olarak, gelişmiş organizasyon yapısı ve yüksek teknolojisi ile dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yüksek kaliteli ve benzersiz çeşitlilikte Türk mermeri, traverten, kireçtaşı ve oniks tedarik etmektedir.

Zoho kullanmadan önce iş süreçlerinizle ilgili nasıl problemler yaşıyordunuz?

Müşterilerimizin kaydını tutarken ve bu kayıtları takip ederken CRM’in düzenli yapısına sahip olmadığımız için takip sistemimizde sorunlar yaşıyorduk. 

Zoho Uygulamalarını kullanarak hangi süreçlerinize nasıl çözümler buldunuz? Sonuçlardan memnun musunuz?

Pek çok Zoho çözümünü kullanarak iş akışımızda herhangi bir engel oluşmasının önüne geçiyoruz. Güncel olarak Zoho One paketi içerisinde kullandığımız çözümler: Zoho CRM, Zoho Campaigns, Zoho Social ve Zoho SalesIQ çözümleridir. 


Satış süreçlerimizi Zoho CRM üzerinden yönetiyoruz. Toplu e-posta gönderimi süreçlerimizi Zoho Campaigns ile üzerinden yönetiyoruz. Sosyal medya kullanımımızı Zoho ile güçlendirdik ve e-posta senkronizasyonu ile hızlı daha verimli çalıştık. Aynı zamanda Zoho SalesIQ içerisinde sunulan Canlı Sohbet (WebChat) özelliği ile müşterilerimizle olan mesajlarımızı kayıt altında tutabildik.

Zoho'nun hangi ürünlerinin hangi özelliklerini beğeniyorsunuz ve kullanıyorsunuz?

Kullanım kolaylığı ile zorlanmadan işlerimizi yürütebiliyoruz. Kullanıcı dostu arayüzünün bize sunduğu imkanlar sayesinde hızlı çalışarak hizmet kalitemizi arttırabildik.

Zoho Uygulamalarını kurumunuzda kullanmaya ne kadar sürede alıştınız?

Yaklaşık 1 ile 2 hafta içerisinde Zoho’nun kullanımına rahatlıkla adapte olduk.

Zoho Uygulamalarınının kullanıcı dostu fiyatlandırması adına yorumlarınızı alabilir miyiz?

Piyasa fiyatlarını baz aldığımda Zoho’nun fiyatlandırma sistemini oldukça normal buluyorum.

Zoho Türkiye partneri Cloudyflex firması hakkında sizlere sunduğumuz servis ve danışmanlık hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Cloudyflex ihtiyaçlarımızın karşılıyor, kendilerinden yeterli gördüğümüz seviyede bir hizmet almaktayız.