zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Toplu Elektronik Posta Gönderim Programı

Zoho Campaigns üzerinden kolayca mail gönderimlerinizi yapabilir, bu gönderimlerin detaylı raporlarını alabilir ve CRM sisteminizle entegre çalışabilirsiniz.

5 Dakika İçerisinde Gönderim

Zoho Campaigns üzerinden 5 dakikadan az bir süre içerisinde gönderiminizi yapabilir veya daha ileri bir tarih ve saate gönderiminizi kurabilirsiniz.

Kolay CRM Entegrasyonu

Zoho Campaigns programını Zoho CRM ve diğer CRM sistemlerine kolayca entegre edip, CRM üzerindeki datanıza e-mail gönderimi yapabilir ve gönderim loglarınızı ve raporlarınızı CRM sistemine de taşıyabilirsiniz.

İzin Bazlı Kullanıcı Yönetimi

Zoho Campaigns üzerinde tüm müşterilerinizin  gönderim izinlerini tutarak, KVKK'ya uygun izinli gönderimler yapabilirsiniz.

Detaylı ve Basit Raporlama

Zoho Campaigns üzerinden yaptığınız gönderimlerinizi kaç kişinin açtığı, kimlere ulaşmadığı, kimin hangi linklere tıkladığı, kimlerin maili forwarladığı ve bunlar dışında birçok detaylı kırılımı basit ekranlardan rapor halinde alabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Arayüzü

Zoho Campaigns programının kolay ekranları ile yapmak istediğiniz işlemleri kolayca halledebilir ve aradığınız sekmelere kolayca erişebilirsiniz.

Mobilden Çalışma İmkanı

Zoho Campaigns'in Mobil desteği ile akıllı telefonunuz yanınızda olduğu sürece mail gönderimlerinizi kurabilir ve canlı raporlara göz atabilirsiniz.