zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Zoho CRM Harita Entegrasyonu : Mapsly

Zoho CRM - Mapsly entegrasyonu ile Mapsly üzerinde yer alan ileri seviye haritaları Zoho CRM sisteminiz içerisinde kullanabilirsiniz ve satış rota yönetiminizi en detaylı ayrıntılarına kadar kurgulayarak yönetebilirsiniz.

Zoho CRM Üzerindeki Verilerinizi Haritalara Dökün

Mapsly haritası üzerinden Zoho CRM üzerinde yer alan tüm modüller ve alanlar (özel modül ve alanlar da dahil olmak üzere) görüntülenebilir, düzenlenebilir ve yönetilebilir.


Mapsly entegrasyonu Zoho CRM web sekmesinde çalışmaktadır. Tek ekran üzerinden kullanılabilir.


Mapsly haritası üzerinde işletmeleri ve kurumları arayabilir, dilediğiniz kurumları Zoho CRM sisteminize toplu olarak ekleyebilirsiniz.

  zoho crm mapsly entegrasyonu
  zoho crm mapsly entegrasyonu
  zoho crm mapsly entegrasyonu

  Zoho CRM Üzerinden İleri Seviye Bölge ve Rota Yönetimi Gerçekleştirin

  Mapsly üzerinde yer alan verileri ileri seviye alanlar ile filtreleyebilirsiniz ve harita üzerindeki mesafeleri de kullanarak satış rota yönetiminizi Mapsly üzerinden kurgulayabilirsiniz.


  Mapsly üzerinden yer alan poligonlar ile Zoho CRM'de yer alan kayıtları ve bölge yönetimi alanlarını otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.


  Mapsly sistemini Zoho CRM'de yer alan atama kuralları ve iş akışlarınızla beraber kullanabilirsiniz.

   Entegrasyon Hakkında Detaylı Bilgi

   Mevcutta Zoho CRM kullanıyorsanız ve bu entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız ekibimizden bilgi alabilirsiniz.


   *Mapsly uygulaması Zoho'dan bağımsız bir çözüm olduğu için ayrı bir fiyatlamaya sahiptir. Mapsly uygulamasının fiyatlarını incelemek için tıklayın.

   Mapsly'e Alternatif Olan Zoho'nun RouteIQ Çözümüne Göz Atın

   Zoho'nun halihazırda bir satış rotası yönetimi ve harita entegrasyonu mevcut. Mapsly'e alternatif olarak RouteIQ uygulamasını inceleyebilirsiniz.