zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Tüm Pazarlama Süreçlerinizi ve Kanallarınızı Yönetebileceğiniz Tek Bir Platform : Zoho MarketingHub

Zoho MarketingHub sizlere tüm pazarlama kanallarınızı tek bir çatı altında yönetebileceğiniz ve daha fazla lead üretmenizi sağlayacak bütünleşmiş bir portal sunuyor.

Daha detaylı bilgi almak için;
Ücretsiz Sürümü Dene
Form Doldur
MarketingHub Fiyatlar

Detaylı Lead Takibi

Hangi mecranızdan, ne kadar lead kazandığınızı Zoho MarketingHub üzerinden tek bir sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Yine Zoho MarketingHub üzerinden bu lead'lerinizin web sitenizde hangi sayfalara odaklandığını takip edebilir, lead'lerinizi segmente edebilir ve leadlerinizi sistem üzerinden puanlayarak satışçılarınıza kalifiye lead'leri öncelikli olarak aktarabilirsiniz.

Web Siteniz İçin Davranışsal Analizler

Zoho MarketingHub üzerinden, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların hangi sayfaları ne kadar gezdiği, yeni ve geri dönen kullanıcı rakamları, web sitenizden indirilen dosyalar ve benzeri birçok web analitik kırılımını alabilirsiniz.

Mobil Uygulama İzleme

Zoho MarketingHub üzerinden mobil uygulamanıza dair detaylı analizler alabilir ve kullanıcı deneyiminizi (UX) arttıracak çıktılar edinebilirsiniz.

Lead Süreçlerinizi Optimize Edin

Zoho MarketingHub üzerinden lead'lerinizin, sisteminize düşüp kapanana kadar gerçekleşecek tüm süreçlerini detaylı olarak analiz edebilir ve çeşitli otomasyonlar ile bağlayabilirsiniz. 


Oluşturduğunuz bu süreç ve diyagramlar sayesinde lead süreçlerinizi optimize ederek satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz.

Yatırımlarınızı Ölçün

Zoho MarketingHub içerisindeki kampanya planlayıcısı sayesinde, pazarlama yatırımlarınızın dönüşümlerini hesaplayabilir (ROI) ve bütçenizi optimize ederek daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.


Kampanya planlayıcısı içerisinden dilediğiniz mecra için dilediğiniz hedefleri koyabilir ve bu hedefleri harcadığınız bütçe ile takip edebilirsiniz.

İleri Seviye Raporlar

Zoho MarketingHub üzerinden lead'lerinize dair kaynak, yönlendirme, zaman ve dönüşüm bazlı detaylı raporlar alabilirsiniz.


Tüm mecralarınızdan kazandığınız lead'lerinizi tek bir portal üzerinden takip ve analiz edebilirsiniz.

Bu Ürüne Aynı Zamanda Aşağıdaki Ürün Paketlerimizin İçerisinde, Avantajlı Fiyatlar ile Sahip Olabilirsiniz

Cloudyflex Bünyesinde
+400 Proje
tamamladık
Referanslarımızı İncelemek İçin Tıklayın
Başarı Hikayelerimizi İncelemek İçin Tıklayın
Ücretsiz Sürüm - Fiyatlar

Öne Çıkan Diğer Özellikler

SMS ve Mail Entegrasyonları

Sosyal Medya Entegrasyonları

Funnel Analizleri

Otomatik Cevaplayıcılar

İş Akışları

    Zoho MarketingHub Hakkında Ekibimizden Detaylı Bilgi Almak İçin

    Zoho MarketingHub hakkında ekibimizden daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir veya iş saatlerimiz içerisinde ekranın sağ altında yer alan chatbox üzerinden ekibimiz ile canlı bağlantı kurabilirsiniz.

    Form Doldur