zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho routeiq

Satış Rotası Yönetimi Uygulaması

Zoho RouteIQ uygulaması sayesinde, Zoho CRM sisteminiz içerisinden satış rotanızı planlayabilirsiniz.

Zoho RouteIQ Nedir?

Zoho RouteIQ, saha satış takımınızın Zoho CRM içerisinde yer alan müşteri verileri üzerinden satış rotalarını yaratmalarını sağlayan ve haritalar üzerinden planladıkları satış rotalarını mobil uygulama üzerinden navigasyon ile kullanmalarını sağlayan bir uygulamadır.

Zoho RouteIQ Ne İşe Yarar?

Şirketler Zoho RouteIQ uygulaması üzerinden saha satış takımlarının rotalarını en küçük ayrıntısına kadar tasarlayıp, bu rotaları mobil uygulama üzerindeki navigasyon desteği ile saha satış takımının kullanıma sunarak satış performansı, hızı ve verimliliğini arttırabiliyor.

Zoho RouteIQ Nasıl Kullanılır?

Şirketinizdeki çalışanlarınız Zoho RouteIQ uygulamasını bilgisayarlarındaki bir web tarayıcısı üzerinden veya akıllı cep telefonlarında mobil uygulama üzerinden basit bir şekilde kullanabilirler.

Zoho CRM Sisteminize Entegre Çalışın

Zoho RouteIQ uygulaması Zoho CRM sistemi ile entegre çalışan bir ek uygulamadır.


Bu uygulama sayesinde CRM sisteminiz üzerinde yönettiğiniz tüm müşteri adayları, firmalar ve aktif müşterilerinizi harita üzerinde yönetebilir ve satış rotalarınızı planlayabilirsiniz.

zoho routeiq satış rotası planlama uygulaması
zoho routeiq satış rotası planlama uygulaması

Satış Rotanızı Planlayın

Günlük satış rotalarınızı Zoho CRM üzerindeki verilerinize entegre bir şekilde Zoho RouteIQ üzerinden planlayabilirsiniz.


Satış rotanızı tüm detayları ile CRM sisteminiz içerisinden takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Haritanızı Görselleştirin

Zoho CRM üzerindeki verileriniz ile Zoho RouteIQ üzerindeki rotanızı görselleştirebilir ve müşteri adaylarınızı, aktif ve pasif müşterilerinizi haritanız üzerinde yönetebilirsiniz.

zoho routeiq satış rotası planlama uygulaması
zoho routeiq satış rotası planlama uygulaması

Harita Üzerinden Raporlar Alın

Haritanız üzerinden alabileceğiniz raporlar sayesinde daha fazla satış faaliyeti gösterdiğiniz lokasyonlara hakim olabilirsiniz.


Harita raporları üzerinden gözlemlediğiniz daha düşük satış faaliyeti gösterdiğiniz lokasyonlara performansınızı geliştirmek için odaklanabilirsiniz.

Rotanızı Mobil Olarak Takip Edin

Zoho RouteIQ uygulaması aynı zamanda akıllı cep telefonlarınız için özel bir mobil uygulamaya da sahip. Bu sayede Zoho RouteIQ uygulamasını akıllı cep telefonunuz üzerinden navigasyonunuz ile beraber kullanabilirsiniz.

Yakınınızdaki Fırsatları Yakalayın

Zoho RouteIQ mobil uygulaması üzerinden, lokasyonunuza yakın olan müşteri adaylarını takip edebilir ve anlık olarak akıllı cep telefonunuz üzerinden sıcak müşteriler üzerinde bir rota oluşturabilirsiniz.

Günlüğünüzden Geçmişinize Erişin

Zoho RouteIQ mobil uygulaması üzerinden rota geçmişinizi detayları ile takip edebilirsiniz. Bu sayede tekrar rota hazırlayacağınız zaman geçmiş verilerinizden faydalanarak daha verimli satış rotaları hazırlayabilirsiniz. 

zoho routeiq satış rotası yönetimi uygulaması
Fiyatlar ve İletişim

Zoho RouteIQ Fiyatlar

Yıllık Ödeme Planında Kullanıcı Başı

15 EUR

Aylık Ödeme Planında Kullanıcı Başı

20 EUR

*Rota planlaması, rota navigasyonu ve rota optimizasyonu özellikleri limitsizdir.


*Zoho RouteIQ üzerinde yer alan bir adresi, GPS koordinatına dönüştürme işlemi 1 kredi olarak sayılır. Satın alacağınız plan içerisine 1.000 adet kredi dahildir.


*Aylık ekstra kredi satın almak istediğiniz durumlarda, lütfen form doldurarak ekibimizden daha detaylı bilgi alın.

​Ekibimizden daha detaylı bilgi almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.