zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Bfit, Zoho CRM ile süreçlerini yönetiyor

Bfit ile 2017 yılında çalışmaya başladık. Zoho satın alımını Cloudyflex üzerinden yapan Bfit, Zoho'ya başlangıç aşamasında Cloudyflex'in proje ve danışmanlık hizmetlerinden de faydalandı. Bfit an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. Bfit'in kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

maxwill international logo

Sektör

Hizmet

Hizmet Türü

B2C

Deneyimi Aktaran Yönetici

Genel Müdür - Ece Solmazlar

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Zoho Creator

Özel Yazılım Geliştirme Platformu

Zoho Campaigns

Toplu E-Posta Gönderimi Programı

Bfit Hakkında

B-fit, her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırma hedefiyle 2006 yılında kurulan, Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markasıdır. Bugün 52 şehirde 230 merkeziyle Türkiye’nin en büyük spor zinciri olan bir sosyal girişimdir.  700 binden fazla kadın üyemizle de Türkiye’nin en büyük kadın platformlarından birisiyiz. Kadın girişimciliğini ve kadınlara istihdam yaratmak yoluyla, kadının ekonomik ve sosyal hayattaki gücünü artırmak yegane misyonumuz. Ne mutlu ki, bu güne kadar b-fit sayesinde 250 kadın, girişimcilik dünyasına ilk adımlarını attı.

Zoho'nun hangi çözümlerini, kaç kullanıcı ile kullanıyorsunuz?

Zoho CreatorZoho CRM ve Zoho Campaigns çözümlerinin her birini 1’er kullanıcı ile kullanıyoruz.

Zoho kullanmadan önce iş süreçlerinizle ilgili nasıl problemler yaşıyordunuz?

Zoho Creator, bize sahada veri toplamak konusunda kolaylık sağladı. Daha önce verileri bir arada tutmakta zorlanıyorduk. Web sitesinde Zoho formları ile veri alabiliyor ve Zoho CRM ile verilerin yönetimini sağlayabiliyoruz.

Zoho uygulamalarını kullanarak hangi süreçlerinize çözümler buldunuz? Sonuçlardan memnun musunuz?

Zoho CRM uygulaması ile franchise başvurularımızı topluyor ve datayı yönetebiliyoruz. Zoho Creator uygulaması ile hazırladığımız uygulama saha ekibinin operasyon faaliyetlerinde onlara yardımcı oluyor. Zoho Campaigns ile üye ve franchise datamıza mailing yapmaktayız.

Zoho uygulamalarını kurumunuzda kullanmaya ne kadar sürede alıştınız?

Kullanımı kolay bir uygulama, 1-2 hafta gibi çok kısa bir sürede zorlanmadan alıştık.

Zoho uygulamalarının size önerdiği hangi özellikleri vurgulamak istersiniz?

Zoho Creator uygulaması kullanıcı dostu olduğu için uygulama geliştirmek kolay ve eğlenceli hale geliyor. Zoho CRM, yapılan işlerin dijital ortamda arşivlenmesi adına faydalı bir uygulamadır.