zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Çağrı Bazlı Aylık Destek Hizmeti Call Flex

Zoho Çözümlerini beğendiyseniz,


İhtiyaçlarınız çok karmaşık değil, bütçeniz mütevazi veya bu aşamada riskli ve büyük bir hizmet yatırımına girmeyi arzu etmiyorsanız,


Zoho'daki temel CRM yapıları ile başlamak istiyorsunuz fakat Cloudyflex'in Zoho ve CRM uzmanlığından da faydalanmak istiyorsanız,


Bu durumda, Cloudyflex uzmanlığı ile temel ayarlamaların size özel olarak hazır hale getirildiği Zoho CRM sistemini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Satış ekibinize verilecek eğitim ile sistemden verim almaya başlayabilirsiniz.


Danışmanlık ve Destek paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için form doldurun, biz sizi arayalım.

Danışmanlık İçin Bilgi Al

Neden Cloudyflex?

Cloudyflex bünyesinde üzerine çalıştığımız tek markamız Zoho. Tek marka odaklı yapımızla Türkiye'de alabileceğiniz en iyi Zoho hizmetini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Türkiye'deki en tecrübeli Zoho Partneriyiz.

Türkiye'deki "Premium" seviyedeki tek partneriz.

Türkiye'deki açık ara en büyük çalışan kadrosuna sahip Zoho partneriyiz.

Zoho Corporation tarafından verilen "2022 Yılı Avrupa Bölgesi Brand Champion" ödülünü kazandık.

Zoho Danışmanlık Hizmetlerimizi Detaylı Bir Şekilde Bizden Dinleyin

Cloudyflex bünyesinde verdiğimiz tüm danışmanlık paketlerini detaylı bir şekilde dinlemek için, sizler için hazırladığımız açıklayıcı videomuzu izleyebilirsiniz.


Videomuz içerisinde danışmanlık paketlerine ekstra olarak, hangi durumlarda Zoho Danışmanlığı almanız gerektiği de detaylı bir şekilde açıklanıyor. Dilerseniz ekibimizden de danışmanlık hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.