zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

ERC Estetik, Zoho One ile tüm dijital süreçlerini yönetiyor

ERC Estetik ile 2017 yılında çalışmaya başladık. Zoho satın alımını Cloudyflex üzerinden yapan ERC Estetik, Zoho'ya başlangıç aşamasında Cloudyflex'in proje ve danışmanlık hizmetlerinden de faydalandı. ERC Estetik an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. ERC Estetik firmasının kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

metropolsoft

Sektör

Sağlık

Hizmet Türü

B2C

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho One

Ürün Paketi

Dr.Emrah Cinik Hakkında

Emrah Cinik, 2002 yılında Uludağ Üniversitesi'nden estetik ve kozmetik alanından mezun oldu. Mezuniyetinin hemen ardından uzmanlık alanında Bursa'da çalışmaya başladı. 2007 yılında medikal estetik merkezini kurdu.

 

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke tarafından Dr. Emrah Cinik tercih edilmektedir.

 

Kliniğimizde saç ekimi, estetik, diş estetiği gibi alanlarda teknolojinin en son ürünlerine uygun olarak hizmet verilmektedir.

Hangi Zoho Uygulamaları Kullanılıyor?

2007 yılından günümüze 35 Kullanıcı ile Zoho One Paketini kullanmaktayız.

Zoho kullanmadan önce iş süreçlerinizle ilgili nasıl problemler yaşıyordunuz?

Verimizi Zoho CRM’e taşımadan önce manuel bir şekilde MS Excel üzerinden yürütüyorduk. Çok fazla datamız olduğu için mükerrer kayıtlar ile karşılaşabiliyorduk. 

 

Operasyon sonrası hastalarımızı Excel üzerinden takibimiz ve süreçlerini raporlayabilme konusunda zorluklar yaşıyorduk. 

Zoho Uygulamalarını kullanarak hangi süreçlerinize nasıl çözümler buldunuz? Sonuçlardan memnun musunuz?

Sosyal medya sayfalarımızı Zoho Social ile entegre ederek anlık olarak müşteri adayları almaya başladık. Bu veriyi, Zoho CRM içerisine otomatik olarak kayıt altına alarak hızlıca satışa çevirmemize olanak sağladı. 

 

Zoho CRM’de iş akışı kuralları ile belirlediğimiz periyotlar ile datamıza otomatik mailing yapmaktayız. Zoho Campaigns’in Zoho CRM ile entegre çalışması verimizi durumlarına göre filtreleyip kolayca toplu e-mail gönderimlerimizi gerçekleştirmemizi sağladı.

 

Panolar ile de günlük, aylık ve yıllık olarak satış hedeflerimizi tablolar ile kolayca görebilmekteyiz.

 

Zoho CRM’in Çağrı merkezi sistemiyle ve WhatsApp entegrasyonu olması hastalarımızla olan iletişimizi hızlandırdı.

 

Zoho CRM uygulamaları ile aylık ve yıllık olarak satış raporlarımızı kolayca filtreleyip raporlayabiliyoruz.

 

Estetik ve Saç Ekimi hastalarımızı Zoho CRM içerisinden ayrı alanlar kullanarak tek bir modül üzerinden tüm süreçlerimizi yönetebiliyoruz.

 

Zoho CRM ile veri ve iş yönetimimizi kolayca sağlayabiliyoruz.

Zoho Uygulamalarını sektörünüze özel olarak sunduğu çözümler var ise bahsedebilir misiniz?

Zoho CRM’in WhatsApp entegrasyonu ile tüm satış ekiplerimiz kolayca tüm sürece ortak ekrandan erişip uzaktan, mobilden veya ofisten tüm yazışmalarına kaldığı yerden devam edebiliyorlar. Hastamıza yapılan bilgilendirmelere kolayca erişip raporlayabiliyoruz.

 

Zoho Campaigns ve iş akış kuralları ile birlikte hastalarımıza bilgilendirme kampanyalarımızı kolayca e-mail ile gönderebiliyoruz.

Zoho Uygulamalarını kurumunuzda kullanmaya ne kadar sürede alıştınız?

Kurulum aşamasından sonra 1 hafta içerisinde tüm ekip rahatlıkla kullanmaya başladı.

Zoho Uygulamalarının size önerdiği hangi özellikleri vurgulamak istersiniz?

Zoho CRM üzerindeki filtrelemeler, iş akışları, panolar (dashboards), müşteri memnuniyet ölçümlemeleri için otomatik anket gönderimi ve raporlamalar gibi özellikler oldukça faydalı.

Zoho Uygulamalarınının kullanıcı dostu fiyatlandırması adına yorumlarınızı alabilir miyiz?

Zoho CRM rakipleri ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlara sahip. Zoho CRM yıllık anlaşma sayesinde bütçemizi daha iyi yönetmemize olanak sağlıyor.

Zoho Türkiye partneri Cloudyflex firması hakkında sizlere sunduğumuz servis ve danışmanlık hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Cloudyflex firması her sorumuza hızla bir geri dönüş yapıyor.

 

Talepleri nasıl uygun bir şekilde çözeriz ve nasıl müşterimin isteğine uygun hale getiririm yaklaşımında bir firma. İstenilen projenin ekipler tarafından analiz edilip müşterisi tarafından sonuç alınabilecek ise proje çalışmalarını başlatmaları bizi çok memnun ediyor ve güvenilir bir partner olduklarını ispatlıyorlar.

 

Cloudyflex’in en üst seviyede müşteri memnuniyeti ile Zoho danışmanlığı veren partner olduğunu söyleyebiliriz.