zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Poligon Mühendislik, Zoho One ile tüm dijital süreçlerini yönetiyor

Poligon Mühendislik ile 2015 yılında çalışmaya başladık. Zoho satın alımını Cloudyflex üzerinden yapan Poligon Mühendislik, an itibariyle Zoho uygulamalarını herhangi bir danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi bünyesinde kullanıyor. Poligon Mühendislik firmasının kullandığı Zoho ürünleri ve Cloudyflex hakkındaki yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

poligon mühendislik logo

Sektör

Makine

Hizmet Türü

B2B

Deneyimi Aktaran Yönetici

Kurucu - Engin Arslan

Kullanılan Zoho Uygulamaları

Zoho One

Ürün Paketi

Poligon Mühendislik Hakkında

Poligon Mühendislik 3D teknolojiler kullanarak 3D Tasarım, 3D Ölçüm, 3D Yazıcılarla Üretim, çeşitli teknolojilerle Az Adetli Hızlı İmalat, Analiz, Simülasyon gibi katma değerli mühendislik hizmetleri veren bir teknoloji firmasıdır.

Aynı zamanda HP ve Zortrax markaslarının 3D Yazıcılar alanında Türkiye Distribütörüdür.

Hangi Zoho Uygulamaları Kullanılıyor?

Bünyemizde, 13 Kullanıcı ile Paketini kullanmaktayız. Zoho One Paketini kullanmaktayız.

İlk başladığımız zaman bu işin doğası gereği kayıt altına almadan yürümeyeceğini biliyorduk. Mobil bir CRM araştırırken ücretsiz versiyonunu denedik. İhtiyaçlar ihtiyaç olan sürümleri birlikte getirdi.

CRMSurveyCampaignsFormsCreatorSalesIQSocialDeskAssist vb. gibi birçok çözümü içselleştirdik. Zoho'da bazı noktalarda eksikler olsa da biraz da kendi çabalarımızla çözümler üretebildik, sonuçlardan da memnunuz.vb. gibi birçok çözümü içselleştirdik. Zoho'da bazı noktalarda eksikler olsa da biraz da kendi çabalarımızla çözümler üretebildik, sonuçlardan da memnunuz.

Zoho Uygulamalarının Sevdiğiniz Özellikleri Neler?

Zoho Uygulamalarına alışmak bizim için bir süreçti; olması gerekenin aksine; önce anlamak sonra kullandıkça keşfetmek ve en son geliştirmek şeklinde devam ediyor. Önce keşfetmeli sonra anlamaya çalışmalıydık ancak Zoho o kadar hızlı gelişti ki biz keşfetmeye zor yetişiyoruz. 5 yıldır kullanıyoruz ve birkaç departman kullanıyor. Bu sebeple iç dinamikler bu yazılımı sindirmek ve içselleştirmek konusunda çok önemli.

Zoho'nun sunduğu tek platformdan tüm uygulamaların entegre olması (Web Site, Kampanyalar, Canlı Destek, Ticket Sistemi, Formlar, Sosyal Medya vb.) bu sayede aynı veritabanından tüm süreçleri değerlendirebilmek benim için en önemli özelliği.

Zoho Türkiye Partneri Cloudyflex Hakkındaki Görüşleriniz

Cloudyflex'e sorduğumuz sorularda hep bir yanıt aldık. Çözüm varsa yanıt mutlaka vardır. En son bir muhasebe entegrasyonu konusunda yardım almak istediğimizde Cloudyflex'i görüştürdüğümüz ekip de çok memnun kaldı. Bilirsiniz entegrasyonlarda entegre olacak tüm yazılımların ekiplerinin de iyi olması önemlidir.